Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Eurydyka   tu stać się może coś nowego
24 października 2012 15:00
gwash,czyli jednym słowem-najładniejszy 😀!

sznurka,Jaś na samym początku miał problemy z kupą (lekkie zaparcia) i gazy,kolki nie miał, i na tak niewielkie w sumie kłopoty jemu Comfort pomagał. A gęstszy jest po to między innymi,żeby maluch wolniej jadł i dzięki temu nie połykał zbyt dużo powietrza. U Lwa "tylko" zaparcia czy kolka też? U nas całkowicie unormowała się sytuacja po wymianie butelki na Dr Browna.
Bryka fenomenalna!

Co można kupić na prezent dla dwuletniej dziewczynki, która mogłaby zagrać w Egzorcyście (takie popisy wokalne ostatnio uskutecznia, Linda przy niej to chóry anielskie)? Czyli dla mojego diabła. Oczywiście mamy zamiar zakupić laufrada, ale nie wyobrażam sobie popisów jazdy po domu, więc dopiero na wiosnę.
Dmuchane kółko dla chomika już jest, więc odpada.
Powiem szczerze, że nie mam pomysłu...
Zrób jej ścianę wspinaczkową w pokoju 😀
gdzieś kiedyś widziałam u kogoś 🙂
chciałabym nieśmiało się pochwalić. obiekt roboczo zwany kijanką ma 6 tygodni, jest wzorowy, i przewiduje się, że w okolicach 20 czerwca będzie z nami  😡
Isabelle, gratulacje! jak zmiany to zmiany - lecisz po całości 😀
Isabelle - gratulacje  😅
Isabelle Gratulacje! 🙂
halo,  mówisz, że aż tyle zmian ostatnio? 😉

dziewczyny, bardzo dziękuję. ja to taka jestem niedzieciowa, i niestety o dzieciach wiem tyle, że robią kupę i się budzą w nocy... czy mogłabym Was zadręczać pytaniami? :kwiatek: na usg to taki pypeć jest dopiero, ale podobno bije już kijance serduszko 🙂
Isabelle ja tam jak pamiętam nasze usg własnie z pierwszych tygodni to lepiej dziecko było widać 🙂 niż teraz  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 października 2012 16:24
Isabelle, ogromne gratulacje! Ależ Was tu dużo i wciąż więcej 😀
Isabelle gratulacje!!!!!!!!! 😉
Karina7,  mogę zrobić fotkę wydruku, ale jest strasznie brzydki i sama tam ledwo dostrzegam to co widziałam na monitorku podczas usg!

dziękuję za gratulacje! póki co nie mam pojęcia dlaczego odczuwam takie podekscytowanie i euforię, skoro nigdy dzieci nie lubiłam i nie planowałam 😉

narazie nie mam pojęcia dlaczego, ale bolą mnie cycki, urosły trochę jakoś dziwnie i mam bóle brzucha od kilku dni, takie uczucie jak kolka. strasznie się martwiłam, że coś tam jest nie tak, dlatego odetchnełam z ulgą po przeczytaniu "zarodek prawidłowy" 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2012 16:36
Isabelle, gratulacje!! 🙂
Isabelle- ładnie widać dzidziolka na usg genetycznym koło 12 tyg 🙂
Isabelle Nooo, ja już od razu podejrzewałam jak tu zaczęłaś zaglądać! 😉 Ale co Ty możesz wiedzieć o antydzieciowości...  😎
Ja się tu ujawniłam dopiero będąc w 6 miesiącu 😉
Graulacje!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ja bardzo chciałam urodzić naturalnie, ale sie nie dało, blizna goiła sie dobrze, ale wstawanie po pamiętam do dziś, nic mnie tak nigdy nie bolało, do tego te 12h leżenia były katorgą bo potwornie bolał mnie kręgosłup a nie było jak zmienić pozycji ( przekręciłam sie na bok 3 razy ale zajęło mi to każdorazowo z 15 min).
Nie wiem jak jest sn ale moja koleżanka po porodzie sn była tak porozrywana, że przez 3 miesiące na tyłek nie mogła normalnie usiąść. Także nigdy nie wiadomo co dla nas było by dobre tak naprawdę.
Julie,  nie mam się kogo poradzić, gdyby nie forum, to bym nie wiedziala nawet o kwasie foliowym 🙁  póki co wybitnie mnie fasola nie raduje, pewnie pokocham jak będzie czymś więcej niż fasolą, cala sytuacja jest taka...nowa... że nie bardzo nawet wiem jak się czuć i zachować! nawet male dziecko - niemowlaka widzialam na żywo łącznie z 5 razy, a dotknęłam raz...

i Ciebie to kucyczek zdemaskował:P

Cierp1enie, jeszcze jest chwilka w takim razie, cieszę się, że wcześnie zostala kijanka, zwana roboczo pasożytkiem zlokalizowana, mam czas się wszystkiego dowiedzieć!

właściwie to szkrab jest "prezentem" urodzinowym dla mojego faceta, dowiedział się o pozytywnym teście w dzień swoich urodzin, i skacze z radości aż do teraz. będzie na pewno wspaniałym ojcem, ja się boję, że matką będę beznadziejną...
Isabelle  gratulacje i pamiętaj, że dla swojej kijanki będziesz najlepszą matką na świecie  :kwiatek: (ja też pierwsze dziecko które przewijałam i nosiłam to było moje  😁 )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2012 17:59
Isabelle no gratulacje,gratulacje  :kwiatek: 😅

i tak z Twojego opisu wynika,że masz większe doświadczenie z dziećmi,niż miałam ja,jak zobaczyłam 2 kreski na teście  😜 pogadamy za 4-6 miesięcy,jak będziesz miała już pierdol*** na punkcie tego pasożyta,co pływa Ci w brzuchu  😁

natura głupia nie jest,zaraz Ci tak hormony strzelą,że nie będziesz umiała logicznie wytłumaczyć,dlaczego broniłaś się przed własnym dzieckiem  😂 😉

a jak tatuś? dumny i blady? 😁 👀
Ktoś to dziwne, ale mnie jeszcze ten etap nie dopadł. Chyba moja natura jednak głupia jest  😤
Ktoś,  póki co mam wrażenie, że nic mnie nie jest w stanie zdenerwować! co jest dziwne, bo zazwyczaj jestem raczej wrzaskliwą zołzą, a teraz czuję się przelukrowana.

Tatuś najszcześliwszy na świecie! każdemu mówi, że już niedługo przytuli pierworodnego! a potem ze wstydem mówi, że to dopiero 6 tydzień 😉  chwali się, że jak już strzela, to za pierwszym razem 😉 chyba bardziej już kocha pasożytka niż mnie, bo stwierdził, że nie wie, czy mi pozwoli na jakiekolwiek cesarki czy znieczulenia bo to może zaszkodzić JEGO DZIEDZICOWI 😉

kiedy właściwie można płeć rozpoznać? oboje chcielibyśmy syna, choć ja się do końca zdecydować nie mogę...

Kopyciak,  strasznie się boję czy dam sobie radę... nic nie wiem i nic nie potrafię, a to przecież kształtowanie nowego istnienia! to ode mnie nauczy się dobrego i złego, to ogromna odpowiedzialność! 🙁
Kochana dasz sobie radę. Instynkt cię poprowadzi. Ja w sumie byłam sama z mężem,  bez rad mamy, trochę mi ciotka pomogła, a głupiej teściowej wystrzegałam i wystrzegam się do dziś. Ale dałam i daję radę i jest super.
Isabelle, gratulacje!!!
Mogę się pochwalić jakie mam brzucho, a nim Gabrysia?  😀





Czy to normalna wielkość w 7 miesiącu?
Julie piękny brzuszek!!!

Ja dziś porównałam fotki - teraz mam taki brzuszek jak z Filipem w 22 tygodniu 😉 Chyba powinnam zacząć się bać 😉 I kg lecą mi dużo szybciej, na pewno przytyje więcej.

http://m.edziecko.pl/edziecko/1,113162,12721827,Jestescie_gotowi_na_dziecko___HIT_SIECI_.html  uśmiałam się 😉
Julie - śliczny masz brzuszek!! Malutki i zgrabny 🙂

Muffinka - fota fota 😀
a link z testem świetny  😁 😁
Cierpienie chcesz fotkę sprzed 5 dni czy poczekasz do jutra 😉? dziś nie zrobię bo jestem u rodziców i nie mam tu aparatu.
No dobra, poczekam do jutra, ale pamiętaj że nie zapomnę  😁


😵
"Fiodorowa Wasilijewa nieznana z imienia rosyjska chłopka urodziła żywo 69 dzieci.Rekordzistka była 27 razy w ciąży, przy czym wszystkie ciąże były mnogie. Urodziła 16 par bliźniąt, siedem razy rodziła trojaczki i cztery razy czworaczki."
😵
Ok 😉
Będę jutro wieczorem w domku to cyknę fotkę.
Isabelle gratulacje, ale ja byłam święcie przekonana, że Ty już w tym wątku jesteś jako zaciążona.
Jakie miałam przeczucie  😂
To której powróżyć?

I mówcie mojemu dziecku od dzisiaj Pazuzu.
NIE MAM DO NIEJ SIŁY! Jesteśmy tak przelonżowani, że makabra.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się