Konie srokate

nie chodzi o sprawy polityczno-personalne, tylko czy można nim pokryć kobyłe z nietrakeńskim paszportem bo ogr za oko chwyta 😉
Karla🙂 miałaś do czynienia z tym ogierem? Jakieś konkrety może?  😉
ogurek-pokryć myślę, że można,tylko co potem z paszportem to nie wiem, mam klacz trakenkę więc nie umiem Ci odp. na pytanie
Być tylko przelotem podczas trwania ZT,ale w samych superlatywach mówiono o tym koniu, z resztą on nie tylko u nas wkraju uznany więc ja bym się nie zastanawiała jakbym chciała kolorowego ogiera🙂
No, skoro uznany nie tylko u nas to zostanie moim kandydatem nr 1. Dziękuję.  🙂
Bierz jeszcze pod uwagę tego Harbuza-mi się on straszliwie podobał🙂
http://trakeny.info/?p=280
jeszcze o srokatku
Tutaj zaciągnę info od galopady, ale już na PW. Bo Łaciata po nim bardzo mi się podoba.
Skoro Łaciatki się tu znajdują to nie może zabraknąć mojej Dumy  🙂 a co też się pochwalę  😉

19Carrie90 piękna  😉 jak u niej z czyszczeniem? Ten ogrom białego mnie przeraża  😀 mój białego nie ma dużo, a i tak utrzymanie go w jako takiej czystości wyciska ze mnie 7 poty. On się MUSI dobrze zakamuflować i już  🙂
jekaterina00 - Jeżeli chodzi o czyszczenie Dumy to masakra. Niestety lubi być dosłownie brudna, tarzać się w najgorszym błocie lub ziemi. Na dodatek za przeproszeniem robi pod siebie więc mimo tego, że sprzątać boks staram się codziennie, czyszczę ją codziennie a w okresie wakacji to jeszcze opłukuję ją wodą  (bo o wykąpaniu tak żeby lśniła to nie ma mowy bo cały dzień w nosie, a nie mam na to zbytnio czasu bo mam małe dziecko ) ona wygląda jakby nikt jej nie czyścił. Wiadomo sklejek nie ma, ale zazwyczaj ta biel jest siwo żółta. A najgorzej jest Zimą bo nie mogę jej wykąpać 🙁 . Tak więc mój koń to jeden z największych brudasików. No ale podobno brudny koń to szczęśliwy koń. Mimo to cieszę się że ją mam mimo predyspozycji do ciągłego brudzenia się, wrednego charakterku i różnych dziwnych zachowań emeryturkę w mojej przydomowej stajence ma zapewnioną do końca jej "brudziutkiego" żywotu.  😀
hehehe chyba wszystkie srokacze tak maja😀 moj tez przybiera barwy moro🙂
Srokacze i siwki  😕
Oto srokacz z mojej pracy w sumie mój kompan 🙂
mój zawsze swoim białym tyłkiem w boksie musi pacnąć w kupę. boks ma duży i załatwia się w jedno miejsce, spokojnie mógłby się położyć na czystym, ale po co  😵 czasami go też wena nachodzi (zazwyczaj jak musi dłużej w stajni zostać) i robi w boksie misz masz, roznosi kupy po całości, a potem się w tym tarza  🤔wirek: niby nie ma dużo, bo codziennie sprzątam, ale zawału idzie dostać jak widzę go z kupą w uszach  😜
No moja też ma dość duży boks heh wczoraj wykąpana, boks posprzątany a dziś znowu brudas. Już czasem zastanawiam się czy nie robi mi na złość :P
Heh a tu się pochwalę jeszcze potomstwem mojej kobyłki (aktualnych zdjęć niestety nie mam bo już u mnie nie stoją ale nadal utrzymuje kontakt z właścicielami więc mają się dobrze) 😀 zdjęcie 1 to Kationek ur. 2007 zdjęcie 2 King ur. 2009r ( pora deszczowo-błotnista więc i czystością nie świeciły :P ) a 3 to Kaprysek ur 2011 r. jedyny maścisty 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
25 sierpnia 2012 11:29
King mi się bardzo podoba. 🙂 Ładnier malowany, ale do czyszczenia - koszmar!
Łaciata   Forever in my heart ♥
26 sierpnia 2012 14:40
Moja klacz poprzednia, którą się opiekowałam miała dużo białego i tak się nie brudziła jak ta, którą mam obecnie, a ma mało białego 🙂 A czyszczenie jej to masakra 😀
emptyline  Kilka fotek Kinga w wersji w miare czystej  :P
emptyline   Big Milk Straciatella
27 sierpnia 2012 18:13
19carrie90, potwierdzam, śliczny. 🙂 Zresztą bardzo podobny do mamusi.
Łaciata   Forever in my heart ♥
02 października 2012 21:40
ale tu cicho 🙁  a ja wciąż czekam na fotki srokaczy :P
To ja dodam największą miłość mojego życia: Lockerek. 😉 Ten mały niepozorny kucyś, nauczył mnie najwięcej, właściwie wszystkiego od podstaw. 😉



Łaciata   Forever in my heart ♥
02 października 2012 23:34
gryglodor - nom faktycznie nie pozorny, ale bardzo ładny 🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
03 października 2012 08:38
Może zainteresuje was stanówka ogierem Rewizjon ?
Łaciaty mocny ogier, skaczacy 😉
Łaciata, czy Twoje konio jest po ANTKU?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
03 października 2012 10:01
a to synek i mamusia 😉 ojciec ten co w poście wczesniejszym 😉

edit, literówka
Łaciata   Forever in my heart ♥
03 października 2012 20:28
seiteki - Ogier bardzo fajny, ale ja mam swoje 3 faworyty 🙂 Chociaż dużo ogierów srokatych mi się podoba 🙂 Pozatym źrebak wyszedł piękny, bardzo ładnie malowany !!! Gratulacje ! 🙂

OBIBOK - Mój koń nie jest po Antku, a dlaczego pytasz ?  Bo mają podobną maść ? :P
A to klacz Selavi. Małopolska. 5 lat,dała jedno żrebię - klaczkę kasztanowato-srokatą. W ubiegłym tygodniu zaczęła pracę pod siodłem. Do tej pory "leniuchowała" na świętokrzyskich łąkach. Pokładam w niej duże nadzieje...!

Łaciata   Forever in my heart ♥
22 października 2012 20:04
Figaro.Winner - fajnie malowana klacz, i rybie oczko widzę  😍  Pokaż źrebaka jestem ciekawa jak jest malowany 🙂 I trzymam kciuki by spełniły Ci się marzenia z tą Panną 🙂
Córeczka - Sound of Silence, ur. 6 stycznia 2012, po ogierze xx Sokrates. I zdjęcie zaraz po urodzeniu... Mamusia przed treningiem 🤣

Dzięki Łaciata!!! Pozdrawiam!
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 października 2012 13:37
Moje łaciate już za 2 tyg 🙂


Daawno nas tu nie było  😉 Wrzucam fotkę jeszcze z słonecznych i ciepłych dni  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się