Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Tymczasem na Plantach między Gołębią a Anny:



Jakby to kogoś interesowało, to widzimy, jak się ma źrebak, o którym parę miesięcy temu było głośno, bo urodził się w centrum miasta  😉
Łoo ale wielki już ten źrebak!
Kurczę mi to chyba nie będzie dane zobaczyć tego obrazka nigdy, jakbym nie czytała rv to nie wiedziałabym, że u mnie w mieście takie kwiatki jak konie pasące się na plantach  😁
Pan chodzi z nimi po Rynku i ulicach ... czasem na klaczy Rynek galopem pokonywał... bosko...
był o nim program "Uwaga", oglądalem na TVNplayrze :P zaraz poszukam linka

edit:
http://tvnplayer.pl/programy-online/uwaga-odcinki,351/odcinek-3410,nie-daje-sie-zniewolic-cywilizacji,S00E3410,15822.html
jest o Tym cały wątek:P o tym panu
Podlinkuj
Widziałam tego pana dzisiaj w knajpie, a dosłownie godzinę przed wyjściem oglądałam uwaga TVN  😁
Szukam jakiejś dobrej szkoły językowej, w której są kursy j.włoskiego od podstaw. Mógłby ktoś coś polecić, najchętniej w centrum miasta?  :kwiatek:
Hahaha te koniki stały w niedzielę na Małym Rynku, podczas Festiwalu Hallo Wine. Podeszłam je pogłaskać - ale nie miały zbyt dobrych humorów, były zmoknięte i markotne, do tego mały niezdarnie próbował kopnąć mojego faceta 😀
Źrebak jest chyba faktycznie złośnicowaty, bo na mnie się szczurzył jak sobie grodzką do pracy jechałam na rowerze, więc mnie troszkę swoją miną sterroryzował  😎
Lenna Na dniach wypytam mojej pani od włoskiego i dam Ci znać czy coś mi doradziła  😀
Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry kurs decoupagu ? Trochę się tym interesuje i chciałabym poszerzyć swoją wiedzę. Ewentualnie kursy indywidualne(potrzebuje pomocy przy konkretnej rzeczy) :kwiatek:
Mraulin Dzięki, będę bardzo wdzięczna 😉 Chcę się gdzieś zapisać jak najszybciej.
Czy ktoś z Was się orientuje, czy Inspektorat wet na Lublańskeij jest jutro czynny? 😵
W zasadzie powinien być - 2. listopada to normalny dzień pracy
Hej Krakusy. Temat pewnie już gdzieś był poruszany, ale ciężko się teraz tego doszukać. Wiecie może gdzie w Krk naostrze noże do maszynki dla konia??
Czy ktoś wie jak dojechać z dworca głównego do Kościelnik?
Chodzi mi o jakieś busy/autobusy.
Kami   kasztan z gwiazdką
01 grudnia 2012 09:05
Mam pytanie - chciałam się wstępnie zorientować, czy byłby ktoś chętny do postania na stoisku na targach bożonarodzeniowych na Rynku u nas w Krakowie. Mąż mi się pochorował i wypadałoby mieć kogoś w razie czego na zastępstwo. Muszę go jeszcze tylko przekonać, że powinien parę dni zostać w domu, a i potem może się przydać pomoc. Praca do łatwych nie należy - trzeba tam być koło 10.00 rano, kończy się różnie w zależności od tego ile jest ludzi 19.00-21.00 (ewentualnie pół dnia też nas ratuje). W budzie jest piecyk gazowy, ale stoi się cały dzień tak naprawdę na polu. Stoisko z biżuterią, więc pewnie każda dziewczyna się odnajdzie. Więcej info na pw żeby nie zaśmiecać wątku. Modów bardzo bym prosiła o nie przenoszenie, bo to tylko pytanie do krakowiaków  :kwiatek:
Graba.   je ne sais pas
07 grudnia 2012 19:27
Czy naprawdę jutro(sobota) w okolicach 22-23 nie dostanę się do krakowa z proszowic? sprawdzam busy i ostatnie odjezdzają o 19 🙁
Czy sklep cztery kopyta (http://cztery-kopyta.pl/) jest sklepem stacjonarnym? Czy tylko zajmują się wysyłką internetową?  🤔
W zasadzie jest tylko sklepem czysto internetowym, ale praktycznie możesz spróbować zadzwonić/napisać i spytać o możliwość odbioru osobistego w jakiś ustalony termin 😉
W takim razie będę dzwoniła w poniedziałek. Próbowałam się z nimi skontaktować mailowo, ale od dwóch tygodni cisza
Dziękuję  :kwiatek:
Jeżeli chodzi o cztery-kopyta.pl, to magazyn mają chyba w stajni w Łyczance, k. Sieprawia.
Kiedyś kupowałam u nich kurtkę, umówiłam się z nimi na odbiór osobisty, tj. przyjechałam do Łyczanki, przymierzyłam, wzięłam i jeszcze dostałam koszulkę i torbę płócienną na zakupy  😁
Ale z wcześniejszej korespondencji z właścicielką wiem, że mogłam się też umówić na odbiór osobisty w okolicach Kurdwanowa (Podgórze), bo gdzieś tam w okolicy mieszka
Jak potrzebujesz czegoś ze sklepu cztery-kopyta do dawaj znać bo to sklep mojej znajomej 🙂
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2012 07:51
Karteczka Magazynu nie mają już w Łyczance, tylko gdzieś indziej. Póki co z Tego co wiem to mieli jakiś mały misz masz. Ale trzeba dzwonić i się pytać. Aneta jest bardzo miła i odpowie na wszystkie pytania. Ja zawsze umawiałam się z Nią na Bieżanowie na odbiór osobisty.
Elbus, Cariotka Dziękuję baardzo  :kwiatek:
MonioRek ooo dobrze wiedzieć na przyszłość  :kwiatek:
Czy ktoś z Was korzysta może regularnie z pociągów krążących po okolicach Krakowa, tych inter regio?
Od stycznia będę dojeżdżać do pracy do Business Parku i chciałabym wybrać najbardziej optymalną opcję biletu, a nie potrafię się do końca połapać. Strona inter regio informuje o jakichś biletach imiennych tygodniowych, ale nie mogę znaleźć cennika żeby sprawdzić czy bardziej się to opłaca niż bilet miesięczny. Może ktoś też dojeżdża tam pociągiem?
szepcik, Inter Regio, pospieszne? 😉 ja jeżdżę 2x dziennie 3 stację za BP pociągami REGIO Przewozy Regionalne (one jeżdżą najczęściej i to są te zwykłe osobowe, 2 klasa). Mam bilet miesięczny, strefowy imienny, i wszyscy dojeżdżający których znam też takie mają. Nie wydaje mi się, żeby tygodniowe były bardziej opłacalne. Cennik na ich stronie to porażka, lepiej posprawdzać sobie w biletomacie albo zapytać w informacji.
Dziewczyny jest taka nietypowa sprawa... Czy któraś z Was może nie kupuje w najbliższym czasie czegoś do domu (z wyposarzenia: szafka, robot kuchenny, odkurzacz etc) i mogła by wziąć fakturę imienną na mnie? Wszystko wyjaśnie w PW zainteresowanym osobą ponieważ niechcę za bardzo opisywać tutaj mojej sytuacji i potrzebuję konkretnych zainteresowanych pomocą osób... 🙁
szepcik mój chłopak pracuje w KBP i jeździ z Dworca Głównego, więc mogę spytać jak wygląda miesięczny bilet.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się