Łódź - Parada Jeździecka 2012

Na stronie Parady jest szczegółowy program. Kupiłem bilet i odliczam dni. 👍 👍 👍
Nie ma westu!!! uuuuuu..... 😕
szkoda. liczyłam, że poprawią się i pokaz westernowy będzie zrozumialy dla nie-westernowej cześci publiczności, bo jest to bardzo spektakularne widowisko, a bez komentarza wygladało rok temu jak dwa konie bez sensu kręcące się w mniejsze i wieksze kółka.

swoją drogą w lekko ponad godzinie zostanie upchnięty pokaz Pignona i Delgado, pokaz arabów, koni zimnokrwistych i wyscigi kuców.. no i hala Mosir jest mniejsza niż atlas arena, w zeszłym roku oświetlenie i podłoże robiły wrażenie, ciekawe jak będzie w tym roku.
Akurat podloze w zeszlym roku bylo do dupy i konie sie przewracaly.

Co do samej imprezy to oczywiscie bede  😎
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 listopada 2012 13:45
Mnie west w zeszłym roku nie powalił, zwłaszcza jak się dwa konie zderzyły głowami.

Koszykówka się podobała zwłaszcza w niedzielę, jak kozacy próbowali swoich sił.

A co do podłoża, to ciężko zrobić idealne podłoże w dwa dni, bo zazwyczaj tyle mają organizatorzy czasu.
A ktoś się wybiera z końmi może? wiecie jak to jest z możliwością wcześniejszego wjechania na główną arenę?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 listopada 2012 20:00
W zeszłym roku w dzień przyjazdu można było wjechać na parkur. Świecili światłami, gadali i puszczali muzykę, żeby konie mogły się przyzwyczaić.
O no to świetnie, bo jadę stosunkowo młodym i nieobytym koniem, więc trochę się stresuję jak zareaguje na takie warunki.
Sio   nowe wcielenie marchewki
08 listopada 2012 20:27
A ja będę w niedziellę bo wygrałam billet z Gallopu 🙂  🏇 
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 listopada 2012 22:57
Program ubogi, ale ponieważ daleko nie jest, to się zamelduję 🙂 Będę w sobotę, albo w niedzielę, na razie trwa debata 😉
Ja będę w niedziele.
Jakby był ktoś chętny ze śląska zabrać się do Łodzi to zapraszam na pw, dysponuje trzema miejscami w samochodzie  😉
jakby był ktoś zainteresowany to zwyczajowo służę noclegiem.
możecie podlinkować ich www? i jaka data?
jade do lodzi, moze akurat w tym czasie 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 listopada 2012 23:29
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 listopada 2012 19:05
Jak będą tak pilnowac wejścia jak w Arenie to kazdy będzie mógł wejsc za darmo 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 listopada 2012 19:09
Po tej publicznej wypowiedzi już wiemy, że nie będziesz stać na wejściu 😉
Będę 😎 na tyłach, jak zwykle😉
Ktoś wybiera się jutro na 17.30? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 listopada 2012 13:29
Może ja się wybiorę 😉
ja będę w sobotę.
a wiadomo jaka jest lista wystawców?
Ja w sobotę i niedzielę niestety odpadam... Wybieram się jutro i w piątek 😉
Jedziemy tam w niedzielę. Wiecie jak z parkowaniem dookoła hali?
Z jednej strony hali, na parkingu stoją stajnie 😉
epk od ul.Politechniki czyli glowny wjazd jest ze szlabanem, nie podjezdzalam nawet tylko stanelam po drugiej stronie, ale generalnie ubogo jesli chodzi o miejca parkingowe. Na hali zimno, takze cieplo sie ubierzcie.
Jakby ktos chcial to mam kilka branzoletek-wejsciowek na sprzedaz🙂
byłam dzisiaj , z 4 stoiska sklepowe.. marnie narazie to wygląda
Ja dziś nie dotarłam niestety.... Jutro będę na pewno od 18 😉 jakby ktoś z r-v był i miał ochotę się spotkać, to zapraszam na pw, chętnie kogoś poznam 😉


edit: jednak wygospodaruję trochę pieniędzy na weekend  🏇 tylko nie wiem jak wyrobię się z nauką i innymi sprawami... ale na pewno w któryś dzień się pojawię, zapewne w niedzielę 🙂
Ja planuję być przez większą część niedzieli 🙂
Ja dziś jestem na dużej rundzie, jutro planuję być od samego rana na konkursach i wieczorem znów na dużej 😉
Jutro się wybieramy na dużą. 17.30?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się