Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

PumCass   zachowaj zimną krew!
12 października 2012 22:58
koniaraw nie każdy lubi jak się go "szmaci", a brak dobrego wychowania jest kwiatkiem.

Jeszcze ten tekst  "dziewczyna chyba nie wie, pod kogo okiem wtedy byłaś 😀"  🙄
Taaa, bo wszyscy na świecie są jasnowidzami i swym trzecim okiem potrafią zauważyć co się dzieje poza kadrem zdjęcia...
wątek zamknięty
koniaraw to autorka pbl. zachowała się jak niewychowana smarkata idiotka, i co to za twoje tłumaczenie że ona taka jest? dziewczyna spytała się o czarną, a dostała odpowiedź chamowatą, chociaż wcale  na nią nie zasłużyła. Skąd się tacy ludzie biorą jak ta "20" latka ?
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 07:03
Nie mówię przecież, że jest dobrze wychowana, nie mówię, że nie jest.
Ale ..
'robie tu co mi sie podoba, jak ci sie cos nie podoba TWOJ problem 🙂'
Jak to ujęła. Dla mnie sama w sobie nie jest kwiatkiem, bo nic złego nie robi,
to, że odpowiada chamsko, to już jej sprawa, również nie kwiatek.
Często już była atakowana (pod bardzo śmiesznymi pretekstami...), nie powiem, że było jej w życiu lekko bo to można wywnioskować z jej photobloga, ze starszych notek chociażby. A jeżeli ktoś pyta się o coś, co jest oczywiste, no to przepraszam. Ta dziewczynka również mogła odpowiedzieć inaczej, a nie od razu na nią również najeżdżać. Gdy ja dostaję od różnych osób takie uwagi, to po prostu je ignoruję, bądź przekręcam tak, by nic się nie rozeszło. Tak więc zaczynanie w ten sposób z Justyną nie ma sensu, bo ona innym nie pozwoli na wiele na SWOIM photoblogu. A jeżeli kogoś tak bardzo dotyka bądź razi, to nie trzeba czytać 😉
wątek zamknięty
koniaraw - nie znam Justyny osobiscie, wydaje mi się sympatyczną osobą bo akurat ja nigdy nie zostałam tak potraktowana z jej strony ale pisząc, że : "Ta dziewczynka również mogła odpowiedzieć inaczej, a nie od razu na nią również najeżdżać"
to może uświadomisz mi w jaki sposób Twoim zdaniem "nie naskakującym" miała napisać owa dziewczynka?
Jak już chcesz kogoś bronić to używaj proszę, mocniejszych argumentów bo tego blekotu bezsensownego nie chce mi się czytać.
Tyle ode mnie, sorry za  🚫
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 08:03
No to ja dziękuję.  🤔wirek:
wątek zamknięty
koniaraw ja też się zgadzam z przedmówczynią. Co jak co, ale to było zwykłe pytanie, a Greys zrobiła z tego aferę. Rozumiem, mogłaby się rzucać o komentarz typu "o boże czarna wodza jaka idiotka z ciebie przecież na czarnej się nie skacze hahahaha pojeździj lepiej z instruktorem", ale o to? Gdzieś granice powinny być, moim zdaniem.  😉

I przepraszam za  🚫 ale musiałam.
wątek zamknięty
Mały offtop, ale mnie to nurtuje. To skacze się na czarnej czy nie? Wydawało mi się, że nie i nie ważne pod czyim okiem to było, ale byłam przekonana, że czarna do czego innego służy... Ale może niedoinformowana jestem, to mnie oświećcie, bo na ten moment skoki na czarnej to dla mnie kwiatek, nawet jakby dziewczyna skakała pod okiem R. Pessoy 😉
wątek zamknięty
Nie skacze się na czarnej.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 10:12
Wszystko zależy od konia i jeźdźca. Ta czarna wodza nie jest zaciągnięta jakoś niemiłosiernie mocno i jak widać na zdjęciu nie przeszkadza nikomu w skoku.
Widziałam już wiele wspaniałych skoków na czarnej, nie ma w tym nic złego o ile ma się doświadczenie.
wątek zamknięty
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
13 października 2012 10:17
Z tego co ja widzę iwg to można skakać na czarnej, ale do pewnej wysokości i z napierśnikiem z wytokiem bo wtedy można tak założyć ją, że koń nie ma możliwości przełożyć nóg .
wątek zamknięty
Znam Justynę osobiście, jest fajna, sympatyczna, miło się z nią przebywa. Ale na fotoblogu jest chamska i bezczelna, dlatego tam nie wchodzę i nie czytam jej wpisów ani komentarzy. Internet zmienia ludzi 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 października 2012 10:40
Mnie ta czarna niemiłosiernie to owszem, ale dynda między przednimi nogami. Ja bym się bała, że mi konisko łapy wsadzi do środka. Już pomijam wszystko inne  😉
wątek zamknięty
to może powinna zgłosić się do psychologa, bo to takie rozdwojenie jaźni, nic nie usprawiedliwia  bez uzasadnianego  chamstwa.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 11:49
Do psychologa, to powinnaś zgłosić się ty. Rozdwojenie jaźni ? Ciekawie ujęte.
Sęk tkwi w tym, że to jest JEJ blog,  a wam szczerze mówiąc nic do tego jak go prowadzi. Skoro jest taka, to jest, co tu więcej omawiać ?
Ja nie widzę problemu w jej zachowaniu, każdy jest inny, zachowuje się inaczej, mimo wszystko należałoby to uszanować,
a nie obsmarowywać ją tu teraz, jakby nie wiadomo co zrobiła. Nie wiem, może się nie znam, ale chyba nie do tego służy ten wątek.
Cóż... Wy nie przeżyjecie za nią JEJ życia, nie jesteście dla niej nikim, kogo opinią by się przejęła, a wam co i jak robi nic do tego.
Ogólnie rzecz biorąc, nie wiem kto chce się tutaj tak dowartościować. Obgadywanie za plecami ludzie mają we krwi, tego się nie zmieni, jak widać. 😉
Myślałam, że wstawia się tutaj inne kwiatki, najwyraźniej nie. 
wątek zamknięty
koniaraw, a ma jakiej podstawie ja mam się zgłosić? słucham, ja nie odnoszę się chamsko do ludzi, obojętnie, czy w realu czy w necie, ale to raczej jest cecha ludzi dorosłych, a ona jak widać z jej zachowania może jest latami, ale psychiką nie. Cóż jesteś jej koleżanką, więc ją bronisz i to raczej dziecinnie. Jak  wytłumaczyć to że w realu jest sympatyczna  a w necie chamska? jak widać ma jakiś problem. Rozumiem że jak ktoś zaatakuje ją na blogu po chamsku, to ona ma odpowiada w ten sam sposób, to zrozumiałe, ale jak ktoś się pyta spokojnie a ona szmaci, to chyba jest coś nie tak. Ale ja jestem stara baba, a ona spokojnie mogłaby być moja córką, ale jak ma 20 lat, to chyba już powinna umieć się zachować. Kończę tę  dyskusję, tyle ode mnie.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 12:16
Więc z jakiej racji osoba tak odnosząca się do innych powinna zgłosić się do psychiatry ? Nie widzę powodu. To jak się zachowuje, to jest jej wybór.
Nie jestem jej koleżanką, nie przyjaźnimy się, ani nic z tych rzeczy. Nie ma to wyglądać na to, że jej bronię - bo tak nie jest. Wiem doskonale jak się zachowuje i jak potrafi odpowiadać, ale nie sądzisz, że to jest jej wybór jak się zachowuje? Nikomu nic do tego, a z pewnością nie revoltowemu stadku. Robi, jak uważa, to już jej sprawa, jej życie, obsmarowywanie jej nie jest tutaj jakoś uzasadnione. Nie robi nic złego, to moje zdanie. I nie wiem po co ten bulwers od razu.  😉

Dobra, koniec  🚫 .
wątek zamknięty
zauważyłam, że ostatnio w imię "wolnego wyboru" i "posiadania własnego zdania" można mówić wszystko i w każdy sposób, bo przecież "ja tylko wyrażam swoje zdanie" 🤔wirek: koniaraw, jak dla mnie bycie chamskim wobec obcych osób (wobec wszystkich zresztą) jest złe. jak ktoś okłamuje znajomych to to też jest ok "bo on już taki jest"? to bardzo ciekawe, że na żywo nie jest taka wygadana. w necie to każdy potrafi chamsko odpisać. a jak na zwykłe pytanie tak reaguje, to chyba ma jakiś problem z agresją :/
wątek zamknięty
koniaraw,  Jak  wytłumaczyć to że w realu jest sympatyczna  a w necie chamska?



hahahah! to najlepszy zarcik jaki w zyciu moglam uslyszec 🙂🙂🙂🙂 zdazylam ja poznac i wiecie co odnosze wrazenie ze w necie ona jest o wiele milsza niz w realu ;]]]] ale nie bede sie na ten temat wypowiadac nie moja sprawa i szczerze to nawet nie chce sie w to mieszac🙂🙂🙂🙂🙂
wątek zamknięty
Koniaraw - piszesz, że użytkownicy re-volty w tym wątku obgadują innych za plecami, a Ty dokładnie parę dni temu też pisałaś o iwonkakonie czy jak jej tam. To albo się pisze w tym wątku i "obgaduje" albo nie pisze i wtedy można oceniać innych.

a co do Greys to spoko z niej dziewczyna i nie widzę tu kwiatka, od przyczepiliście się. Może i ma chamskie odzywki, ale co z tego, ja też usłyszałam że jestem mega wredna, jedna z najgorszych żmij na re-volcie, ale wiecie co... jakoś się tym nie przejęłam  😉

Kwiatkiem i to wielkim jest dla mnie mordkamiluch4 jak to opisała koniczkowaa i kilka innych osób. Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt.

Trynasta - i tylko po to zalogowałaś się na re-voltę, by to napisać?  😵 zaraz się zleci cała armia przeciwników i zwolenników i rozpocznie się wielostronicowy out.

Ludzie, to jest tylko internet, zobaczcie na wp.pl ile tam jest jadu w komentarzach, Grejs przy nich to milutki króliczek (sorki Justyna  :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
13 października 2012 12:27
mysle ze powinnyscie skonczyc ta dyskusje, ktora kompletnie nie ma sensu. to, ze w realu jest sympatyczna a na necie chamska, to twierdzenie osob, ktore zupelnie jej nie znaja. z greys znam sie osobiscie od kilku lat, spotykamy sie bardzo czesto, a od niecalego miesiaca mieszkamy pod jednym dachem. jest ciezka osoba jesli chodzi o charakter, ale taka juz jest i nikt tego nie zmieni. niestety jest taka sama i w 'realu' i na internecie, o czym nie raz mialam okazje sie przekonac, wiec zdanie 'internet zmienia ludzi' jest dla mnie smieszne. nie bronie jej ale tez nie bede po niej jechac, to jej wlasna decyzja jak sie zachowuje i jakie ma podejscie do ludzi, a zdanie innych ja po prostu nie obchodzi, wiec nie wiem po co nawzajem sie nakrecacie 😉
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 12:28
Cierp1enie Obsmarowywanie, przepraszam, chodziło mi o to, że przede wszystkim nie widzę tu kwiatka i jest to jego szukanie na siłę, o Iwonie wspomniałam, głównie chodziło mi o jej konie i sposób w który się o nich wypowiada, bo to według mnie kwiatkiem jest, nie jeden już to stwierdził tutaj. Odnośnie Justyny, to jak najbardziej nie ma w niej ani procenta z kwiatka 😉
wątek zamknięty
to jej wlasna decyzja jak sie zachowuje i jakie ma podejscie do ludzi, a zdanie innych ja po prostu nie obchodzi, wiec nie wiem po co nawzajem sie nakrecacie 😉


dokładnie tak

powinniśmy skończyć  🚫 i zająć się prawdziwymi kwiatkami
wątek zamknięty
to bardzo ciekawe, że na żywo nie jest taka wygadana.


jaka ty jestes fajna, ze przez dwa posciki na krzyz juz wiesz o niej wszystko 🙂🙂🙂😉🙂🙂


cierp1enie - tak, po to wlasnie sie zalogowalam😉 sledze to forum od poczatkow jego istnienia i nigdy nie zamierzalam sie wypowiadac, do dzisiaj 🙂🙂🙂 ale nie martw sie, to moj ostatni post 😉))))
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 12:31


Kwiatkiem i to wielkim jest dla mnie mordkamiluch4 jak to opisała koniczkowaa i kilka innych osób. Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt.

Ludzie, to jest tylko internet, zobaczcie na wp.pl ile tam jest jadu w komentarzach, Grejs przy nich to milutki króliczek (sorki Justyna  :kwiatek🙂


Zgodzę się 😉
wątek zamknięty


cierp1enie - tak, po to wlasnie sie zalogowalam😉 sledze to forum od poczatkow jego istnienia i nigdy nie zamierzalam sie wypowiadac, do dzisiaj 🙂🙂🙂 ale nie martw sie, to moj ostatni post 😉))))


zapraszam do innych, o wiele sensowniejszych wątków  😉
wątek zamknięty
zakończcie temat bo się czepiliście jak rzep psiego ogona 🚫
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
13 października 2012 14:49
Już zakończyliśmy temat...  😉
wątek zamknięty
Takie pozytywne, żeby rozluźnić atmosferę w wątku 😉

na żabkę ? czy sarenkę ? 😀


wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 października 2012 19:24
Pampera ostatnie to stary styl skoków, tak skakali jeszcze przed "wynalezieniem" półsiadu.

A kucyki genialne 😍
wątek zamknięty
o to współczuje koniom ...
kucyki rewelacyjne szczególnie ten środkowy z rozwianą grzywą  😁 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.