Kącik Małolata...:D

to jest jakis inny konkurs niz ten z ceo? :o
wraca wkurzona na siebie patrycja, która zawsze musi wszystko spieprzyć ...  🤔 
patt140, wiesz, że do mnie na pw zawsze można 🙂

infantil, Alabamka, to ja mam najlepszy układ, bo WOS mam w 1, 2 i 3 klasie 😁 ale konkursu nie ma 🙁

jakiś taki prawie fajny dzień dzisiaj 💃 zaraz jeszcze idę na spacerek, wracam to siadam do lekcji 😵
patt pisz na pw :kwiatek:
a mnie dziś ładnie mówiąc wychowawca wkur... 👿 miały być cztery lekcje, po czym apel godzinny i jeszcze biologia (sprawdzian) i chemia (kartkówka), nasz pan powiedział, że mamy mieć te 4 lekcje i apel, a później z wychowawcą zajęcia. wielkie było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że mamy jednak normalnie lekcje, na szczęście pani od chemii zrobiła nam ogólnie wolną lekcję, a od bioli przełożyła nam, bo ja nic kompletnie nie umiałam. no, ok może nasz pan się pomylił, ale jakby powiedział, że to pomyłka, że pogada z nauczycielami to spoko, ale gdy kolega zapytał go czy mamy z nim zajęcia to on z tekstem 'żebyśmy mu żadnych bajer nie wmawiali, bo on nic nie mówił' 🙄 🙄
dziękuje borkowa. i maiiaF pw poszło 🙂
coraz więcej ranie ludzi na których mi zależy... Za bardzo mnie nowe towarzystwo zmieniło. Czasami nie poznaję siebie.
[sub]a jak żałuje...[/sub]  🍴
patt dobrze będzie  :kwiatek: Nie Ty jedna sobie tak życie popsułaś 😉

A ja zamiast się uczyć oglądam Lekarzy  😲

A ja zamiast się uczyć oglądam Lekarzy  😲

ja też 😂
mam jutro kartk z biologii i spr z hiszpanskiego i nie wiem za co sie wziac.. 😁
patt dobrze będzie  :kwiatek: Nie Ty jedna sobie tak życie popsułaś 😉


dziękuje  :kwiatek:
co masz na myśli? [sub]pw jak coś [/sub]
[quote author=Arroch link=topic=30353.msg1553635#msg1553635 date=1350257825]
W Graffiti?  😁

tak jest!
[/quote]

HappySad to zdecydowanie nie moje klimaty, ale 3/4 moich znajomych będzie na tym koncercie i miałam iść z nimi, na piwo głównie... ale w Graffiti mało miejsca  🙄 i stwierdziłam, że nie ma sensu się do baru przepychać pół godziny w dzikim tłumie
patt140, dokładnie. Będzie dobrze.  :kwiatek:
Ja też znam to uczucie, kiedy nie poznaję samej siebie i dopiero później zdaje sobie sprawę co zrobiłam.



A ja dzisiaj zrobiłam sobie wolne (teraz czas knucia jak mamie wytłumaczyć tyle godzin nieuspr.  🤔 )
I wszamałam banty, danusie miętową, orzechy laskowe w czekoladzie  💘
A tak apropo, oglądała któraś dzisiaj Ukrytą Prawdę? Najlepszy odcinek w tym sezonie!  🏇 hahaha, jak kabaret prawie 😀
anioleczek ja oglądałam  😁 hahahahaha, nienormalne  😁
Dokładnie. 😀
Za każdym razem jak główna bohaterka pytała sie "Co ja mam zrobić?!"miałam ochotę jej odpowiedzieć wiadomo co, w wersji mnie kulturalnej.  🏇 Fajnie jeszcze uciekała, jak ten mężulek smsa dostał  😂
Mnie ten facet (co chciał ją zabić  😂 ) zauroczył, taki niby gej a co potrafi  😁
gej? na geja mi nie wyglądał  😂
ale dobił mnie tym,że tak ją kocha, ze ją zabije  🏇
No, tak trochę, te włosy (przetłuszczone  🤔 ) i styl chodzenia  😁 tak, tak zawsze dopatrzę się szczegółów.  🤣
HappySad to zdecydowanie nie moje klimaty, ale 3/4 moich znajomych będzie na tym koncercie i miałam iść z nimi, na piwo głównie... ale w Graffiti mało miejsca  🙄 i stwierdziłam, że nie ma sensu się do baru przepychać pół godziny w dzikim tłumie

to ja wrecz przeciwnie, uwielbiam ich muzyke, a koncerty to juz w ogole! zgodze sie jednak, ze w graffiti za duzo miejsca to nie ma... no ale jest klimacik 😉
No, tak trochę, te włosy (przetłuszczone  🤔 ) i styl chodzenia  😁 tak, tak zawsze dopatrzę się szczegółów.  🤣

To już pedał a nie gej 😉
Jak dla mnie geje = homoseksualiści ale nie wszyscy sie tak zachowują itd, po prostu są i nikt by sie nie domyslił na pierwszy rzut oka, że wolą mężczyzn.
to ja wrecz przeciwnie, uwielbiam ich muzyke, a koncerty to juz w ogole! zgodze sie jednak, ze w graffiti za duzo miejsca to nie ma... no ale jest klimacik 😉


No i co mi się najbardziej nie podoba, sala dla palących niby jest oddzielona od koncertowej ale drzwi otwarte na oścież i śmierdzi papierochami  🍴 bleeh
Kiedyś byłam tam na koncercie, ale nie pamiętam kto grał... w każdym razie strasznie nędzny support był i wszyscy prawie poszli do baru, a wokalista chciał być fajny i skoczył w tłum... nie złapali go... ochroniarze wyprowadzili zalanego krwią delikwenta...
[quote author=Kamita01 link=topic=30353.msg1554376#msg1554376 date=1350324105]
No, tak trochę, te włosy (przetłuszczone  🤔 ) i styl chodzenia  😁 tak, tak zawsze dopatrzę się szczegółów.  🤣

To już pedał a nie gej 😉
Jak dla mnie geje = homoseksualiści ale nie wszyscy sie tak zachowują itd, po prostu są i nikt by sie nie domyslił na pierwszy rzut oka, że wolą mężczyzn.
[/quote]

Hahahahha, pomyliło mi się  😡 😡 wybaczcie.
No i co mi się najbardziej nie podoba, sala dla palących niby jest oddzielona od koncertowej ale drzwi otwarte na oścież i śmierdzi papierochami  🍴 bleeh
Kiedyś byłam tam na koncercie, ale nie pamiętam kto grał... w każdym razie strasznie nędzny support był i wszyscy prawie poszli do baru, a wokalista chciał być fajny i skoczył w tłum... nie złapali go... ochroniarze wyprowadzili zalanego krwią delikwenta...

🤔 hohoho, niezle
co do klubu samego w sobie, to masz racje, aczkolwiek nie patrze na to juz szczerze mowiac. jak sie idzie dla muzyki i dobrej zabawy (a na koncertach hepi zawsze taka jest 😀), to niewazne ze ciasno i smierdzi. 😁 ale wiadomo, ze kazdy moze miec inne odczucia. 🙂
Ja tez zamiast sie uczyc to ogladam Lekarzy teraz. Fatalny dzien. Jestem strasznie niesmiala i znowu mi to utrudnilo zycie. Dzis stalam rano w kolejce do rejestracji do dermatologa, a przede mna bylo kilka osob, ktore jak sie okazalo byly w gabinecie do rejestracji badane, a glupio bylo mi sie odezwac ze chce tylko zarejestrowac sie. I stalam, czekalam, tak dlugo az lekarz skonczyl przyjmowac. Jedna babeczka powiedziala ze nie ma problemu, skoro pan doktor prosil na szybka kontrole dzisiaj to mam wpasc populudniu. Przyjechalam z tata coby mi pomogl to zalatwic 😵 to na mnie babka z pretensjami ze nie ma czegos takiego, czas dokladnie odliczony i nie moge sie nigdzie wcisnac. I jutro popoludniu musze isc znowu.... Boze, czemu ja sobie takie problemy stwarzam, zamiast od razu sie wepchnac to czekalam jak taki łoś...
Nic nie umiem zalatwic.

w dodatku kiepsko mi sie jezdzilo, bardzo.
jutro nie jade do stajni przez tego nieszczesnego lekarza
wracajac ze stajni zarobilismy z bratem mandat : przekroczenie predkosci ; jechalismy 51 (jest chyba cos takiego jak tolerancja 20km przekroczonych... o 1 za duzo), w dodatku to moja wina bo kazalam bratu jechac ta droga. :/
a jutro zabije mnie korepetytorka bo mam sprawdzian z chemii ktory czuje ze zawale.
AMEN.
Ucho mnie boli ;(. Tak to jest, jak trzeba pozować do zdjęć bez czapki wrr.
Coś czuję, że jutro w szkole będzie masakra ;/.
🤔 hohoho, niezle
co do klubu samego w sobie, to masz racje, aczkolwiek nie patrze na to juz szczerze mowiac. jak sie idzie dla muzyki i dobrej zabawy (a na koncertach hepi zawsze taka jest 😀), to niewazne ze ciasno i smierdzi. 😁 ale wiadomo, ze kazdy moze miec inne odczucia. 🙂


Na każdym koncercie jest fajnie, niezależnie kto gra, ale ja się zrobiłam wybredna ostatnio, bo pozwiedzałam trochę fajnych klubów i fajnych koncertów w Polsce i nie tylko i Graffiti wypada bardzo blado, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni 😀
rumka   niezbadane są wyroki boskie
16 października 2012 17:00
Małolaty , jutro chyba mój przełomowy dzień w jeździectwie , bo po ok roku znów spróbuje zagalopować  🏇
rumka to szczęścia życzę. Ja na ostatniej jeździe (jakieś 2 tyg. temu  🙄 ) też po raz pierwszy od x czasu zagalopowałam.
Super. Mama niedawno wróciła od mojego chirurga i właśnie mi wręczyła zwolnienie z wf na cały rok (miał być semestr...) oraz przyniosła kolejne nowiny od niego, co jeszcze no... :/
rumka   niezbadane są wyroki boskie
16 października 2012 19:39
Alabamka a co się dzieje jeśli można oczywiście wiedzieć ?
Alabamka co się dzieje?  🙁
rumka, można, PW wam wyśle
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się