Jakie AUTO, czyli czym i dlaczego jeździmy? ;)

ja właśnie nie z własnej woli byłam zmuszona kupić nowe autko tak więc zamieniłam to:



na to:



czyli nadal pozostaję wierną fanką vectry b, tylko ta trochę nowsza bo 2001 no i diesel 😉
witam  :kwiatek: czy ktoś z was miał okazję jeździć galantem wersji gls?
planuję zakup pewnego autka rocznik 2000, ale najpierw chciałabym poznać opinie.
Ja mam bardzo dobre zdanie o Mitsubishi i w ogóle ciężko u mnie z tolerancją innych marek niż japońskie.
Kiedyś jeździłam Galantem okazjonalnie i rozważałam zakup, ale w końcu wybrałam Hondę Civic, w której oczywiście nic się psuje i jestem z niej bardzo zadowolona.
Z Galantami jest podobnie, znam same dobre opinie.
unicorna, pisz do Nine. Nie wiem jaką wersję ma B., ale jeżdżą Galantem.
A.   master of sarcasm :]
11 października 2012 18:32
Mam znowu frotke, juz trzecia w zyciu, i tradycyjnie zielona  😜 🙇 Tym razem jednak wersja pieciodrzwiowa!  🏇
Gratulujemy i o fotosy prosimy
escada, będziesz zadowolona, Vectry są boskie 🙂 przewinęło mi się przez łapska sporo aut, a za Vectrą tęsknię do dziś. Była po prostu bezkonkurencyjna.

Ja mam zagwozdkę. Jeżdżę Astrą z 98r, benzyna. Samochód potrzebuje remontu i to sporego, bo odłazi mi szpachla z dachu i zaraz będzie dziura, do wymiany amorki i inne fajne rzeczy w kołach, siada elektryka, akumulator muszę mieć nowy. Waham się czy inwestować w nią czy opchnąć byle gdzie i dołożyć do innego auta, w gazie. Zajarałam się Lagunami, ale może Vectra znowu? nie wiem co robić, a czas ucieka :/
A.   master of sarcasm :]
11 października 2012 23:28
Gratulujemy i o fotosy prosimy


Dziekuje  :kwiatek: Fotosy beda, tylko musze potrzaskac, a forumowicze z Podlasia nawet na zywca beda mogi obookac juz niedlugo  😁
To gdzie na Podlasiu można Cię namierzyć?
Julie i Dworcika dziękuje bardzo  :kwiatek:
A.   master of sarcasm :]
12 października 2012 16:11
To gdzie na Podlasiu można Cię namierzyć?


Tradycyjnie okolice Czeremchy i Hajnowki, ale jako ze bede tym razem wlasnym krazownikiem szos, to bujne sie napewno w dalsze okolice  😎
Gillian wiem, że są boskie, to rozbite na górze to też vectra, tak więc kupiłam drugi raz takie samo auto, tylko nieco nowsze, w tamtych rocznikach nic nie mogłam znaleźć w dobrym stanie. mam nadzieję ze to będzie dobry egzemplarz  😁
A.   master of sarcasm :]
13 października 2012 21:28
dla wawrka  😎


Ładny fur 😀
A., piękna!
A.   master of sarcasm :]
14 października 2012 22:12
Bardzo uprzejmie dziekuje  :kwiatek: a dwa koniki i mini tranzelke zauwazyliscie?  😉
przecież ta Frotka jest ewidentnie zepsuta!...musiała być naprawdę solidnie walnięta, że nawet kierownice ma przestawioną... 😉
A.   master of sarcasm :]
14 października 2012 22:42
no jakos tak jej sie wzielo i przestawilo  😉
jak będziesz sprzedawać, to w lustrze rób zdjęcia do ogłoszeń 💃
A.   master of sarcasm :]
14 października 2012 22:58
dobrze gada, dac mu wodki!  🏇
Ja po roku psychoterapii po ostatnich nieudanych polowaniach zrobiłam drugie podejście do Vitary.
I teraz zastanawiam się, skąd wziąć 2x tyle na nowy z salonu  😵
Makabra!
Jak to się stało, że ja kupiłam dwa używane auta kiedyś? A teraz nie mogę.

Nabyłam doświadczenia, co może być nie tak  autem? 
A ja wpadam się chwalić, chwalić i jeszcze raz chwalić 💃

Dostałam do jazdy absolutnie fajnego Range Rovera Evoque 😀 W związku z tym, że jęczę od kilkunastu tygodni, że mojego ukochanego subaraka jestem zmuszona sprzedać i że to katastrofa i że czym ja będę jeździć i że mało tego, że muszę się godzić z jego sprzedażą, to jeszcze nikt na poważnie zainteresowany kupnem się nie zjawia- i co? I dzisiaj jedna z najbliższych mi osób włożyła do mej dłoni kluczyki i dowód rejestracyjny do evoque 🙂 Jak tylko się okaże, że subaru się sprzeda, to mamy z Tycjankiem czym jeździć! 🙂 I nie omieszkam wpadać i zdawać relacji z jazdy 🙂

Pokemon, może chcesz kupić fajnego SUVa? 😉
A mnie przedwczoraj po raz pierwszy zawiódł mój kochany Seat Ibiza. Przejechałam przez nierówność, wybuchła mi boczna poduszka podczas jazdy. Na szczęście nie wpadłam do rowu i pojechałam dalej, ale miałam uczucie, jakby mi pękła prawa ręka  🤔wirek: Przestaje już ufać temu samochodowi...

Za to teraz się bujam Grand Vitarą, uratowała mi wczoraj tyłek, byłam jedyną osobą, która wyjechala samodzielnie z parkingu w pracy 😉! Fajne auto, ale jak na moje potrzeby za duże i zbyt paliwożerne na trasach...
zen - Pozazdrościć 🙂
zen, wczoraj podziwiałam takiego białego i niemal się pośliniłam  😉
To ja też się pochwalę, a co!

Pokemon, może chcesz kupić fajnego SUVa? 😉

Chyba mnie nie stać  😁

Wawrek muzeum otwierasz  😁 ?
wawrek, no, no, no... to teraz będzie lans!
Gratuluję. Zawsze mi się marzyła moja Skoda w rejestrze zabytków, ale zanim zdąrzyłam o tym wspomnieć, to wylądowala na złomie. Eh.
Muzeum nie, szczerze mówiąc chciałem zostawić czarne blaszki, ale się nie dało. No to będą żółte 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 października 2012 14:18
Peugeot 307 - ktoś ma jakieś doświadczenie z tym pojazdem?
Pomału myślę o zmianie auta, dziś oglądałam w.w. i bardzo mi się spodobał. Zewsząd słyszę sławetne "żadnych samochodów na F (Fordów, Fiatów i francuskich - akurat o moim Fordzie złego słowa nie powiem, tak jak i o Punto I), ale jakby tak wszystkich słuchać, to żaden samochód do niczego się nie nadaje  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się