moda, ciuchy etc...

pony   inspired by pony
26 października 2012 10:03
w Primarku trzeba uważać na jakość. Można trafić na faktycznie fajny i tani ciuch, jednak zdecydowana większość tych super-wielopiętrowych-megasklepów to straszne gówno niemalże rozpadające się w dłoniach
ja tam nic nie mam do koszulki za 3 e  😀 i nie jaka zwykła czy coś
Thymos, na pewno nie było beżu 🙁 Dzisiaj przed pracą skoczę zajrzeć! :-) Bo mam koło domu ten sklep. Jak będą to wezmę Ci, jak nie będziesz chciała to żaden to majątek, mi się przydadzą, pomimo braku cycków :P
Haha, jak nie będzie beżu to biały, czy tam czarny też może być 🙇
Byle "czysty", bez pierdółek :kwiatek:
Ok! :-) Zaraz wymykam się do pracy, zajrzę. Dam znać później  :kwiatek:
A jest sklep Primark w Polsce (w Warszawie na przykład)?
najbliżej w Berlinie  🙂
Nie po drodze. :P
Zostaje tylko Allegro i loteria jeśli chodzi o jakość. 😉
Dziewczyny jak zabezpieczacie letnie ciuchy na zimę? Mam ich w szafie pełno, nic mi się nie mieści na wieszakach, a tak bym te letnie bluzki gdzieś indziej położyła, tylko nie wiem w co je opakować, żeby były dobrze zabezpieczone. Myślałam, żeby np w pepco kupić jakieś pudło+ worki i poprasowane rzeczy w worki.
Ja zawsze składam w kostkę i wrzucam do worka na śmieci na leżakowanie do piwnicy. Na wiosnę zawsze po praniu super😉
Thymos kupiłam tylko czarny, bo tylko taki już był - białych brak! I szaleństwo, w tym sklepie nawet skarpetki długie jak na konie są za 4 zł :P Wzorki różne itp, ale za 4 zł na jazdy to idealnie 🙂😉 Kupiłam sobie 3 pary :P
whitemoon071, Kocham Cię.
skrobnę Ci zaraz dane do wysyłki a od Ciebie poproszę dane do przelewu😉
Cóż za wyznania :P  :kwiatek:
Danę wyślę Ci jak będe w domku🙂 (czyt. wieczorem)
pony, ja z Primaniego mam bardzo dużo ciuchów i wszystko fajnej jakości 😉. A dużo tańsze niż chociażby H&M
ashtray, niestety, w Polsce nie ma 🙁.
Rzuciła wam się w oczy gdzieś bluza converse taka o:
http://www.zalando.pl/converse-swetry-i-bluzy-czarny-co421j00h-802.html
lub ewentualnie taka:
http://www.zalando.pl/converse-bluza-z-kapturem-niebieski-co421j00d-504.html

tylko w kolorze bordowym?  👀

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
27 października 2012 22:27
Czy ktos korzystal moze z 66procent.pl?? mega okazje maja ale nie wiem czy mozna zaryzykowac
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 października 2012 09:21
Dziewczyny, wiecie może gdzie mogę znaleźć spódnicę rozkloszowaną czarną z białą koronką?
- coś w stylu tego dołu.
Yga, szykujesz jakiś wieczór dla ukochanego ? :P  A tak serio to ja proponowałabym szukać na allegro w strojach karnawałowych 🙂😉
Asik, mają bardzo złe opinie, że oszuści, że podróbki, że nie wysyłają etc. 😉 http://bit.ly/WSBbpC
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
28 października 2012 16:23
Asik- wczoraj w jakiejś gazecie nawet czytałam, że to sklep widmo. Zarejestrowany pod nazwą Japan Style, wysyłający ciuchy z Bangkoku, adres mają w Poznaniu, ale pod wskazanym adresem takiej firmy nie ma. Także zastanów się dwa razy 😉.
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
28 października 2012 16:28
Cenciakos, Florcik dzieki wielkie, wlasnie cos mi sie to podejrzane wydawalo byc od poczatku ale zupelnie nie slyszalam nic o tym "sklepie". Dobrze ze nie zaryzykowalam a juz mnie korcilo  🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 października 2012 13:31
whitemoon071- szykuję się wstępnie na halloween, ale na inne okazje też się przyda  😁 
ja z japan style kupowałam i było ok 🙂
Wpadły wam w oczy gdzieś w stacjonarnych sklepach szerokie dresy ze ściągaczem na dole? Oprócz New Yorkera. 😉
fly widziałam w H&M ale nie jestem pewna czy były ze ściągaczem, i w pumie ale to jakiś czas temu, jak będziesz to pójdź do działu męskiego, są o wiele lepsze niż damskie, S I XS powinny być dobre.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2012 20:06
TK Maxx- jakiś czas temu kupiłam sobie spodnie Nike w zabójczej cenie 44zł  😁 Dresów było sporo, myślę że czasem można trafić coś fajnego.
No moje poprzednie właśnie były męskie i nie napisałam, że o takie właśnie mi chodzi. 🙂 TK Maxx nie wpadłam na to, dzięki!
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 października 2012 14:38
Czy moze sie ktoś rozejrzeć w swoim Mohito, czy są dostępne takie brązowe duże torby ze złotymi okuciami na spodzie? Zakochałam się w niej jakiś czas temu, nie zrobiłam zdjęcia, zbierałam, przeczytałam o zniżce 30% i się spóźniłam.. 🙁
Edit: Nvm, mama mnie strollowała..  🏇
yga papercats.pl  🙂
a ja po 2-tygodniowych wojażach z Zarą kupiłam wreszcie kurtkę  😜
jest dużo cieńsza niż się spodziewałam, ale trudno. mam nadzieję, że się zaraz nie popruje czy coś  😁

i należy mi się solidne lanie, wydałam wszystkie pieniądze i jestem bez grosza przy duszy, ale za to mam tyle ładnych nowych rzeczy  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się