Młode Konie

zaczynam przekonywać sie do mojego "młodego konia"
to dobre dziecko, miłe i obrotne, wybacza błędy, nie jest harde, a raczej przyjazne i ufne
myślałam, że jej nie polubię - ale chyba coś wyjdzie
[quote author=fruity_jelly link=topic=1199.msg1562946#msg1562946 date=1351056728]
armara, wesoło to mało powiedziane 🙄 nasz wiewiór ostatnio postanowił wsadzić nogę w jedno jedyne miejsce w płocie gdzie mogło mu się coś stać. no i się stało.. potok krwi, szycie, teraz dzikie mięso mu się zrobiło. ehhh, dzieci trzeba pilnować 🙄
[/quote]
Moje dziecko (odpukać) nigdy nic takiego nie wykombinowało.
Ogólnie nie pamiętam...
A, pamiętam!
Raz chciała się dostać do siana, obtarła się na nodze.
I suma summarum, więcej przypadków nie było.

Dodofon my się z siwą nie lubiłyśmy na samym początku przez parę miesięcy, później coś "strzeliło" i o, ja bez konia żyć nie mogę, a ona łazi za mną jak pies i zawsze pierwsza do pańci.
Mimo że ma wady, bo nie ukrywajmy - ideałów nie ma, to i tak dałabym sobie za nią głowę obciąć.  😉
tylko ja mam konia od 10 lat  😉
który jest dla mnie przyjacielem i partnerem... mega-super wierzchowym pomykaczem
a tu nagle żółty karzeł...
armara to się Juniorowi życie jak w Madrycie trafiło super!! 🙂 a po spokojnym image Aretki nie spodziewałam się takich szatańskich pomysłów  😀iabeł:

cavalo gratuluję nabytku, ślicznie malowane dziecko jest

deborah zdjęcia są z zeszłej soboty. On jest trochę kameleonowaty i zmienia się od złotego do gniado-wiśniowy metalic (jak to mówi moja 10-letnia siostra) 🙂

Dodofon ale ileż radości daje obcowanie z takim dzieciakiem dzień po dniu!! mi dużo osób mówiło: "po co Ci roczny koń, w dodatku ogier, w dodatku tyyyyle trzeba czekać żeby coś z nim zacząć robić", a w życiu bym nie zamieniła go na żadne inne bydle i nie oddała czasu jaki ze sobą spędziliśmy 🙂

A tak w ogóle zaczynam podejrzewać Bondzia że ma jakieś powiązania ze światem matrixa...napewno wkłada dyskietkę na noc, przetwarza, wgrywa sobie i na następny dzień już to ogarnia...

kilka jeszcze zdjęć hubertusowych



terenowo pt. Żeby życie miało smaczek, trzeba łazić w gronie klaczek (nr6) :P


idę sobie od tych szalonych biegających koni


zrezygnowany w babskim gronie


i jedno gratis...matko jaki z niego pulpet  😂
krysiex213
Bo ona jest przespokojna, w Aromerze w trakcie pokazu zamiast stępować polazła się witać z publicznością  🤔wirek: 😁 Ale jak to mówią - kto drogę skraca... No, ale jest już ok, jeszcze strupy poschodzą i będzie jak nowa  😁 Z młodymi zawsze ciekawie.

fruity_jelly
Auć, zdrówka dla rudego, ja się cieszę, że obeszło się bez szycia.
dziękujemy, już niedługo będzie całkiem zdrowy miejmy nadzieję. a już dawno byłoby po wszystkim gdyby szwy się nie rozeszły 👿
no ale tak to jest jak dziecko wda się w ciapowatego wujka.. normalnie taki sam, jak wazelina-wszędzie wejdzie i potem lecz takiego delikwenta 🙄
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 października 2012 18:55
a ja pozdrawiam z Warszawy :]

gdzie mogła bym sie zgłosić z prośbą o pomoc w zajeżdżaniu konia ?
szukam jakiejś chętnej osoby.
lunqa chcesz oddać do zajeżdżania czy szukasz kogoś kto przyjedzie do Ciebie?

edit. jesli oddac do zajezdzania to polecam: http://www.koniesulbiny.pl/ 😉
raczej szukam osoby która by do nas przyjeżdżała 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 października 2012 14:38
raczej szukam osoby która by do nas przyjeżdżała 🙂


Do Was, tzn gdzie?
śląskie, Pławniowice
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 października 2012 14:42
No to dla mnie za daleko 🙂
no trudno może ktoś inny sie zgłosi  😉
Mój Escado przyjechał w sobotę do mnie!
Jest kochany i bardzo pojętny mimo,że nie potrafi galopować  🤣
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 października 2012 17:01
cavalo, bardo fajny! wygląda na takiego miśka 🙂 pisz dużo i czesto o nim.
deborah   koń by się uśmiał...
28 października 2012 17:49
cavalo, fajne konisko i do tego pięknie umaszczony!

CB dziś chyba skołowany słoneczkiem i temperaturą zachowywał się jak by poczuł wiosnę. sponiewierał mnie strasznie.  Ogierzy się ciągle usztywnia.. chyba przechodzimy kryzys.



za to skacze super. tylko nogi wiszą że aż żal  😎 😂 mam nadzieję, że postara się bardziej za kilka lat jak będzie stało cos poważniejszego a nie takie drążki 😉

miały byc zawody, skonczylo sie na otwartym parkurze. Diva i jej drugi wyjazd na ,,zawody"



deborah   koń by się uśmiał...
28 października 2012 18:05
galopada_, jak sobie poradziła??
deborah na poprzednich zawodach miała jakies czyste przejazdy, zdobyła pierwsze flotki. Dzisiaj tec chyba bylo niezle, nie rozmawiałam jeszcze z wlascicielka 🙂 Grunt, ze jest bardzo zadowolona z zakupu 🙂

ps. CB szałowy jak zwykle!  :kwiatek: )

tu jakiś skok bokiem  😁 😁

deborah   koń by się uśmiał...
28 października 2012 18:10
galopada_, fajne takie konie co bokiem skaczą. kiedyś na Szogunie skakałam gimnastykę i na filmiku fajnie było widać raz łapy w jedną raz w drugą.. jakby podśpiewywał hej ho hej ho parkurek by się szło 😉
to jeszcze kilka i spadam do anatomii...  🤔



Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 października 2012 19:47
deborah pięknie Clever wygląda 🙂

No ładnie, a to zdjęcia w pełnym słońcu, a to na hali... Ech... 😉
Ale nam zima ("zima"??) niestraszną jest 😉

deborah   koń by się uśmiał...
28 października 2012 19:53
Raven, ale fajny kłus na pierwszym foto! ale zimy nie zazdroszczę.. brrr
Raven ależ Ci się młody rozbujał!  😜
deborah, CB jaki wylaszczony w tym kompleciku 🙂
A ja palec po złamaniu poważnym i moje konie nie robią nic ( 3 latek tak max 3 razy pod trenerem i o dziwo nie zepsułam go zajeżdżając go 🙂 ) a kobyła po kontuzji , teraz ja kontuzja więc 6 miesiąc się leni  😵 ta to uwielbia być koniem - 5 latka i 2 razy zawody szła dopiero  😁
Raven, ale macie rasowy ruch od piętki!
Raven, Wow, świetnie wyglądacie! Co tak rzadko go pokazujesz 😀 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 października 2012 10:21
Raven, w jakim on wieku?

Muja jeszcze jesiennie...

deborah, ale z niego fajny chłopak, młodziak z niego więc nauczy się z czasem składać podwozie 🙂
Raven, ale zima u nas piękne słońce chociaż -6 rano a na pierwszym foto jak ładnie nóżki wyrzuca do przodu.
Wojenka, Piękna fotka i śliczna modelka

To ja wrzucą naszą pleśniawkę, która z lonży na lonżę coraz więcej kuma



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się