Kącik Małolata...:D

Matuzaalem, Sisisa u nas w gim na rozne dyskoteki, wieksze uroczystosci na hali rozkladano wykladziny, bo tez nie chcieli zeby psuc podloge szpilkami etc. 😉


U nas w gimnazjum też, co w sumie jest nie głupie, bo sala była dość nowa, a lakierowanie tak wielkiej powierzchni tanie na pewno nie jest 🙂
U nas w gimnazjum też, co w sumie jest nie głupie, bo sala była dość nowa, a lakierowanie tak wielkiej powierzchni tanie na pewno nie jest 🙂

otoz to! 😉

infantil brawo! 🏇 za co?
losieq geometria. walce? Nie wiem dokładnie co miała ów kartkówka na celu, nie było mnie na żadnej lekcji a i tak całe 2 pkt zdobyłam  💃

A u nas nie ma dyskotek, więc nie ma problemu  😁
to ja jeszcze tutaj- Sto lat dla Flygirl  😅 💃

a ja dzisiaj mały sukces- jako jedyna z klasy napisałam sprawdzian z chemii na 100%, bez żadnego błędu 🏇

środa, środa, jeszcze tylko dwa dni 🤣
Francuski napisany chyba dobrze (mam nadzieję  😁 )
Jeszcze tylko biologia i koniec.
Właśnie sobie uświadomiłam że nie tak łatwo jest się przenieść do innej szkoły ehh :/
mam jutro sprawdzian z fizyki i dodatkowo hiszpanski. chyba musze siadac do tego... 🤔 a! i jeszcze edyp do przeczytania. 😵
fly ma urodziny????? NNNNAAAAAAJLEPSZEGOOO!!  😜 😜

ja mam już pięć 1 z historii  🥂
pare z fizyki, chemii itd...  😁

a jutro kartkówka z polskiego, sprawdzian z biologii (jaki dział?  👀  🤣 ), i sprawozdanie
flygirl sto lat! Spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego  :kwiatek:

Ach w końcu trochę spokoju, jutro i pojutrze nie mam kartkówek chyba żadnych, więc odpoczynku trochę w końcu.
Już tylko dwa dni, potem trzy i święto zmarłych i trochę wolnego w końcuuu.

Byłam dziś na EEG, babka wyrwała mi połowę włosów, strasznie niedelikatna była :/ A jeszcze na wyniki mam 3 tygodnie czekać  😲 Ja myślałam, że to komputer wydrukuje kartkę z zapisem (jak na ekg - serce), dostanę do ręki i tyle. A tu trzy tygodnie?  🙄
fly jeszcze raz spełnienia marzeń ! :kwiatek:
Heval ja po EEG miałam od razu wynik 😲
flygirl sto lat sto lat kochana! spełniania marzeń, zdrówka, szczęścia i wgl wgl wszystkiego dobrego!  😍 :kwiatek:
Hyhy dostałam 3 z matmy  😜
Jutro do dentysty  🙁 🙄 , a w sobotę jadę na próbę z koleżanką na biegi na orientacje!  😅
borkowa no właśnie :/ kobieta niezbyt mądra chyba była, albo raczej niezbyt mną zainteresowana, więc pewnie jej się drukować nie chciało  🙄
flygirl wszystkiego najlepszego  🙂

Kolejny już raz błagam rodziców o dzierżawe konia, a oni nic.  😵
rumka   niezbadane są wyroki boskie
24 października 2012 17:26
flygirl sto lat! 😀
Po wczorajszym nagrywaniu czołówki nie mam na nic siły a zwłaszcza na nauke  🙄
vicke   Marzeniami żyłem jak król
24 października 2012 20:23
Ja siedzę i się gapię na profilowe kolegi  😜 Chyba mam obsesje na jego punkcie  😍 Oj dobra. Cicho  😂



Lecę się uczyć biol!  🏇

I spadłam z konia. Ale tak że nawet nie poczułam  🏇  Bo spadać to trzeba umieć! Zrobiłam efektowne salto i spadłam na dupe. Tuż przed nosem stajennego  🏇  😂
Zaczynam spowrotem jeździć w toczku. na wszelki wypadek  😁
flygirl sto lat i spelnienia marzen! 😅 :winko:
fly najlepszego!!  :kwiatek: :przytul:
vicke ty żyjesz!!!  😀 Czemu nic nie piszesz? 🤬
A ja dostałam piąteczke z kartkówki z geografi z hydrografii większość ocen to 1,2 i 3. Yeah!  😜
flygirl wszystkiego najlepszego!

A ja się rozchorowałam  😵 Bez chusteczek się nie ruszam i mam kaszel jak stary palacz.  🙄 Ale muszę dzielnie udawać okaz zdrowia, bo na weekend jadę na hubertusa na mazury 😀
wilczyk ja przeważnie w robocze choruję, a w weekend cudownego ozdrowienia dostaję  😁

patt140 hehe, no tak taak, to wiadomo  😁 ale tym razem chyba tak na serio  🤔
Małolatki, pamiętacie mnie jeszcze? 🙂

Mogę się wyżalić?
W szkole idzie nie najlepiej, uczę się mega dużo, a i tak oceny są przetragiczne. Dodatkowo z rodzicami momentami źle. I tak na marginesie, za szybko się angażuję. 🙁
Jedyne pocieszenie to to, że z koniem coraz lepiej i za 3 tygodnie Neczkę śmigamy. 😀

edit. flygirl, stooo lat! 💃
gabb. powodzenia z koniem  🙂 dobrze będzie! i my sie chyba jeszcze nie znamy  😉


oj chyba wszyscy ostatnio maja jakoś pod góre  🤔

wilczyk ojjj to już nie za fajnie  😫
fly spóźnione, ale też się liczy 😉 STO LAT!  💃  😅  :kwiatek:
flygirl  i ode mnie spóźnione wszystkiego najlepszego.



U nas nawet żeby wybłagać o tę wykładzinę żeby chociaż nam klucz dali bo wszyscy by coś zrobili ale nie bo po co przecież szkoda zachodu. Zrobi się wszystko na odpieprz i będzie.  🤔wirek:



U mnie kolejna 1 z fizyki z "ukochaną" panią i wczorajsze -2 z niemieckiego  😡
u mnie zaciągnięte niebo i pada, straszna ta pogoda 😵 a ja w środę mam iść na wagary, bo nie jadę do kina z klasą i z koleżankami robi sobie wolne 😁
a ja na ten "bal zakończeniowy" mam zamiar wcale się nie wybierać 😉

ale sobie narobiłymy bigosu z koleżanką 😵 na szczęście już wyjaśnione, bo dziś zebranie.. no i uciekam z kółka geo, które kocham, ale wyjątkowo nie mam sił 🤔
my mamy problem za to z polonistką... Dziś mieliśmy wychowawczą i to nie jest tak, że to tylko pojedyńczych osób sie dotyczy. WSZYSCY, dosłownie WSZYSCY mają jej dość. Są jedynki za nic. Uwagi za nic. Co powiedziała wychowawczyni? Mamy robić to co do nas należy i nie szukać problemów..  😵
na ostatniej lekcji mieliśmy polski. Uwagę dostałam. Super.
patt140 my tak mamy na angielskim (znaczy chłopcy mają z tym typem, a my z taką spoko babką) dostałam uwagę za nic 😅
a my dziś pokłóciliśmy się z panem od niemieckiego 🤔 bo koleżanka zgubiła piórnik i go szukała i nie zrozumiała co on mówi i zaczął ją pojeżdżać, ze niby chora psychicznie jest i później to wszyscy się z nim kłócili i stwierdził, żebyśmy nie udawali idiotów 😵
A naszej Pani  od angola dziecko się rozchorowało  😅 😅 ( znaczy bardzo współczuję dzieciaczkowi).
Jak to pięknię jest nie mieć 6 h tygodniowo. W końcu.
Jutro znowu mamy niemiecki. I małolaty muszę się pochwalić że pierwszy raz w życiu zrobiłam zadanie z tego przedmiotu ( co prawda odpisywane od starszej siostry ale ważne że jest i niedostanę kolejnej jedynki  💃 )
A ja dziś na niemcu zawaliłam. Z zadania maturalnego dostałam 2, to było czytanie ze zrozumieniem, a ja chyba nie zrozumiałam :/ ale kurde nie wierzę, zawsze z niemca 5 i 4 a teraz 2?  😵

Mam element przebrania halloweenowego na melanż 😀 będę miała uszy myszki minnie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się