Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2012 10:25
Mam w zapasie właśnie taki starszy, czterokołowy wózek na skórzanych resorach. Strasznie niskie zawieszenie, buja nim na prawo i lewo, w dodatku ciężko się prowadzi... nie przekonał mnie, zdecydowanie wolę aktualny trójkołowiec, nawet bez resorów. Przynajmniej młoda nie przyzwyczaja się do bujania i śpi spokojnie nawet jak wózek stanie i się nie rusza.

Byłam właśnie w Biedrze i kupiłam sobie kocyk i zestaw kąpielowy 😀 Kocyk faktycznie cienki, ale będzie dobry np. na lato. Aczkolwiek malutki... Zestaw też ok, ale ten maleńki ręczniczek to chyba tylko tak dla picu, żeby był "zestaw", a nie sam ręcznik 😁
Dziadziuś był, zbadał, w płucach nic nie ma, w oskrzelach też nie. Jest lekko zaczerwienione gardło i tyle.

Widziałam wczoraj ten kocyk w Biedronce, w sumie fajny ale nie kupiłam bo jakoś to u mnie za wcześnie się wydaje. Poza tym mam sporo kocyków.
my_karen   Connemara SeaHorse
19 października 2012 16:05
Dziekuje bardzo Galopko kochana za pomoc :kwiatek: Jak sie dzisiaj czujecie?minelo juz? Darek mial takie paskudztwo raz i dosc lekko przeszedl, ale dla mnie to byl koszmar. Trzymajcie sie!
Dziekuje wszystkim za mile slowa :kwiatek: oj, rosnie mi kawal chlopa, wczoraj kupilam mu buty w rozmiarze 26 a jeszcze 18 m-cy nie ma 😁
Chaff, poprosilabym o foty urwisa ale nie dam rady zobaczyc wiec poprosze jak mi laptop wroci wreszcie 😉
Zdjęcia Re-volto-dzieciaków jak zawsze obłędne!  😍

Dziewczyny dawno się nie odzywała Pegasuska- wie ktoś co tam u niej?  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2012 16:51
Właśnie uprałam ten otulacz z Biedry i suszy się. Muszę przyznać, że jest fajny, zdecydowanie grubszy od tych, które mam.

edit: A w ogóle powiem Wam, że z każdym dniem coraz bardziej porąbane pomysły przychodzą mi do głowy. Wczoraj stwierdziłam, że... sama wystrugam córce konika na biegunach. K. nawet zaoferował się, że zorganizuje mi dłuta i przytnie z grubsza kształt piłą.
No wariuję, no. 😵
A ja już głupieję od tych Milana zębów i usypiań wieczornych. Powiedzcie, czy w miejscu, gdzie będą ząbki mogą być widoczne takie białe punkciki, ale nie są to czubeczki zębów, bo nie czuć pod palcem ani jak stukam łyżeczką nic... Takie plamki, jak pleśniawki powiedzmy (ale ma je tylko w miejscu dolnych 3 ząbków z przodu).
Fajnie pooglądać Wasze fotki! Wszystkie są super, a oglądając te większe dzieciaki marzę o tym, by Milan był już taki "duży" - umiał powiedzieć, co chce, jeść ładnie (na razie jest znów na etapie negowania łyżeczki i wszystko, co mu włożę do gęby najpierw wypluwa), zająć się trochę sobą... 🙂Nawet śniło mi się, że zaczął mówić, a jak mówiłam w tym śnie mojemu facetowi, że czy to nie dziwne, że 6 miesięczne dziecko mówi całe słowa, to nie był zbyt zafascynowany i byłam na niego obrażona 😀
Ostatnio mamy wspólnie już głupawkę wieczorną i TŻ wymyśla dialogi.
- Milanku, nie chcesz może jeść?
- Jeść?!! Znowu???! Przecież dziś już jadłem...
- A spać? Nie przespałbyś się troszkę...
- E, nie... nie chce mi się. Jutro się prześpię.

W ogóle TŻ wyciągnał od Milana jego plan, jaki wprowadza w życie.

"(godzina 22:30) Wszystkich was wykończę. Macie robić co wam każę. Wy zasypiacie ze zmęczenia, a ja mam jeszcze 75% baterii. W ogóle to spanie będzie zabronione. A jedzenie będzie w sobotę. I w środę. Właściwie to nie, w środę nie. Nie ma potrzeby. Albo w środę sobie zjem, jak mi się zechce. No, to sobie jeszcze pofikam.... (po godzinie) Mam jeszcze 74% baterii!!!"
Mój miał takie białe punkciki jakieś 2 tygodnie przed wyjściem ząbków. Przez ten czas był już bardziej rozdrażniony i marudny.

Ząbki nam wyszły dwa... ale marudzenie pozostało  😉  😁
kenna, plan Milana rewelacyjny! Uśmiałam się 😀
kasiulkaa25, więc jest jakaś szansa, że jeszcze tylko 2 tygodnie...
anai , dzięki 🙂


Zabawa w Gagarina, wymyślona przez mojego faceta, a akceptowana z entuzjazmem przez Milana. Przed godziną 20stą, a teraz oglądają Shreka Trzeciego  🙇 Mi ręce opadają, ale cieszę się jak widzę, jaki on jest radosny  😀
Eurydyka, Tata pierwsze co to oświadczył pani fotograf że on chce rozbierane 🙂gwash, Chaff, sznurka, dziękuje

CzarownicaSa,  ale czemuna to czekasz?? trzeba być mysli że nie zachoruje 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
19 października 2012 21:11
Trzymajcie kciuki, chyba mi wody odeszły... jedziemy do szpitala  🏇
Kami, sie trzymaja.
Yupi!!!! Trzymamy kciuki 😉
Ja tez trzymam :-)
my_karen   Connemara SeaHorse
19 października 2012 21:38
Kami, my tez trzymamy! Szybkiego!🙂
Kami, trzymam ja i Milan też (przez sen ufff) 😀
Kami - trzymam mocno!!  🏇
Kami myślę o Tobie cieplutko, będzie dobrze i oby szybko!
Ja też trzymam kciuki 🙂

my karen nie ma za co. 🙂
Dzis już o wiele lepsze samopoczucie Dziewczynek. Wymioty się skończyły, ufff i brzuszek nie boli, ufff
Kami do boju!!!
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
20 października 2012 07:52
Kami, dawaj dawaj  😅
Kasiulkaa25, ja nie wiem, jakim cudem Twój Krzyś leży na kocu, skoro dla mojego celem życia jest teraz siedzenie i to w pionie (albo raczej: skłonie  😁 ), więc o położeniu go na płasko można zapomnieć, bo jest awantura, że on jest już za duży na leżenie  😉 A przy siedzeniu trzeba go podpierać poduszkami, bo jeszcze leci na boki, trzeba go mieć ciągle na oku, bo próbuje usiąść jeszcze bardziej... Eh, marzy mi się, by poleżał na kocu  😎 Wszyscy mi trąbią, że na spacerówkę on jest jeszcze za mały, ale w gondoli też musi siedzieć, bo inaczej się cały czas podnosi i wkurza. Jakby załapał, że się trzeba podciągać za boki wózka, a nie za koce czy własne spodnie, to by sam usiadł  🙄 Fotelik też jest be, bo za płasko się siedzi...
kenna, fajna fotka, mój z kolei Wojtka podrzuca, co wywołuje palpitacje u mojego ojca, ale Wojtuś przeszczęśliwy, uśmiech na pół gęby. A mój tato liczy tylko, czy ilość podrzutów równa się ilości złapań  😂
ktoś ma nr do Kami???
może już po??  🏇
Uff... wczoraj wieczorem Kami (ciekawe czy już? Chyba już...? 😉 ), a teraz właśnie w drodze jest mój chrześniak 😍
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
20 października 2012 08:59
Kurcze,ale emocje! Chwal się szybko Kami!

A gdzie Biala się podziała? wie ktoś? W ogóle nie chwali się Oskarem.

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2012 09:40
Kami trzymamy kciuki!!! 😀 Dawaj znać jak najszybciej co i jak! 😀
Dworcika - to rodzinka się powiększa 🙂 super
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 października 2012 09:56
kami już  👀 Oby szybko poszło  :kwiatek:

U mnie wszyscy (włączając mnie i męża  😁 ) nastawili się na dziewczynkę (Michalinkę) a tu się objawił chłopak  😉
Nasturcja-Renata, a jakie macie imię?
Nasturcja-Renata - gratuluję chłopca  😅
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 października 2012 12:44
Cierp1enie dzięki  :kwiatek:

kenna ja chcę Eryk, ale mój mąż do wiwatu z moimi rodzicami krzyczą, że to brzydkie imię  😤 Chyba będzie Julian  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się