Olsztyńscy voltowicze

Dzieki 🙂
A Hubertus - jak wg tradycji przystalo - 3 listopada 😀

edit. Reflektuje ktos na wizyte dra Piekalkiewicza? Zeby rozlozyc koszty dojazdu.
To mi się zapisujemy jak coś;D w końcu mama przyjdzie, bo będzie miała bliziutko od domu ;D

Pochwalę się zdjęciami z zawodów🙂 pierwsze miejsce w mini LL i czwarte miejsce w LL, wszystko ogólnie fajnie, ale jeśli będzie takie podłoże za rok to nie jedziemy albo tylko mini LL.



[...]ale jeśli będzie takie podłoże za rok[...]

A mi się tam podłoże bardzo podobało. Moja torpeda po pierwszych próbach skoków i galopu była bardzo zaskoczona, że nie da się tam zasuwać tak, jak zawsze. Chociaż raz nie woził mnie po parkurze szalonym galopem 😁
jej różnicy to nie zrobiło heh,a szkoda końskich nóg jak dla mnie
No właśnie widać było, że podłoże zbytnio jej nie przeszkadzało, jedyne co, to chyba trochę bardziej się zmachała.
angelika - no widac ze podloze kiepskie. Ale mimo tego gratuluje 😉 A Hubertus w Marengo to z tego co wiem tylko chyba dla "swoich koni". Przynajmniej nic mi nie wiadomo, zeby byl rozglaszany 😉
łeee to szkoda bo byśmy z chęcią wpadły jak tak blisko ;D i dziękuje🙂

kosteczka no dokładnie różnicy jej to nie robi jak się rozkręci  😁 , ale czułam że ciężko jej się wybić, poczuła swój żywioł


a ktoś robi jeszcze w okolicach hubertusa 3 listopada albo pod koniec października?  😀
20 pazdziernika jest w Barczewku hubertus w Janczarach i 17 pazdziernika to jest sroda i tam jest podobno w Smojalnach ale co i jak to nie wiem
13 jest w Maltance jeszcze a 20 w Janczarach. Nasz Hubertus wypadł super. Pogoda dopisała, piękne słońce, gorąco, duża publiczność a później świetna impreza  💃 Nie miałam okazji podziękować wcześniej więc teraz dziękuje wszystkim za przybycie i zapraszam za rok 😉
Co tu ostatnio tak pusto i cicho?  👀
Szukam pensjonatu blisko olsztyna tak co trafię autobusem bezpośrednio z niego(tzn poge sie troche przejść XD). Zależy mi na tym żeby były wypuszczane konie na pastwisko i najlepiej żeby stajnia była angielska, dlaczego? Mój koń ma COPD i dla jego dobra muszę znaleźć taką a nie iinną stajnię. Co możecie mi polecić?
Autobusem - Kortowo i Marengo.
Stajnia angielska - Kortowo i Marengo.
Konie na pastwisku - Marengo ;p
nie polecam stajni kortowskiej dla konia chorego na rao. boks angielski ale z zaraz przed boksem duży płot, nad boksem zadaszenie - co uniemożliwia dobrą wentylację amoniaku, pastwisk brak.  także zostaje chyba tylko marengo.
Ewentualnie ta stajnia w Dorotowie przy drodze. Tam mozna okejkami czy jakimis innymi busami dojechac.
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
11 października 2012 16:12
agnik96 a ja polecam Kieźliny. Stoi jeden koń z COPD, i problemów nie ma.  🙂
tylko nie wiem jak z miejscami...  👀
A jak do Kiezlin z dojazdem?
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
11 października 2012 16:44
Jeżdżą 2 autobusy podmiejskie: 82 i 88. Stajnia jest 1 minutę lub 10 minut od przystanku- zależy którym autobusem jedziesz.  😉


Edit: literówka
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 października 2012 17:20
Tylko warto zaznaczyć, że w Kieźlinach nie ma stajni angielskiej. BTW, u nas "ktoś" ma RAO? Nie wiedziałam.
A ja tak dla odmiany wstawiam jeszcze jedno foto, gdzie prezentujemy nową technikę haha  🤔wirek: na każdym skoku jest podobnie XD tylko ja troszkę inaczej, ale koń tak samo



Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 października 2012 19:04
1.Gdzie w okolicach Olsztyna (z dobrym dojazdem autobusem miejskim lub busem) można pojeździć (i poskakać) tanio i w miłej atmosferze?
2.Czy jest gdzieś możliwość startu w zawodach (towarzyskich, bo nie mam licencji) na koniu stajennym?
Towarzyskich jest pełno zawodów od maja do września przeważnie🙂

jeśli stajnia wyrazi zgodę i pokryjesz koszty zawodów i transportu to raczej problemu nie będzie jak się dogadasz

stajnie ze skokami to nie wiem
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 października 2012 20:40
Najbardziej zależy mi na tym, żeby było blisko z Kortowa (ale stajnia w Kortowie odpada) i konie były spokojne; dobrze by było, jakby się dało pojeździć za pomoc w stajni, przy koniach.
no to w Olsztynie ciężko z "czymś" takim
Angelika może to te szeregi gimnastyczne pomogły Twojemu rumakowi nabrać dobrej techniki  😉  bo taki cel właśnie miały heh  🏇
Nie wiem Ola co Ty z koniem robisz  😍
Czy ktoś z Was sprowadzał do swojego konia masażystę? Nie mam pomysłu nawet gdzie szukać i kto tu może przyjechać 🙁
Moze Marie Soroko? Prowadzila u Robsona kurs masazu.
Dawno mnie tu nie było, więc pochwalę się świeżutkimi zdjątkami  Larego
zielona33 świetne zdjęcia !  😉
a Lary ma piękne oczy  😍
zielona33 Piękne zdjęcia!! daj mi namiary do fotografa, bo są cudne fotki! :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się