Kącik Małolata...:D

Sisisa, no zjadłam zjadłam, symbolicznie, żeby nie było 😁

ale się zdziwiłam, mama nawet nie zrobiła mi afery, że bałagan zostawiłam 😂

przestawiłam się na dziwny rytm... najchętniej poszłabym już spać. ostatnio kładę się koło 21 i potem od 5 nie śpię 🤔
Co do dnia to mi leciał przez pewien czas dobrze, potem koncert, no i nie wiem czemu wcześniej nie pomyślałam o tym, że lepiej będzie nie iść.  🙄
Dobranoc bo jestem zmęczona, żeby nie było koncert genialny  i nie mam gardła 😉
A ja miałam iść na imprezę, która się zapowiadała bardzo dobrze. Ale wolałam odpuścić... Jak to mówią czego oczy nie widzą temu sercu nie żal..  😉
A ja bylam wczoraj na miescie, spotkalam sie z ludzmi z wymiany z Anglia. Bardzo spoko ludzie, wszyscy codziennie imprezuja. Tak zaluje ze nie mialam niestety tyle pieniedzy aby jechac, ze szok. Po prostu sam fakt obcowania z obcokrajowcami niesamowicie mnie cieszy. 😀
rumka   niezbadane są wyroki boskie
14 października 2012 11:20
Po wczorajszym wieczorze czuje się jakby los robił mi na złość , nie mam na nic siły a na nauke to już w ogóle 🙄
czy ktoras z was ogarnia z fizy pierwsza predkosc kosmiczna i mi troche pomoze? 😵
ja miałam to w 1 klasie, ale niestety niewiele pamiętam.  😉
Małolatki, podrzućcie jakieś hasła do umieszczenia w spocie reklamowym pt. "ustąp miejsca babci"...
Ktoś skok ogląda? 😉 Dziwne bo miało być w zeszly wtorek...
Nuuuuudzi mi się!
Ktoś skok ogląda? 😉 Dziwne bo miało być w zeszly wtorek...



Ja, ja, ja oglądałam! niesamowite, i to delikatne wylądowanie  👍 👍
AlabamkaJa też oglądam. Miał być w zeszłym tygodniu, ale pogoda była zła.
A jak p.Felix skoczył z tej karwędzi tak po prostu hop. Normalnie... 🙂  👍 👍
ale super był ten skok!  😜
najlepszy moment był wtedy, kiedy tak sobie już siedział na tym rogu kapsuły i tak sobie patrzył na tę planetę naszą. Allle ma facet wspomnienia!

A ja już w sobote mam koncert Strachów  😍
Strachy strachami ale w sobote Jelonek gra!  😉
Pogratulujcie mi, w momencie skoku przełączyłam sobie karte na coś innego, usłyszałam tylko oklaski. Musialam oglądać powtórkę
nie ogarniam fizyki..

ciezki tydzien sie zapowiada, za to zakonczenie wspaniale! happysad w piateczek. 😍 a niedziela polmetek naszej szkoly ;d
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce, to byłabym chyba geniuszem narodu.
Ech, dwa pierwsze dni tygodnia będą najgorsze, od środy to juz tylko z górki...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 października 2012 22:44
A ja się znów dorobiłam i jestem chora 🤔 rzęzi mi w płucach, krtań i gardło mnie bolą i mam taaak bolący kaszel, że masakra 🙁
ciezki tydzien sie zapowiada, za to zakonczenie wspaniale! happysad w piateczek. 😍 a niedziela polmetek naszej szkoly ;d


W Graffiti?  😁
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 października 2012 14:01
A mi się posypały dwóje z chemii  😤
Ale poprawię.
Nosz kurdełę no  👿
Mołolaty! Zaczynam się uczyć!

A wiecie, że tata się dogaduje, i jak będę szła do liceum to mnie prawdopodobnie przyjmą bez świadectwa  🤣
Bo będę rok w Norwegii, i no.
Ahh  😎
Wgl snuję plany na przyszłość.
W liceum jeszcze popłynę na rejs Fryderykiem Chopinem  😜
Już wariuję.
Jeej, to marzenie od dwóch lat  😜
I będę pływała!
Ahh  😍  😅  😜  😁  🏇  😎  😀
Siedzę nad tym wosem i siedzę, uczę się, robie testy, dużo gazet czytam, oglądam tv, mam nadzieje,że uda mi się przejść do drugiego etapu  😜
Baaaaaaaaaaaaaaaardzo proszę o małolatowe kciuki w czwartek o 8.00  :kwiatek:
infantil, nie denerwuj mnie  🤣 Ty miałaś wos w 1 i 2 klasie? Ja 2 i 3 :/
1 i 3.
najgorszy układ  🙄
bo pierwszej nie pamiętam a trzeciej nie przerobiłam jeszcze w szkole. tak teoretycznie.


literówka i ucięło mi wiadomość  😡
Ja pierwszy rok mam obcykany, gorzej z drugim... No cóż, może w chemii przejdę bo poszło dość fajnie  😅
no ja mam obcykane wszystko, tylko niestety we własnym zakresie, bo w szkole mam WOS po angielsku, więc duuuużo musiałam robić sama  🙂
No ja pisze w czwartek WOS i w piątek angielski. Zobaczymy. Powodzenia zatem sobie i Tobie życzę  😁
U mnie z drugim rokiem gorzej bo sporo jest bardzo ważnych dat i moja nauczycielka powiedziała, że obowiązkowo znać musze :/ A daty to moja słaba strona.
Na wzajem, ja trzymam kciuki o 8 i proszę o kciuki dla siebie o 12  🙂
ej dlaczego mamy o roznych godzinach? przeciez konkursy sa zawsze o tej samej  😲
Ja mam wszystkie o 12 zawsze, ten też mam mieć o tej, nie wiem czemu  🙂
kuratoryjne sa o 12, ale ten nie jest kuratoryjny, wiec sie dopytaj, zebys konkursu nie stracila :kwiatek:
W Graffiti?  😁

tak jest!
kuratoryjne sa o 12, ale ten nie jest kuratoryjny, wiec sie dopytaj, zebys konkursu nie stracila :kwiatek:

Stracic na pewno nie strace bo ja jedyna w szkole biore udział i mnie ciągle nauczycielka wyłapuje, powiedziała że robimy o 12 🙂
Taki sam z Chemii pisałam, też o 12 był.
Słuchajcie, tate mi podmienili, przyszedł i sam mi podsunął pomysł na aparatowe zakupy  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się