Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
07 października 2012 14:59
Bo pewnie trochę puszczą, skoro są na styk. Ale jeśli jest możliwość kupienia buta w swoim rozmiarze, to branie mniejszych wydaje mi się kiepskim pomysłem. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 października 2012 15:13
No właśnie akurat z tych były tylko na styk albo za luźne. Za luźnych nie wzięła, bo jakby się jeszcze rozczłapały to też nie dałoby się chodzić.
Pursat   Абсолют чистой крови
07 października 2012 16:17
No to grubsza skarpetka na nogę i rozpychać. 😉
czy jest tu posiadaczka zarówo Emu, jak i UGG?  :kwiatek:


Mam zarowno emu (angels'y, takie krociutkie, z rozcieciem) jak tez uggi - juz normalne, do polowy lydki i porownujac te oba modele to w emu wskakuje sie jak w kapcie a ugg jesli masz mocno wysokie podbicie, moga byc problemy z zakladaniem/sciaganiem. Polecam Ci Bearpaw - sa bardzo podobne do ugg/emu, rownie cieple, pasuja na stope o wyzszym podbiciu bo nie sa tak nisko wykrojone jak ugg (przynajmniej te moje) no i sa znacznie tansze  😎
Ja tez miałam i emu i ugg
Ugg są według mnie dużo fajniejsze.
Sa cieplejsze, dłużej są w dobrym stanie, lepiej sie trzymają.
sanna, możesz coś więcej napisać o tych bearpaw? Jestem na etapie kupowania ugg, ale chętnie znalazłabym coś tańszego, a równie dobrego :kwiatek:
senna a jest jakiś sklep internetowy gdzie można kupic te Bearpaw?
Tercet, z polskich są chyba tylko tutaj http://www.sarenza.pl/bearpaw
Mia, w porownaniu z emu  angelsami i ugg sa takie 'konkretniejsze', w sensie, ze solidniejsza podeszwa i grubsza skora, (angelsy sa w ogole z delikatniejszej skorki, ale tez je kocham), wenatrz welna owcza a nie wata jak w tanszych wersjach ugg i emu, chyba nie podrabiana na ta skale co emu i ugg wiec ryzyko zakupu mniejsze no i cena przyjemniejsza. Welna na piecie lubi sie lekko wytrzec po jakims czasie, ale to samo dzieje sie z emu i ugg, ale nie wplywa to na komfort noszenia, wszystki moje butki sa noszone regularnie, psikam je od czasu do czasu i nigdy zadne, ani emu ani ugg ani bearpawy nie przemokly  - w Irlandii  😁 Zaraz Ci wrzuce fotki moich.
edit. ja swoje 2 pierwsze pary bearpaw'ow kupowalam w Irlandii, 3-cia - na allegro i tez sa super.
zd 1. porownawczo : od lewej dluzsze Bearpaw'y, EDIT - zla kolejnosc -  krotsze bearpaw'y, ugg i emu angelsy
zd2. tak wygladaja bearpawy wewnatrz po 2 latach
zd 3 porownawczo - od lewej - dluzsze bearpawy i ugg
zd 4 porownawczo - od lewej - dluzsze bearpawy, ugg i krotsze bearpawy
Byłabym wdzięczna za zdjęcia  :kwiatek: Przejrzałam allegro i te, które są teraz wystawione mają inną podeszwę. To chyba podróby  🤔
nie wiem jak poznac podroby, ale moje kupione w Irlandii, te ze zdjec maja mocny protektor na podeszwie a te z allegro - rownie cieple i fajne i z prawdziwym futrem wewnatrz - na ile pamietam  bo zostaly po ostatnim wyjezdzie w polsce - nie maja takiego protektora natomiast jest odcisk lapy niedzwiedzia.. wiec albo jedne sa pdroba ale mocno udana albo podeszwa zmienia sie, sama nie wiem..
Moje irlandzkie maja taka sama podeszwe jak u tych http://moda.allegro.pl/bearpaw-womens-38-24cm-skora-welna-owcza-i2688832426.html natomiast te kupione na allegro ten odcisk lapy niedziwedzia. Popatrz tez na futro na tych zdjeciach, ono sie nie blyszczy, jest matowe, to dobrze, blyszczy sie poliester.. ja bym te brala, tylko moze inny kolor, nie zielone bo mi do niczegoby nie pasowaly.. w kazdym razie masz juz punkt odniesienia, co wydaje sie byc jesli nie oryginalem - bo jak pisalam bearpawow nie umiem odroznic i nawet nie wiem czy sa podrabiane -  to na pewno cieplymi butkami wartymi swojej ceny  😉
mam pytanie do posiadaczek butów w tym fasonie http://allegro.pl/szpilki-gwiazd-w-szpic-zamsz-czerwone-39-po-15-red-i2665623317.html  , czy są wygodne i stopa się nie 'zsuwa'  w dół ? mam dość szeroką stopę i obawiam się także, że będą mnie uwierały, a buciki bardzo mi się podobają  😜
sanna, dzięki bardzo za wszystkie zdjęcia :kwiatek:. No więc właśnie, te podeszwy są bardzo różne. Na ich głównej stronie wszystkie modele mają łapy niedźwiedzia. Na allegro są jeszcze z taką podeszwą: http://moda.allegro.pl/bearpaw-wysokie-kozaki-piaskowe-rozm-38-7usa-i2673152428.html ale są podejrzanie tanie. Muszę się zastanowić, bo pomiędzy sklepowymi bearpawami a uggami jest 100 zł różnicy.
a ja znowu kupiłam kolejne Lty xp  🙄 🙄
o dzięki dziewczyny. Zasadzam się na fajne butki na obcasie  z tym że dośc drogie a nie chciałabym człapać za jakiś  czas 🙂
Mia, jak wspominalam, mam takie z lapa niedzwiedzia ale te z takim kostkowym protektorem uzywam teraz - od 2 lat - regularnie i jesli takie Ci sie trafia, to bedzie udany zakup, sa cieplutkie, wygodne, no i nie przemakaja - z tym, ze ja psikam jak sa mocne deszcze po kazdym mocnym zmoknieciu albo profilaktycznie raz na tydzien/2 tygodnie - tak traktuja wszystkie te buty, nieprzemakalne angelsy rowniez  😎 Te z linku niby wygladaja ok, ale ta podeszwa taka nijaka, mocno podejrzana  😉
Potrzebuję pomocy. Dziś chyba z siedem sklepów zwiedziłam w poszukiwaniu czegoś w tym stylu. Ktoś gdzieś widział? W Warszawie najchętniej :kwiatek:
olenka, ja mam takie:



Humanic, 189
niemiłek, dzięki, całkiem całkiem. Poszperam w necie, z tym że zdecydowanie muszę przymierzać.
efeemeryda   no fate but what we make.
09 października 2012 17:20


poszukuje takich oto kaloszy, czy ktoś gdzieś we Wrocku widział ?  👀

znajoma kupiła gdzieś w osiedlowym sklepiku za 30zł... ale niestety nie pamiętam w jakiej miejscowości.
allegro się klania  🙂
Olenka, w zarze i river island widziałam coś w tym stylu, ale z ćwiekami chyba. Dziewczyny, orientujecie się może czy te buty były już w sklepach Zary?
efeemeryda   no fate but what we make.
09 października 2012 19:45
Naciau
niestety nie ma na allegro  🤔
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 października 2012 20:13
JARA, jak tam Twoje bordowe koturny? W moich po kilku założeniach przerwała się podeszwa przy "obcasie" i zaczął obdzierać się zamsz 🙁
Zastanawiam się czy zanosić do reklamacji czy od razu do szewca na dorobienie fleczek, jak w każdych koturnach, które mam  👀
Czy ktoś wie gdzie mogę dostać te oryginalne butki ?  🤔
one nie są z deezee?
Znalazłam buciki na allegro.  😀
Co myślicie? Bo szukam butów na zimę, ale takich do chodzenia na co dzień, po mieście.
Myślicie że sprawdziłyby się?
Miał ktoś do czynienia z takim ociepleniem buta?
a może znacie cos podobnego, co się sprawdziło i możecie polecić?
Pursat   Абсолют чистой крови
13 października 2012 17:47
laga, dostać nigdzie, ale kupić można w DeeZee. 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2012 06:38
JARA, jak tam Twoje bordowe koturny? W moich po kilku założeniach przerwała się podeszwa przy "obcasie" i zaczął obdzierać się zamsz 🙁
Zastanawiam się czy zanosić do reklamacji czy od razu do szewca na dorobienie fleczek, jak w każdych koturnach, które mam  👀


Nie zaczęłam ich jeszcze nosić, bo nie mogę się zabrać aby je trochę rozbić. U mnie we wszystkich koturnach z tyłu obdzierał się zamsz.
Oddaj na reklamację, a jak nie przyjmą to dopiero do szewca 😉
Kampari - te buty dopiero weszły do Zary  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się