Pogoda - Niepogoda -Aktualności


I jak się okazało u nas burzy nie było. Trzy razy piznął piorun i tyle było po deszczu...


ok 24😲0 zaczęło u nas wiać i już myślałam, że idzie burza od was, ale na wietrze się skończyło
Znacie jakąś strone która pokazuje pogodę długoterminową dla Polski?

15 lipca wyjeżdżam i chciałabym zobaczyć czy będzie ciepło , czy będą opady  😕

Z jakich Wy portali korzystacie, sprawdza ta pogoda?
Też mi się przyda taka informacja. Szczególnie że na tych "pospolitych" stronacg pogoda mnie załamała🙁 muszę znaleźć potwierdzenie ale wiarygodne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 18:29
U was też tak wiatr wieje, zaraz mi chyba okna pootwiera 😀
Jak tam front śnieżny..? U nas powietrze już mroźne, ale właśnie przestało wiać i koniostan wyniósł się na pastwisko. A w każdym razie pod wiatą go nie ma. Nad ranem ma zacząć sypać śniegiem przy 100% zamgleniu - jestem tego bardzo ciekaw, bo to niespotykane zjawisko!
No i zrobiło się poważnie. Między 0 a 2 na termometrze, mróz w powietrzu czuć, jakaś taka cisza w powietrzu nastała... Patrzę w prognozę na 16 dni i nie wygląda to źle, trochę deszczu i sporo słońca. A potem pewnie jak dowali śnieg to się aż obsmarkamy 🙁
Taaaa... a jutro u nas Hubertus  🤔
Wyrażam rozczarowanie: pada zwykły, mokry, szybko topniejący śnieg. Bez mgły. A liczyłem na ciekawe zdjęcia!

Mam nadzieję, że w poniedziałek rano prognoza okaże się równie niedokładna i też "w tę samą stronę". Bo -8 stopni w nocy z niedzieli na poniedziałek wcale a wcale mi się nie podoba!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
27 października 2012 07:48

U mnie wczoraj: śnieg, grad, słońce, deszcz i wiatr okrutny. Temperatura max do 8 stopni.
Warszawa pokryta śniegiem. Mam już centymetr śniegu na balkonie. Szkoda, że za parę godzin to się zmieni w jakąś obsyfiałą breję 🤔 Jak to dobrze, że nie muszę nigdzie się dzisiaj ruszać, do stajni mam 7 km, więc luz.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 października 2012 08:04
Śnieg!  😅 faktycznie szkoda, tak jak mówi zen, że za chwilkę będzie chlapa  🙁
U nas też śnieg  😅
niestety topnieje 🙁
Cały czas sypie z dodatkiem małej zawieruchy, a ja od rana nucę piosenki zimowe i świąteczne  🤔wirek:
A ja letnie opony mam, ciekawe czy dojadę do stajni?  👀
Lubin - właśnie zaczęło prószyć śniegiem 🙂
Warszawa - jest zimno, mokro i paskudnie :/
Kraków-jak wyżej.
Moon   #kulistyzajebisty
30 listopada 2012 11:14
Na pomorzu właśnie wyjrzało słońce!  😲 Przez dwa dni lało bez przerwy, nie powiem miła odmiana, chociaż jakieś pół godziny temu śnieg z deszczem padał poziomo -.-
Wrocław - brzydko, zimno, szaro buro i do du... Nie nastraja ta pogoda.. Wręcz humory psuje.
Fakt, pogoda u nas straszna, ja w ogóle nie umiem w takiej funkcjonować, tylko bym spała...
A tu trzeba zaraz z domu się ruszyć.

Niech już napada sniegu...
U nas padało tyko chwilę 🙁 Znowu jest szaro-buro i ponuro..
od poniedziałku ma znowu padać śnieg. No zobaczymy...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2014 07:02
Halo!
Podkarpackie, lubelskie, opolskie i śląskie jak tam u was z deszczem?
Małopolskie- Kraków- wieje ale nie leje. Pochmurnie, zimnawo.W nocy troszkę padało. Nie bardzo rozumiem te zapowiedzi wielkiej powodzi.
Na północy woj. opolskiego pochmurno i lekko mży i wieje. Nieprzyjemnie, ale w sumie spokojnie.
Na dolnym śląsku pochmurno, ale świeci słońce.
Tak grożą tą powodzią, że też rano pomyślałam o voltowiczach z zagrożonych terenów.
Górny Śląsk pochmurny, szary, lekko deszczowy (nie leje, ale cały czas coś spada) i wietrzny - szału ni ma.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2014 07:33
Ja słyszałam, że wczoraj miało zacząc padać i tak przez 3 dni.

Mapa rzekomych opadów:
http://lowcyburz.pl/skypredict/warns/issue/view.php

Natomiast na pogodynce informują o intensywnych opadach i silnym wietrze
http://pogodynka.pl/radary
Sam Pan Premier zapowiadał wczoraj Armagedon na konferencji prasowej. Oby się rozeszło po kościach.
"Zimna Zośka" klasyczna jak co roku. Powodzi nie widzę. Tfu!Tfu!
p.s
Jednak powódź musi być, ale nas uratują  😉
I mapka
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2014 12:47
Ktoś z Rzeszowa jest tu? Żeby potwierdzić czy leje u was?
http://kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow
+
Kraków centrum- leje żabami
+
Zamość-leje
Ło matko, jak to deszcze... Akurat jak weekend się zbliża 🙁
W centralnej Polsce słońce świeci, ale wieje jak cholera  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się