pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
23 stycznia 2009 20:26
może krem do stylizacji l'oreala?
np.:




albo takie psiukacze a la mgiełki dyscyplinujące?
np.:



albo serum


albo jakąś piankę...
Alegsandro, a co zrobić aby jak najszybciej wrócić do swojego naturalnego koloru jasny blond po tragicznej w skutkach akcji przyciemniania Kremem koloryzującym który dał efekt brudno- złótej słomy ? 🙄 :bum:
od 2 dni myję włosy na okrągło, niby jest troszkę lepiej ale tylko troszkę..
Tą prostownicę kupiłam ze 2 lata temu za ok. 160zł i jestem z niej bardzo zadowolona, teraz znacznie potaniała.
http://www.allegro.pl/item529258141_super_prostownica_babyliss_2170e_za_75zl.html
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
23 stycznia 2009 21:43
haha
stety niestety na farbowaniu od strony technicznej się nie znam xD

najszybciej -ściąć xD

i więcej nie bawić się bez fryzjera xD
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2009 07:14
yeguatakiej prostownicy wlasnie szukalam, dzieki! kolazanka mi ja rowniez polecala 🙂
Ścięcie włosów  nie wchodzi w grę, będzie jeszcze gorzej - brudno żółta mysz.. 🤔 😕
Póki co, umyłam je już ze sześć razy, jest lepiej  bo farba powoli schodzi, tylko odżywkę muszę nakładać w strasznych ilościach bo zaczynają się puszyć i elektryzować. Eh, chcę być znowu blondynką...
Wklejcie , Dziewczyny, jakieś swoje zdjęcia , niech sobie chociaż popatrzę na fajne włosy...
wlasnie fryzjerka mi doradzila odzywke z loreala do wlosow farbowanych, nie znam dokladnej nazwy wiem ze kszotuje 64 zl i bede ja miec okolo piatku, wiec wyprobuje i zdam relacje.Ale sadze ze efekty beda dobre bo loreal ma (chyba?) warte polecenia produkty🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
24 stycznia 2009 17:28
na pewno linia 'marketowa' elseve jest genialna i bez porównania... a co do linii fryzjerskich zdania są podzielone... aczkolwiek jak chodzę do salonów pracujących tylko na lorealu to zawsze wychodzę zadowolona... zwykłe mycie ichniejszymi produktami sprawia że włosy są śliczne co najmniej przez dwa tygodnie, w sensie gładziutkie, rpościutkie, zdrowiutkie, śliczniutkie, słiiitaśne i w ogóle hahaha, sorki, poniosło mnie ;p
w każdym bądź razie dłużej są świeże, ładne i bezproblemowe...

jak byłam w salonach pracujących np na matrixie to aż tak fajnie nie było, dłużej jak dwa dni efekt włosów modelki się nie trzymał...
co polecacie z odzywek, do włósów wypłowiałych po farbowaniu? (nie wiem czy dobrze napisałam, chodzi mi o to że straciły kolor)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 stycznia 2009 22:13
ja wiem tylko że nie spotkałam lepszej odzywki do włosów suchych i zniszczonych niż Dove. Ubóstwiam !
co polecacie z odzywek, do włósów wypłowiałych po farbowaniu? (nie wiem czy dobrze napisałam, chodzi mi o to że straciły kolor)

hm, jeśli chcesz przywrócić/odświeżyć kolor, to chyba tylko farbowanie albo saszetka (szampon koloryzujący)...bo odżywka raczej nie da rady.
z drugiej strony można zainwestowac w jakąś nabłyszczającą, błyszczące włosy zawsze będą wyglądały ładnie 🙂 u mnie akurat sprawdza się jedwab w płynie na prawie suche włosy.
a przeciw płowieniu koloru fajna jest maska z avonu, ta z serii advanced coś-tam 😉

jeśli chodzi o zachwalane w wątku elsevy, to ja jestem na nie - moje włosy ich po prostu nie tolerują... także to dość indywidualna sprawa 😉
Scottie, nie ma za co. Cena jest super, a prostownica nigdy mnie nie zawiodła, bardzo szybko się rozgrzewa.
Wredny   po prostu; zły człowiek
25 stycznia 2009 10:59
A ja łysy jestem. Znacie coś dobrego do polerowania łysiny? Tak żeby nie częściej niż raz w tygodniu trzeba było.
A ja łysy jestem. Znacie coś dobrego do polerowania łysiny? Tak żeby nie częściej niż raz w tygodniu trzeba było.


Wosk.Zwykly wosk i szmatka  😎
Wredny   po prostu; zły człowiek
25 stycznia 2009 11:44
[quote author=Wredny link=topic=1358.msg155839#msg155839 date=1232881149]
A ja łysy jestem. Znacie coś dobrego do polerowania łysiny? Tak żeby nie częściej niż raz w tygodniu trzeba było.


Wosk.Zwykly wosk i szmatka  😎

Wosk nie działa. na drugi dzień matowieje i znowu polerować trzeba.
[/quote]
No to ja ci powiem,ze masz klopotliwa fryzure,wymagajaca nieco czasu.Nic,tylko codziennie polerowac woskiem  😁
A ja łysy jestem. Znacie coś dobrego do polerowania łysiny? Tak żeby nie częściej niż raz w tygodniu trzeba było.



e tam,
napluć na szmatkę i jechane...

albo wersja dla sado-maso = papier ścierny
😁
Ja mysle, ze powinienes duuzo żelu z brokatem uzyc. I problem z głowy.. albo raczej na głowie  😉
Ale wtedy nie będzie błyszczeć.
A gdyby tak malować sobie wzorki?
Moze Super Shine lub olej do polysku kopyt?  😁
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 stycznia 2009 17:11
lakier nivea diamond gloss, będzie błyszczeć jak psu jajca... ;p
i polerować nie trzba, tylko psiuk psiuk
salto piccolo, ja mysle, ze zywkly shine do siersciuchy wystarczy.
Ale nam chłopak wyobraznie włączył
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 stycznia 2009 22:34
Wredny, jak wosk nie działa, to spróbuj słoniny. Przy okazji, bo wiadomo, że zima teraz, sikorki będą miały co jeść



nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 stycznia 2009 14:29
oliwa z oliwek? dodatkowo odzywi skóre  🤣
wredne baby... 😁 uwazajcie bo chlopak na qnia odejdzie i powie zescie mu pietno na psychice odcisnely 😁
Polecam Wam produkty FRAMESI. Naprawde fajne preparaty na kazdy rodzaj wlosow i problem
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 stycznia 2009 19:23
a ja co kilka dni nakładam na włosy (wcieram) oliwkę bambino, włosy mam bardziej miękkie i wydają mi się ogólnie zdrowsze. Tylko rano muszę długo myć, aby nie było efektu przzetłuszczenia 😉
i taka odzywka bambino schodzi z wlosow?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 stycznia 2009 19:39
myje włosy pół godziny po tym, ale mówię -opłaca się  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 stycznia 2009 20:04
donia, a jak ja tutaj cały czas i ciągle olejki przemycam na grunt to myślisz, że olejki się da zmyć a bambino to coś innego?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się