wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 października 2012 21:51
Jest, jest. Pomimo, że jest blondynem.
Pamiętam, oglądam sobie Mentalistę, wchodzi mama, ja się ślinię, ona rzuca okiem na monitor i mówi: do czego tak wzdychasz? A potem zaczęła oglądać razem ze mną i teraz sama się ślini.
Brzyyydki :P Mimo całej swej miłości do blondynów, to ten jest jakiś taki nieciekawy.

Ja oglądam trochę tych seriali, ale zawsze ściągam. Jakoś nie mam cierpliwości do czekania aż się raczy załadować, o ile znajdę jakiś działający player. No i jakość mam sensowną, a nie 360p jak w większości stron typu iitv widziałam...
Himym, gossip girl, once upon a time, new girl, vampire diaries, glee, the simpsons, futurama - to z obecnych. Durnowate niektóre, ale wciągają :P Pushing daisies  mi się bardzo podobało, niestety nie kontynuowali i trochę kijowo zakończyli... To samo z Off the map, które się w sumie nie skończyło, bo mieli dalej ciągnąć, no ale coś nie pykło.
A ja Mentalisty/ Simona nie umiem zapomnieć w "L.A Stories" ;-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 października 2012 00:04
budyń - no co Ty! On ma w uśmiechu coś takiego... niegrzecznego, zawadiackiego... mrr



+ sesja, która powinnam wam się spodobać 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 października 2012 06:36
Jest fantastyczny, taki chłopięcy, lekki i ten uśmiech. Dzizas krajst!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 października 2012 13:04
Tak poza wszystkim, strasznie mi się ta reklama podoba. Zazwyczaj reklamy z końmi są pełne chaosu, szarpania, ludzie się ich boją, one szaleją, a tutaj spokój i delikatność.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 15:46
Ja tam wolę mężczyzn niż chłopców... ale o gustach się nie dyskutuje 😁
Żaden nie przebije House'a. 😜
Nie prawda :P Dla mnie jeden z najlepszych uśmiechów serialowych (meeeega przystojniak  🙇 :kwiatek: :love🙂 to Shepherd


Za każdym razem jak się lekko uśmiecha w miękną mi nogi  😍

I do tego to jego czułe spojrzenie, maślane oczka, masakra! O to:



Tylko na mnie on tak działa? 😀
Wybaczcie ekscytację, ale jestem na ciepło po kilku odcinkach :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 października 2012 07:14
Słaaaby.


A ja wczoraj nie mogłam obejrzeć do końca Dextera, bo tak trzymał w napięciu, że nie dałam rady i wyłączyłam  😂
JARA, Dexter jest niezły, prawda? Już myślałam, że będzie to wieczna równia pochyła, ale w tym sezonie odbił w górę  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 października 2012 09:25
Dla mnie najsłabszy był 2 i 3 sezon, a pozostałe mnie wciągnęły, natomiast ten obecny jest jakąś miazgą, nie mogę go oglądać z nerwów, że coś się Dexterowi stanie  😂
Mnie najbardziej obecnie miażdża Synowie Anarchii i Homeland 😀
Co tam sie wyprawia...

Dzis poszło info ze anulowali Private Practice. Dobrze, bo się juz ogladac tego nie da. Bedzie tylko do 13 odcinka.
Greysi niestety tez nudni, Shonda się widac na Scandalu skupiła.

A Scandal mi się nawet podoba.
Scottie   Cicha obserwatorka
26 października 2012 10:24
Jeśli mowa o Chirurgach, to dla mnie najprzystojniejszy tam był... Jeffrey Dean Morgan 😉
Nowy odcinek PLL mega straszzzzny :P
liberian girl nie jesteś sama! Kocham go i mi też mięknie wszystko jak go widzę  💘
ostatni odcinek PPL może jest nie tyle straszny co...dziwny. chyba najbardziej zagmatwany z całego serialu.
domyślałam się kto zginie, ale reszta? wtf?  🤔
liberian_girl, McDreamy uwielbiam od pierwszego odcinka.
Nie uważacie, że Ellen Pompeo strasznie się postarzała w ciągu ostatnich 2-3 lat?

Fakt, ma 42 lata. Jednak, gdy zaczynali Grey's w 2005r. pasowała mi na młodą lekarkę,
a teraz to już tak trochę naciąganie wygląda.

Jeśli mowa o Chirurgach, to dla mnie najprzystojniejszy tam był... Jeffrey Dean Morgan 😉

Fakt, też jest mega przystojny! W najnowszym Bondzie stworzył najlepszą postać, lepsza gra od samego Bonda. Na początku miałam wątpliwości czy to on, ale w końcu poznałam po uśmiechu i kibicowałam bardziej czarnemu charakterowi niż Bondowi  😁

yegua, okropnie! Teraz jestem na sezonie 5, jeszcze wygląda w miarę młodo. To zdjęcie które pokazałaś jest aż przerażajace. W ktorym sezonie tak widać, że się zestarzała?
Scottie   Cicha obserwatorka
28 października 2012 13:10
liberian_girl, w najnowszym Bondzie gra Javier Bardem, partner Penelope Cruz 😉 Fakt, są z Jeffreyem bardzo podobni, ale wg mnie Javier jest brzydszy :P
Ratujcie, gdzie mogę obejrzeć nowy odcinek 90210? Na kinomaniaku nie chce się załadować, na maxvideo obejrzałam 3/4, ale limit. I nie wiem gdzie te ostatnie kilka minut obejrzeć  🙄
iitv ? albo zaukaj ?  😉
iitv ma właśnie link do maxvideo, a reszta odtwarzaczy nie działa. na zalukaj spróbuję, dzięki 🙂
liberian_girl, widać jak porównasz pierwszy z ostatnim, albo przedostatnim.
I tak ją lubię 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 października 2012 16:56
Teraz oglądam ten serial:
http://video.anyfiles.pl/666+Park+Avenue+S01E01+PL/Kino+i+TV/video/34216
liberian_girl, w najnowszym Bondzie gra Javier Bardem, partner Penelope Cruz 😉 Fakt, są z Jeffreyem bardzo podobni, ale wg mnie Javier jest brzydszy :P


Scottie, dzięki wielkie! Tkwiłabym w błędzie i zrobiła z siebie błazna wśród znajomych :p A naprawdę są dla mnie identyczni praktycznie (jeśli chodzi o zapamiętanie twarzy, bo jak mam obok siebie dwie fotki, to jakieś tam niewielkie różnice widzę). Dziękuję jeszcze raz  :kwiatek:
Jest jakiś podobny serial do Plotkary? Mam ochotę zacząć coś oglądać całkiem od początku, a przez Plotkarę nie chce mi się znowu przechodzić, a nie mam zielonego pojęcia, na którym sezonie przestałam ją oglądać. 🤣
flygirl w podobnym klimacie jest 90210, bogate nastolatki i ich perypetie. Jak w Plotkarze, każdy z każdym prawie, zdrady, intrygi, love etc. 🙂 A Plotkare i tak polecam, ja już z 2/3 razy obejrzałam wszystko od początku i chyba nigdy mi się nie znudzi (oglądam zwykle dla zabicia czasu, bo lubię jak coś "gra" na komputerze jak siedzę na volcie, piszę coś, sprzątam itp.)
90210 jest nudne jak flaki z olejem, kiedyś próbowałam oglądać i dotrwałam do połowy pierwszego sezonu 😉 No nic, przeboleję ten początek Plotkary, który już widziałam chyba z 5 razy.  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 października 2012 21:48
A Pretty Little Liars?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się