Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ekuss   Töltem przez życie
02 listopada 2012 12:57
Mój koń po przerwie chodzi tak:
Nic tylko trzeba pracować,pracować i jeszcze raz pracować!
O moim dosiadzie nie wspominając  😵

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2012 16:20
Gosic, super!! Bardzo fajny siwek! Fajnie ze wrocilas do jezdziectwa 🙂

Raven, fajnie ze pracujecie nawet w taka dziwna pogode 🙂 jak tam zdrowko, plecki, wszystko w porzo?
wątek zamknięty
Mam trochę Dzionka w pięknej jesienne scenerii 🙂
Zdjęcia dla magazynu Gallop Koń&Jeździec, zdjęcia Dominika Frej.






Pozdrawiamy deszczowo, obecnie 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 listopada 2012 20:06
kujka tfu tfu tfu, zdrowotnie wszystko jest dobrze 🙂 Ale rok się jeszcze nie skończył, więc nie chcę zapeszać 😉 A pracuje nam się fantastycznie. Plan treningowy "co by tu ugryźć" na ten rok został już prawie wykonany w 100%. Więc będzie co szlifować w następnym sezonie 🙂
I po cichutku znowu zaczęły mi się marzyć zawody... 🙄
A Wy jak tam?
Dzionka aale fajna ta Gallopowa sesyja 🙂
Fantazja dużo ćwiczymy, tylko do tego machania łapkami musimy podniesieść przód (bo jeszcze Drago ma tendencję do nurkowania w dodaniach), ale wszystko po kolei 🙂
wątek zamknięty
Dzionka boskie zdjęcia. Będziecie sławni?? 😀😀

A my mamy aktualnie lekki dołek.. a może raczej już dół? Edi chodzi mocno średnio, apogeum przeżyliśmy 2 dni temu kiedy to koń ogolony dosłownie na łyso (nawet nogi i głowa) był mokry, że aż z niego kapało ;/ A już było tak fajnie.....

Zawody w Sopoćkowie, które udało nam się chyba całkiem przypadkiem wygrać. Aż już mnie normalnie kusi powrót na normalne wysokości. Ale to dopiero na wiosnę.




wątek zamknięty
Raven, a co to za niecne plany macie? Może jakaś stajnia z halą? Czy zimowe rozluźnienie w planach?

xxagaxx, no pewnie, że będziemy sławni 😉 Moja mama pochwaliła się już chyba wszystkim koleżankom 😀 A co się Edziowi dzieje, że taki kryzys? Bunt na pokładzie? No i gratki wygranych zawodów, strasznie szybko mi zleciała wasze rekonwalescencja.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 listopada 2012 21:16
Dzionka niee o hali nawet nie mam co marzyć 🙁 Finanse mi nie pozwalają niestety.
Póki pogoda pozwoli, będziemy dłubać na czworoboku, a jak plac stanie się do jazdy niezdatnym, to będziemy intensywnie terenować 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2012 21:21
Raven, czekaj czekaj, jeszcze trochę potrujemy D. i może coś z hali będzie 😁 😀iabeł:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 listopada 2012 21:29
Obawiam się, że chyba plan wyburzenia domu jest najbardziej realną z możliwych perspektywą halową 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2012 21:32
Myślę, że wyburzenie ścian w magazynie sprawdzi się lepiej. Ew. wykończenie wujka. Nie bój nic, damy radę!
wątek zamknięty
Raven, obejrzałam sobie ostatnio twoją galerię na fejsiku i naprawdę Dragon jest nie do poznania w porównaniu z tym, co widziałam stojąc z tobą w stajni - widać, że praca idzie w dobrym kierunku! No i trochę szkoda tej hali, ale w sumie w Zielonkach długo chyba da się jeździć, więc nie będzie tak źle! Dawaj na zawody, goł goł!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 listopada 2012 21:50
Koniczka ale co by nie mówić, D. łeb do interesów ma 😎 Plan wykończenia wujka podobamisie!
Dzionka niestety cały zeszły sezon straciliśmy przez problemy zdrowotne i podczas nich nas głównie oglądałaś 🙁
wątek zamknięty
Raven, wiem wiem, sama przecie spacerowałam z pacjentem jak ty nie mogłaś 😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
02 listopada 2012 23:00
Dzionka, ładnie wyglądacie, ale wybacz- flora za płotem was przyćmiewa! 😜
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
03 listopada 2012 10:45
bjooork, kujka, jutro zrobię fotki i Wam pokarze 🙂🙂
Schrzaniłam trochę wykończenie nóg, ale na szczęście na czarnej sierści tak nie widać.
Raz jeszcze pochwalę lonżowanie na czarnej wodzy w dół. Mój koń podniósł grzbiet i nim pracuje. Jestem bardzo zadowolona.
Fajnie nam ten czas oczekiwania na siodło mija! Wczoraj nawet wsiadłam na oklep, żeby Dziada występować.
Fajnie jest!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 11:01
Raven ruszajcie na zawody koniecznie!!
u nas spokojny rozruch, glownie pleckowe lonze, czasem ja wsiadam zeby sie poruszac. w koncu musze schudnac, bo przez chwile bylo tak zle, ze nie miescilam sie w oficery! :P

Ash pokazuj a nogami sie nie przejmuj. z reszta ja zawsze powtarzam, ze swojego konia to sie zawsze najgorzej goli 😉
wątek zamknięty
ash, no właśnie, pokazuj, bo strasznie skąpisz czarnucha! W jaką derkę go teraz ubierasz?
wątek zamknięty
kujka, a Ty nie miałaś zdradzać jakichś tajemniczych zmian u was jakoś? 😉 hmmm?
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 listopada 2012 11:22
xxagaxx, moja ulubiona kolorystyka- brązowo-szara  😀

Bezhalowcy, jak u Was podłoże? Da się jeździć? U nas mega błoto, narazie tylko spacerki głównie stępem...I tak do wiosny  😵

A jeszcze trzy tygodnie temu było tak pięknie...By abre




miała być lotna  😁

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 11:27
Anaa, ojtam ojtam... no na west sie przerzucam!!! 😀
a tak serio, jak bede pewna na 100% to sie pochwale 🙂
wątek zamknięty
Kujka nabijaj się z koleżanki Sierry, nabijaj. Ładnie to tak?  🤬

😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 12:07
Sierra  😂
jak Ci tam babo w nowej stylowie w ogole? 😉 pokazalabys jakies foty w nowym wcieleniu, albo kartke z kalendarza wyslala starym znajomym z KR  :kwiatek:
wątek zamknięty
Aktualnie jestem stylową szarą strefą: utknęłam gdzieś pomiędzy z braku czasu i osoby szkolącej. Ale nie poddaje się, dużo się wokół mnie zmienia, dużo się dzieje. Uporządkuje swoje sprawy, Czardasz swoje i wrócimy do świata żywych. Możliwe, że po nowym roku oddam Czardasza w trening westowy, a sama postaram się równocześnie jeździć już na innym, zrobionym koniu. Plany są ambitne, ale muszą jeszcze poczekać. Tymczasem hulamy po lesie w wolnej chwili siejąc popłoch wśród zwierzyny. Koń - niczym Benjamin Button - najpierw mi młodniał, teraz... zgłupiał. Zawsze jeżdżę w kasku i cieszę się, jaki ten mój trzynastoletni czterolatek jest rozważny i odważny, a czasem rwę włosy z głowy jaki ten mój trzynastoletni czterolatek chmurny i durny.

Sprzęt wymieniłam, jakieś niedobitki mi zostały i do sprzedania i do dokupienia. Nowe siodło po prostu ubóstwiam... Rudy zresztą chyba też. Bujam się po lesie z psem i koniem i wyobrażam sobie, że jestem jedną z "Córek McLeoda". Nie jest źle. Jest wręcz bardzo dobrze 🙂

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 13:42
Sierra, jak bedziesz miala jakies fot to pokaz koniecznie, bardzo jestem ciekawa Was po zmianie 🙂

ja wlasnie wracam ze stajni... nici z pracy, bo konik sobie podziurawil pysk tak, ze ani wedzidla nie zaloze ani haka, ani nic.
wiec wymasowalam calego (ale sie zmeczylam!) i poszlam.
wątek zamknięty
kujka, jak to podziurawił? o.O
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 14:37
no ma kilka ranek na mordzie na wysokosci nachrapnika, wedzidla i haka. wiec nic mu nie zaloze, bo tylko zmasakruje te ranki. nie wiem jak to zrobil, spodziewam sie ze podczas zabawy w kantarki...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 listopada 2012 14:48
kujka na cordeo jeździj 😉 Wspomniałaś, że przerzucasz się na west, więc i naturals nie powinien być Ci obcy  😀iabeł:
Oświadczam, że wszyscy mają mambę, mam i ja - w moim jeździeckim życiu też szykują się zmiany, a konkretnie jedna, wielka. Nie chcę zapeszać, bo jeszcze nie wyjdzie i chyba się pochlastam 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 14:50
anderia, czyzby w koncu wlasny kon? 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 listopada 2012 14:55
Ty to powiedziałaś  😀 Ale poważnie, to na 90% tak. Za parę tygodni oglądanie pierwszego zwierzaka  🏇
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2012 15:59
Anderia, masz juz cos na oku? pochwal sie!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.