Stajnie Świętokrzyskie

Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 maja 2012 22:17
My też się dopisujemy  🙂
Ja w Oblęgorze 😉
dzjt  Ja w Brzezinkach jeżdżę🙂 I w Stangrecie też 😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
05 maja 2012 08:55
Ja w sumie też się mogę do listy dopisać 😉
Jak wszyscy to wszyscy😀 My Marzysz😀
Marysia my wylądowałyśmy w Stangrecie i bardzo nam tam dobrze🙂
Ja w czwartek będę mieć już rower to postaram się w niedzielę którąś stajnię w okolicy odwiedzić 🙂
Słuchajcie, może powinnam w ogłoszeniach, ale nuż tu prędzej uzyskam odpowiedź:

Szukam kogoś, kto poprowadzi taką "mini- szkółkę" w Sielpi. Głównie oprowadzanki, ale jakby się trafił ktoś jeżdżący to można w teren wyjechać. Nie wiem póki co ile koni, ale do wakacji podejrzewam, że to będą dwa, może trzy, a w wakacje zobaczy sie jakie będą potrzeby. Oczywiście przydałoby się, gdyby ta osoba mogła sama wsiąść od czasu do czasu i ruszyć konia ( np, jakby wspomniany teren żaden sie nie trafił). Póki co chodzi o weekendy, do wakacji, a w wakacje wszystko wyjdzie w praniu. Prawdopodobieństwo zachodzi też takie, ale tu przymusu nie ma, że będzie możliwość dorobienia sobie w inny sposób ( prace w ośrodku wypoczynkowym). Wszystko jest do uzgodnienia, jak ktoś chce sobie zarobić to szczerze polecam. Możliwość zabrania sie z kimś z Kielc na miejsce.
W razie co kontakt na PW
Słuchajcie.... w czerwcu chcę ściągać do Kielc Dr.Golonkę.
Jest ktoś może chętny na jakąś konsultację?
Jak wrażenia po Bałtowie?

Ma ktoś może zdjęcia Horsa (mały, kary, siatka na grzywie) - jechaliśmy wczoraj 70 i 80, dzisiaj 80 i 90.
Kto wie jakie są godziny otwarcia "Rumaka"?
ostatnio jak tam byłam to "na telefon"
Ja byłam jakoś temu i bylo otwarte. Na telefon jest chyba zimą, podejrzewam, że nie chcą po prostu grzać w budynku.
Grzesiek http://www.pkt.pl/s/kielce/1438004/rumak_sklep_jezdziecki.html
Czy jest jakiś specjalista od dopasowywania siodeł ze świętokrzyskiego lub dojeżdżający?
Nie ma. Dojezdzający to chyba najbliżej z Warszawy (Equishop)
Equishop jest w Katowicach😉
Zawsze możesz zadzwonić do p.Kostrzewy może dojedzie...

Btw. ponawiam pytanie: Jutro będę próbowała umówić się z Dr.Golonką... Czy ktoś ze Świętokrzyskiego chciałby się z nim umówić?
szukam konia do dzierżawy w świętokrzyskim . Wszelkie informacje mile widziane  😉
Hejka ! zatem i ja się dopiszę. Jestem z Kielc chciaż już przez 3 lata mieszkam w okolicach Zakopanego. Wieeki temu zaczynałam w Dyminach gdyż to 5 min. od rodzinnego domu  🙂 później stacjonowałam w Brzezinkach u p. Krzysztofa i Moniki a ostatni czas mieszkałam w Borkowie. Najmilej wspominam Brzezinki cudowna atmosfera i wspaniała kadra...mam tu na myśli p. Krzyśka i Monikę....obecnie już 3 lata jeżdżę w stajni KJK Bór Toporzysko i przyznam iż moim zdaniem żadna ze stajni w okolicy Kielc nie ma startu do ośrodka w Toporzysku. Jedynie Brzezinki kadrą mogą się równać, ale pod względem infrastruktury Toporzysko jest dużo lepsze....
Szukam kogoś z Kielc/okolic, kto posiada siodło Daw-Mag Hubert i pożyczyłby mi je na przymiarkę do konia. Siedzisko 17-17,5", łęk M lub L (najchętniej przmierzyłabym oba).
Najlepiej bez wpłacania kaucji (aktualnie nie mam takiej możliwości), dlatego siodło tylko na chwilę, za to chętnie zwrócę koszty przejazdy do mnie do Oblęgorka i spowrotem, lub zapewnię transport. Więcej na pw.
PILNE!
Gdzie w Ck można oddać derki i pady do prania?
Elena   emocjonalnie elastyczna
21 czerwca 2012 08:00
Julita ja oddawałam do pralni, która jest niedaleko Sekwany na domaszowskiej skręca się w uliczkę w lewo i jest po lewej stonie (nazwa wyleciała mi z głowy :???🙂 ale chyba ul. Górna ;p
O dzięki:-)
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 czerwca 2012 18:06
Czy możecie polecić jakiegoś "strugacza" ze świętokrzyskiego? Ew.proszę o namiary na PW lub na noton@vp.pl
Szukam pilnie stajni z pastwiskami (o Panu Sienkiewiczu wiem 🙂😉 z możliwością padokowania 24 h , bez luksusów , złotych klamek itp itd. Po prostu z sianem do woli oraz przestrzenią dla konia . Chętnie w jakiejś stajni przydomowej ,w której koń będzie na oku .
Bardzo prosze o pomoc , sprawa pilna  :kwiatek:
Ja pozostaję niezmienna i polecam pana Sienkiewicza 🙂 Zresztą sama wracam do niego pod koniec lipca na wakacje 🙂
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
15 października 2012 15:33
Hubertus był też już w Odrowążu. Wszystkich zdjęć jeszcze nie ma, ale myślę że na dniach na googlach się powinno sporo wyników pojawić 😉
a gdzie kolejne? Znacie już jakieś daty?
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
15 października 2012 16:54
27-28.10.2012 Oblęgór
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się