Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

http://allegro.pl/nowe-petrie-freerider-polecam-rozm-42-od-150zl-i2695419826.html

Jak wypada rozmiar stopy?

moje oficerki mają 33cm w łydce, więc 34 z futrem powinno być ok  🤣
Raczej standardowo. Hippiki buty mam 38 i tutaj też 38.
Hippici mam 36 ale tu jest futerko i musi wejsc gruba skarpetka
Najlepiej by było znać długość wkładki, ale to już trzeba sklep prosić. Ja zawsze kupuje buty z lekkim luzem w palcach i wielkiej wełnianej skarpety zakładać nie planuję raczej  😉
Nie? Ja planuje  💃
Widzę, że w kwestii zimna nie jest ze mną tak źle  🙂 Najlepiej porozmawiać chyba ze sklepem, by była możliwość wymiany na inny rozmiar. Skoro przy rozmiarze 37 łydka jest dla Ciebie za szeroka, to w 38 utoniesz. Masz możliwość też zamówienia na miarę, ale nie wiem jak to wpływa na cenę.
Lawa   bardzo szybko....
30 października 2012 22:42
Co do Felixa - ostatnio bywałam dość częstym gościem w Kramerze. Co do jakości to mają rzeczy badzo dobrze wykonane ale i droższe ale te tańsze to prawdziwy szajs - na kilka prań. Sama mam kurtkę zimową, bryczki i termobuty jakościowo bez zarzutów, co do polarów, koszulek etc. w cenach atrakcyjnych jak na niemieckie warunki - to powiem szczerze nie polecam.
Podlinkowana kurtka wpisuje się pod tę drugą kategorię  😉

Ja rowniez bywam czesto w Krämerze i maja tam bardzo duzo fajnych i dobrych produktow, zyczyl bym sobie, zeby taki sklep byl w Polsce...A Felix Bühler to szwajcarska firma, ktorej produkty sprzedaje Krämer i jakosc duzo nie odbiega jakosci zegarkow szwajcarskich 🙂
Na wiosnę mają uruchomić Kramera pod Berlinem więc będzie bardziej dostępny dla kupujących z PL.  Ale sam fakt, że Felix B. jest produkowany np. w Szwajcarii nie oznacza, że poza gatunkowymi produktami nie może posiadać kolekcji masowej, wiele tańszej i przez to niekoniecznie dobrej jakości. 
A co do zegarków - Szwajcarskie też się psują  😉
Lawa   bardzo szybko....
30 października 2012 23:22
Na wiosnę mają uruchomić Kramera pod Berlinem więc będzie bardziej dostępny dla kupujących z PL.  Ale sam fakt, że Felix B. jest produkowany np. w Szwajcarii nie oznacza, że poza gatunkowymi produktami nie może posiadać kolekcji masowej, wiele tańszej i przez to niekoniecznie dobrej jakości. 
A co do zegarków - Szwajcarskie też się psują  😉

Nie ma co porownywac byka do indyka. Moim zdaniem Krämer ma duzo dobrych jakosciowo produktow, akurat Felix Bühler nalezy do lepszych, tych ktore sprawdzilem. Cena gra w parze z jakoscia. P.S. moje szwajcarskie zegarki maja juz swoje lata i dzialaja 🙂, a tanie podruby z plazy we Francji wywalilem po 2 tygodniach...
Lawa Czyli mamy ustalone, że FB jest świetny. Zapomniałeś tylko napomknąć o nowym sklepie który tym handluje  😤  Niezły marketing.
PS - nie wiedziałeś, że na plaży we Francji sprzedają podróbki ?
Lawa   bardzo szybko....
31 października 2012 07:35
to nie probki, tylko smieci, a zaryzykowac mozna bylo. A ten nowy sklep, sama sie przekonaj i porownaj. FB lub nie to i tak wybor osobisty.  😀
Dziewczyny, gdzie kupiłyście tą czapkę Kingslanda w ludzkiej cenie?  😍
allegro  😅
ma któraś z Was kurtkę Pikeur Festina? 🙂 jestem ciekawa jak się układa bo na promocji bardzo atrakcyjna cena  😁
[s]Jaka jest długość wkładki Petrie 39 i 40 ?  :kwiatek:[/s]

nie ten wątek  😡
Może zapytaj w wątku o oficerkach  😉
to nie probki, tylko smieci, a zaryzykowac mozna bylo. A ten nowy sklep, sama sie przekonaj i porownaj. FB lub nie to i tak wybor osobisty.  😀


Lawa jak coś reklamujesz - jesteś amplifyerem jak to się teraz pięknie określa toś świnia🙂
Choć ja osobiście akurat mam bluze polarową FB i jestem mega zadowolona. Tyram ja non stop i to jest najcieplejszy, najładniejszy i w ogóle naj polar do koni jaki mam. I super do jeżdżenia właśnie bo prawidłowo uszyty (wszycie rękawów, kołnierz).
Lawa Czyli mamy ustalone, że FB jest świetny. Zapomniałeś tylko napomknąć o nowym sklepie który tym handluje  😤  Niezły marketing.
PS - nie wiedziałeś, że na plaży we Francji sprzedają podróbki ?

azja nie kazdy musi sie fascynowac euro-starem- ja na przykład bardzo lubie Felixa Buhlera i mam duzo rzeczy tej marki i na nic nie moge narzekac a i cena przyzwoita 🙂
Lawa   bardzo szybko....
01 listopada 2012 22:26
i wlasnie o to mi chodzi, nie reklamuje, tylko mam swoje zdanie i tego mi nikt nie zabroni. Reklam jest tu w brud i to z kompletnymi linkami, jakos ich sie od razu nie wykresla lub nie moderuje. Moze administratorzy trzymaja raczki na promowanych sklepach i markach by je tu promowac. Mam nadzieje, ze wpis ze swinia to zart, inaczej zaraz to sam zglosze, bo to zakrawa na obraze.
Predzej codzi mi o konie, doswiadczenia i dobry sprzet.
Wracając do tematu czapki Kingslanda do której link wrzuciłam trochę wcześniej..
Doszła i jestem zachwycona. Zdecydowanie najlepsza czapka jaką kiedykolwiek miałam. Cieplutka, mięciutka i bardzo miła w dotyku wełna. Super się trzyma, wygląda zgrabnie. Polar wewnątrz zdecydowanie też robi swoje.
Chyba zaryzykuję stwierdzenie, że warta tych prawie 300 zł..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 listopada 2012 23:27
Lawa - tak! Na pewno! To spisek!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 listopada 2012 01:32
czapka KL o której mowa szalenie mi się podoba 🙂 tylko cena nie ta. może ostanie się granatowa do wyprzedaży...
pokażcie dziewczyny real foto jakieś  :kwiatek:
Moja KL  😍
[b]Dramka[/b]  piękna  😍
jak Ci się kiedyś znudzi to wiesz do kogo uderzać  😁
Chyba mi się nigdy nie znudzi  😁
Nie da się ukryć że czapka KL to jedna z najlepszych czapek jeździeckich, ja mam granatową i uwielbiam ją, szczególnie lubię ten polarek od środka.
Mam czapkę z daszkiem i mnie nie zachwyca, zdecydowanie wole oddychająca nikea
A mi przybył Kingsland bluzo-polar z kolekcji last jer, gintana czerwona i dwie pary skarpet w kratkę z hkm
🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 listopada 2012 17:07
gdzie w końcu tą gintane dorwałaś Dodo?
[quote author=Ktoś link=topic=120.msg1573107#msg1573107 date=1351962438]
gdzie w końcu tą gintane dorwałaś Dodo?
[/quote].
W sklepie stacjonarnym w Pń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się