pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 stycznia 2009 21:12
a ja polecam nafte
O nesta, właśnie. Godzinę temu smarowałam się tą naftą z żółtkiem, schnę sobie powolutku, co prawda trochę tę naftę czuć...ale za to gładko się rozczesywało. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na sucho.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 stycznia 2009 21:58
ja właśnie wtarłam nafte na noc w końcówki.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 stycznia 2009 21:50
ja wlasnie próbuje zmyć resztki farby z mojej farby i niestety ale coś schodzić nie chcę.
Macie jakies dobre metody na zmywanie farby z twarzy?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 stycznia 2009 08:14
brutalna ale sprawdzona - zmywacz do paznokci, albo rozpuszczalnik...

widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 stycznia 2009 08:27
Nesta ja na początku pomyslałam że lepiej by Ci było w takiej

ale teraz myslę, że w tej co wkleiłaś też by było ciekawie, a nawet moze ładniej.
to konkretnie Ci napisałam  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 stycznia 2009 08:51
czyli dalej zamot  😁
a ty co robisz z włosami?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 stycznia 2009 08:56
przy twarzy wywijam a dalej to fale.
Czyli praktycznie za duzo nie robię  😉
Narazie to muszę sie pozbyć farby z twarzy 😁
widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

Nesta, jak na moje taka fryzura na studniówke to strzał w 10! będzie się wyróżniać na tle nobliwych koczków i lasek zrobionych na pudla - w każdym bądź razie u mnie tak było 😉
Wlasnie spojrzalam na Twoje foty nesta i stwierdzam, ze ciecie calkiem fajne, natomiat balejaz... hmmm... naprawde Ci to lezy?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 stycznia 2009 09:45
[quote author=nesta link=topic=1358.msg160969#msg160969 date=1233303253]
widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

Nesta, jak na moje taka fryzura na studniówke to strzał w 10! będzie się wyróżniać na tle nobliwych koczków i lasek zrobionych na pudla - w każdym bądź razie u mnie tak było 😉
[/quote]

potwierdzam
[quote author=ekhem link=topic=1358.msg161017#msg161017 date=1233306126]
[quote author=nesta link=topic=1358.msg160969#msg160969 date=1233303253]
widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

Nesta, jak na moje taka fryzura na studniówke to strzał w 10! będzie się wyróżniać na tle nobliwych koczków i lasek zrobionych na pudla - w każdym bądź razie u mnie tak było 😉
[/quote]

potwierdzam

[/quote]


Ale przeciez Nesta ma króciutka grzywke... A ta fryzura to nic innego jak zwyczajny kucyk z opaska.
No wlasnie, a poza tym nie masz chyba az takich dlugich wlosow, jak ona tutaj


Bylam w sobote u fryzjera i okazalo sie, ze moja znajoma otworzyla salon. Naprawde zadowolona jestem ze sciecia, robila mi tez regeneracje włosów. Pozniej tak sie z nia zgadalam o odzywkach i dala mi swoja, ktora uzywali w moim poprzednij salonie o zapachu kokosa z mleczkiem. Mioooodziooo ... az ide sobie nalozyc. Ale naprawde bardzo fajna odzywka, robi sie ja raz na tydzien, a wlosy sa super po niej
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2009 14:58
ratunku! od roku farbuję włosy na czarno, teraz chciałabym rude. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, włosy i tak są zniszczone i wypadające, rozjaśnianie u fryzjera je dobije.. Macie jakieś pomysły/doświadczenia w farbowaniu włosów na jaśniejsze kolory? Wczoraj pofarbowałam odrosty kremem, takim do 28 myć.

Co do 'wpadek'- raz próbowałam pomalować moje włosy na rudo. Zostały takie jakie są czyli czarne, z ognisto czerwonymi odrostami  🤔
[quote author=małaMi link=topic=1358.msg161184#msg161184 date=1233316533]
No wlasnie, a poza tym nie masz chyba az takich dlugich wlosow, jak ona tutaj


Bylam w sobote u fryzjera i okazalo sie, ze moja znajoma otworzyla salon. Naprawde zadowolona jestem ze sciecia, robila mi tez regeneracje włosów. Pozniej tak sie z nia zgadalam o odzywkach i dala mi swoja, ktora uzywali w moim poprzednij salonie o zapachu kokosa z mleczkiem. Mioooodziooo ... az ide sobie nalozyc. Ale naprawde bardzo fajna odzywka, robi sie ja raz na tydzien, a wlosy sa super po niej
[/quote]

MałaMi - wiesz jak się to cudo nazywa?  :kwiatek: Kiedyś u jakiegoś fryzjera też miałam chyba coś takiego na głowie, było obłędne!
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
30 stycznia 2009 22:41
[quote author=aleqsandra link=topic=1358.msg161065#msg161065 date=1233308704]
[quote author=ekhem link=topic=1358.msg161017#msg161017 date=1233306126]
[quote author=nesta link=topic=1358.msg160969#msg160969 date=1233303253]
widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

Nesta, jak na moje taka fryzura na studniówke to strzał w 10! będzie się wyróżniać na tle nobliwych koczków i lasek zrobionych na pudla - w każdym bądź razie u mnie tak było 😉
[/quote]

potwierdzam

[/quote]


Ale przeciez Nesta ma króciutka grzywke... A ta fryzura to nic innego jak zwyczajny kucyk z opaska.
[/quote]

ale grzywkę można postawić na 'lejdis punka' a tył natapirować i zrobić kitkę 😉
[quote author=Hiacynta link=topic=1358.msg161167#msg161167 date=1233315444]
[quote author=aleqsandra link=topic=1358.msg161065#msg161065 date=1233308704]
[quote author=ekhem link=topic=1358.msg161017#msg161017 date=1233306126]
[quote author=nesta link=topic=1358.msg160969#msg160969 date=1233303253]
widzicie mnie w takiej fryzurze na 100dniowce?  😎

Nesta, jak na moje taka fryzura na studniówke to strzał w 10! będzie się wyróżniać na tle nobliwych koczków i lasek zrobionych na pudla - w każdym bądź razie u mnie tak było 😉
[/quote]

potwierdzam

[/quote]


Ale przeciez Nesta ma króciutka grzywke... A ta fryzura to nic innego jak zwyczajny kucyk z opaska.
[/quote]

ale grzywkę można postawić na 'lejdis punka' a tył natapirować i zrobić kitkę 😉
[/quote]

Nawet taka minimini grzywke? Chyba, ze juz troszku odrosla... A reszte trzeba by doczepic, bo przy dosc krótkich i mocno cieniowanych wlosach, to kitka bedzie marna. A z reszta taka kitke to przeciez na co dzien sie nosi!

Nesta, nie wiem jak sie na to zapatrujesz i na ile jest to mozliwe od strony technicznej/logistycznej/materialnej, ale co powiesz o przedluzeniu i zageszczeniu wlosów? Jakbys wyskoczyla z takimi na studniówke to na pewno nie zostaloby to niezauwazone 🙂 A poza tym mialabys 'wlosy' na troche dluzej niz jeden wieczór...

To ja na moment odbiegnę od tematu studniówkowego.

Mam dość marne włosy, nie dość że mało, to bardzo cienkie.
Sporo myślę właśnie o przedłużeniu, a przede wszystkim zagęszczeniu włosów.

Któraś z was robiła sobie taki zabieg?
Jakie są mniej więcej koszty? Jakie to ma skutki dla włosów, jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu, ile wytrzymuje i co ile trzeba to powtarzać?

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 stycznia 2009 13:13
a tak to wygląda  😀iabeł:
musze tylko grzywke poprawić
aaa i jest doczepiona treska
i nie bójcie się bo nie mam na sobie ani grama tapety

nie widze zadnych fot 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
31 stycznia 2009 13:53
ja tez nie
lece do fryzjera
😅
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
31 stycznia 2009 14:14
ja też nie
smarcik obawiam sie że bez fryzjera sie nie obejdzie...ja paprałam sama...zle na tym wyszłam.tez z czarnego na rude.Miałam masakre na głowie i zostałam prawie łysa dopiero fryzjerka i profesjonalny zabieg uwolnił mnie od czerni...byłam super rudym kotem ale teraz znów czern na czaszce.alleluja. 😀iabeł:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 stycznia 2009 14:32
już wrzucam na serwer





nestazajebiaszczo 😎
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 stycznia 2009 14:43
dziekować  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
31 stycznia 2009 18:17
Nesta, super wyszlo. Ale wyglada jakos tak... nietrwale 😉 oby sie dlugo trzymalo!
Gosic to jest "professional maska mleczna  mila Crema al Latte "  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
31 stycznia 2009 19:08
kochane, zrobię krypto reklamę, ale rzadko się zdarza, że ten produkt jest dostępny, więc warto ogarnąć sytuację...

Jak ktoś reflektuje, to mogę załatwić olejki na gorąco do włosów
róża z bawełną

kokosowy


cudownie pachną i super odżywiają włosy

aktualnie sztuka kosztuje 5.90 i starcza na średniej długości włosy na raz
czasami są promocje, na razie mi o takich niewiadomo
ale jak ktoś chce zamówić powyżej 5-iu sztuk, możemy ponegocjować cenę 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
31 stycznia 2009 19:15
ja tez zrobie reklame, szczegolnie ostatniego produktu (kokosowego olejku), wlosy po nim sa gladkie w dotyku i cudownie pachna (chociaz nigdy nie przepadalam za zapachem kokosu), uzylam okolo 7 opakowan tego cudenka. ale niezbyt dobre na zime, mnie się po nim elektryzowaly wlosy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się