Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Behemotowa to po co upierasz się na robienie tatuażu teraz?  😉 Nie wolisz na spokojnie przemyśleć wzór i miejsce a dopiero potem umawiać się na dziabanie?
Po pierwsze dlatego, że jest to prezent, po drugie jeśli nie zdecyduję się to wiadomo, że nie zrobię sobie pierwszego lepszego byle mieć
smarcik, czyta mi w myślach. najpierw powinien być pomysł/natchnienie później umówiony termin u tatuażysty 😉

Również tak uważam, ale dla te urodziny mają wartość symboliczną ze względu na moją siostrę i chciałabym zrobić tatuaż dla niej i związanej z nią... Ale to już inny temat. W każdym razie natchnienie jest, pomysł jest, nie ma wzoru i miejsca.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 października 2012 19:29
jeżeli jest pomysł to jak może nie być wzoru?  👀
rozumiem, że ważna data, ale no kolejność trochę nie ta jeśli chodzi o robienie rzeczy na całe życie. mam nadzieję, że uda ci się na coś zdecydować i pokażesz później efekt 😉
jeżeli jest pomysł to jak może nie być wzoru?  👀
rozumiem, że ważna data, ale no kolejność trochę nie ta jeśli chodzi o robienie rzeczy na całe życie.

Jest pomysł na tatuaż, co ma w nim być, niestety nie potrafię tego w jedną całość skleić i wciąż myślę jak to posklejać i połączyć w niebanalny wzór.
Pochwalić się na pewno pochwalę 🙂
O tatuażu myślę od dwóch lat i wciąż idzie za tym jeden pomysł. Nie robię tatuażu, bo chcę i podoba mi się coś takiego, tylko dlatego, że jest to dla mnie ważne i jak wcześniej pisałam, jeśli nie dam rady posklejać to w jedną całość i zrobić coś z tego to po prostu go nie zrobię.
Może warto pogadać z tatuażystą? Wytłumaczyć co chcesz aby w nim było itd, może poskleja to jakoś i coś zaproponuje 🙂
Może warto pogadać z tatuażystą? Wytłumaczyć co chcesz aby w nim było itd, może poskleja to jakoś i coś zaproponuje 🙂

Pytałam, proponował, zrobił już kilka wzorów, a ja wciąż uważam, że jeśli mam mieć ten tatuaż to mam być w 100% przekonana, a wciąż mi czegoś brakowało.
Jestem już bliska końca wzoru - a dokładniej przerabiania wzoru tatuażysty i dokładania tam tego co mi zabrakło 🙂
Na szczęście znalazłam bardzo cierpliwego i pomocnego tatuażystę  😅 , który do mnie np. trzy dni temu dzwonił i powiedział, że chyba to ma. Właśnie ten wzór poprawiam 🙂


Moje pierwsze dziecko  😍  strrrasznie mi się podoba, jest na wewnętrznej stronie ramienia - dziwna perspektywa 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 października 2012 18:16
kolebka , podoba mi się czcionka 🙂 bolało bardzo? też chcę w tym miejscu i zastanawiam się jak będę cierpieć.
madmaddie To mój pierwszy tatuaż, więc nie mam porównania 😉 Myślałam, że będzie gorzej, ale nie jestem typem panikary i ogólnie dużo zniosę  🤣  więc to chyba mocno subiektywne... Jak na pierwszy raz uważam, że bez problemu do przeżycia  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 października 2012 00:21
kolebka, miejsce super. bardzo fajnie wygląda 🙂 mam w tym samym, tylko na drugiej łapie  😁
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
14 października 2012 22:26
Cześć dziewczyny, jako że o miejscach na dziary mowa to może coś mi doradzicie? O tym, że chcę tatuaż wiem od dawna, ale ani pomysłu 'na całe życie' nie miałam, ani 100% przekonania co do miejsca, w którym dziarka miałaby powstać. Pomysł już mam. 💃  Niestety, jeżeli chodzi o miejsce to nadal pustka.
Wzór to coś w TEN deseń, ale z dwoma listkami i na każdym po jednej dacie. Myślałam, żeby umiejscowić go albo nad kością biodrową, albo pod obojczykiem?  👀 Chociaż pod obojczykiem jakoś nie umiem sobie tego do końca wyobrazić. Jeszcze zastanawiając się nad miejscem biorę poprawkę, że prędzej czy później do tulipana dojdzie drugi, tak sam lub bardzo podobny i mam totalny mętlik w głowie.

Może Wy macie jakieś pomysły? Byłabym bardzo wdzięczna za ratunek w tej sprawie.  :kwiatek:
Ituch, wzor super 🙂 a taka wielkosc bys chciala czy mniejsze?

jaki dzis sobie boski rozpychacz kupilaaaam  😍 9mm, weszlo bez problemu i najmniejszego bolu - kocham moje uszy  😅
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
14 października 2012 22:40
rico, raczej mniejszy trochę (ale też taki, żeby się w jedną ciapę nie zlało) i w miejscu, na które mogłabym sobie zerkać bez lusterka. 😁

Też swojego czasu myślałam o tunelu, ale bałam się, że gdyby jednak mi się znudził to ucho zostaje nieładne. Mit to czy prawda? Czy zależy tylko od tego jak bardzo rozepchamy?  👀
Ituch do 10mm się zawsze ściąga, ale to też zależy od człowieka, organizmu i przede wszystkim od tego JAK rozpychałaś 🙂 im wolniej, bez dużych przeskoków, tym większa szansa na ściągniecie się 🙂
edit. ja swoją drogą myślę, żeby powiększyć do 12mm, moja mama oczywiście się nie zgadza, ale i tak się przekona. I marzy mi się septum ostatnio  😍
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
14 października 2012 22:57
Hm, w takim razie może jeszcze się pokuszę, bo właściwie takie małe ogromnie mi się podobają.  😜 Ale póki co pora uszy poprzekłuwać, a właściwie drugie, bo jakoś już  mi głupio chodzić z jedną dziurką.  😁
18 grudnia idę umawiać termin na 14 lutego 😉
Tak, wreszcie będę się dziarać.
Miejsce jest, projekt też, otoczka filozoficzno-emocjonalna do projektu również obecna.
Już się nie mogę doczekać! 😉
Mam duzy problem, z którym nie potrafię sobie poradzić  😵

Gdzie ładnie i dobrze wyglądałby wytatuowany cały koń w formie szkicu ołówkowego w rozm. 8x10 ?

Pomocyyy ! 😡
Plecy, łopatka, łydka?
Nie orientujecie się może czy jest możliwość kupienia surface'a z krótszymi niż normalnie "nóżkami"? Ten mój trochę wystaje, ale nigdzie nie mogę znaleźć ;x
zadam troszkę głupie pytanie, ale czy je można zmieniać?  😡
Przepraszam Frania, że się tak wtrącę 🙁 , ale mam wielką prośbę.
Czy ktoś mógłby mi zrobić taki jakby rysunek z kolczykami i nazwami, które mogą być w uchu? Z góry baaaardzo dziękuuuję 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 21:11
Behemotowa, może wystarczy poszukać w googlach?

Dziekuje 🙂 Szukalam, ale wydaje mi się, ze google mnie nie lubi  😵
Czy są dostępne w sprzedaży labrety z cyrkonią 1mm? max 2mm?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 21:29
Są z takimi mikroskopijnymi 😉
mogłabyś coś podlinkować  :kwiatek: bo ja znajdują takie 3mm...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 21:59
Kurde, ja widziałam tylko w sklepie na żywo.
We Wrocławiu? Też jestem z Wro więc mogłabym podejść i zobaczyć 😉
korsik, chcesz do tragusa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 22:48
We Wrocławiu? Też jestem z Wro więc mogłabym podejść i zobaczyć 😉


Właśnie, właśnie Ty z okolic. No to uderz do hali targowej, tam mają chyba najtańszy stuff.
Nie orientujecie się może czy jest możliwość kupienia surface'a z krótszymi niż normalnie "nóżkami"? Ten mój trochę wystaje, ale nigdzie nie mogę znaleźć ;x


a jakiej dlugosci masz? poszukaj po prostu w sklepach z kolczykami, typu wildcat, arif itp, w necie jest ich sporo
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się