Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Odelia mi sie mniej podoba.
Koleżanka w pracy ma (z końmi nie ma nic wspólnego, a sobie kupiła ;-)  🏇
Gitania na fotkach lepiej wygląda ale w realu gorzej się układa
mam Gitanię brązową, właśnie wisi za mną na krześle
koleżanka ma tą Odelię 5 m ode mnie  😉
i jak obie założę to Odelia jednak nie...
może to kwestia mojej budowy
Być może. Ja mam szerokie ramiona i duży biust w porównaniu do talii.
rtk mam kingslanda z pomponem, dzisiaj pierwszy raz wypróbowałam, trzyma się dobrze bo wewnątrz jest polarek


Dramka
, tą? http://www.equishop.com/kingsland-skat-czapka-z-pomponem-unisex,id-1558

Do mnie właśnie leci i jestem bardzo jej ciekawa.
Czapka za tą cenę to musi sama konia siodłać 😁

Ja sprawiłam sobie dwa golfiki z nowej kolekcji Pikuer'a, skarpety ES i oficery Petire zimowe. Już się doczekać paczki nie mogę  🙂
Amarosta, te golfiki to model mirja? Zdaj potem relacje 🙂
Tak, tak model Mirja. Wyglądają bardzo ładnie, ot klasyczne golfiki. Długo szukałam czegoś takiego po sklepach. Mam nadzieję, że paczka do końca tygodnia dojdzie  😉
olek Coś w tym stylu, tylko dałam normalne pieniądze  😉

Amarotsa za ile te zimowe petrie?
olek, też mam taką czapkę , ale dałam normalne pieniądze za nią. W każdym razie jest bardzo wygodna i ciepła  😉
Ja również nie zapłaciłam za nią owej sumy  😉 W przeciwnym razie nawet bym na nią nie spojrzała właśnie ze względu na cenę  😉
Mam  😉
Odłozoną w sklepie.
Mój rozmiar
SUPER  😅 widać nie ma rzeczy nie możliwych  😉

co myślicie o tej kurtce?

http://sklepgazela.pl/pl/p/Kurtka-Jezdziecka-Felix-Buhler-model-Paula.-Kolekcja-2013/367
Dramka - 1200 zł, ja u siebie w DE zapłaciłam 269 euro. Kurtka ładna, ale ja nie lubię jakości Felixa
Ja miałam bryczesy softshell Felixa i jakość nie odbiegała od pikeur, tylko nie wiem właśnie jak z odzieżą.. 🤔

Kurcze szukam oficerek ocieplanych na sezon halowy.. 👀
Ja miałam styczność tylko z bluzami polarowymi i derami polarowymi dla koni. Ani jedno, ani drugie nie powaliło mnie na kolana, ale w sumie ich ceny są 'przyjazne'.

Oficerki są bardzo ładne i ciepłe. Mierzyłam w sklepie, ale na początku cena mnie odstraszyła. Później przeglądałam internet i nic nie przypadło mi do gustu jak te Petrie. Pamiętaj tylko, że są dwa modele: standard jest zrobiony ze skóry jakby zamszowej, a Grain z licowanej.
Bo nie ma wyboru w oficerkach ocieplanych
A no niestety nie ma. HKM coś tam ma, ale cena też około 700 zł. Już wolałam dopłacić i mieć Petrie  😉
Co do Felixa - ostatnio bywałam dość częstym gościem w Kramerze. Co do jakości to mają rzeczy badzo dobrze wykonane ale i droższe ale te tańsze to prawdziwy szajs - na kilka prań. Sama mam kurtkę zimową, bryczki i termobuty jakościowo bez zarzutów, co do polarów, koszulek etc. w cenach atrakcyjnych jak na niemieckie warunki - to powiem szczerze nie polecam.
Podlinkowana kurtka wpisuje się pod tę drugą kategorię  😉
Jak mogę zamówić petrie??  :kwiatek:

azja i tak na fotce wygląda  😉
Dramka byłam w dobrym kontakcie ze sklepem Galloper w Polsce. Po wyborze rozmiaru mówili, że max 2 tygodnie. Chyba, że chciałabyś zamówić za granicą.
zamszowe tańsze ale chyba mało praktyczne  🤔

o co chodzi z ta tabelką  🤔

Dramka Ale na zdjęciu wygląda bardzo miło  😉 tu bardziej o jakość wykonania chodzi - o nierówno zaszyty suwak, wyłażące po kilku dniach nitki, materiał który się haczy o byle co etc. Dałam się nabrać kilka razy bo było ładne i tanie

co do tabelki - Normalne, wysokie i szerokie (łydki)
Znalazłam za 1129zł  😅 Tylko nie rozumiem ile w łydce ma rozmiar 37  🤔
Znalazłam za 1129zł  😅 Tylko nie rozumiem ile w łydce ma rozmiar 37  🤔


chwilę wcześniej napisałam - generalnie masz do wyboru 3 rozmiarówki w danej długości stopy. Dla rozmiaru 37 możesz mieć  normalną łydkę,  chudą lub tłuściutką  🤣
Dramka - dokładnie jak napisała azja  😉 Tylko weź pod uwagę rajtki, softshelle i skarpeciochy  😉
Szkoda że zamiast łydki normalnej nie ma chudej  😁
według tej tabelki, któta jest wyżej rozmiar 37 dla łydki chudek ma 34 cm szerokosci  i 44 cm wysokosci moim zdaniem😉
AmaDramka - dokładnie jak napisała azja  😉 Tylko weź pod uwagę rajtki, softshelle i skarpeciochy  😉


obawiam się że bedą za szerokie, łydkę mam 30cm  😵

Mierzyłaś?
Mierzyłam i razem z zestawem zimowym mieszczę się co prawda z luzem w łydkę normalną. Też jestem posiadaczką chudej łydki, potrzebowałam bym 34 cm przy rozmiarze 38.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się