Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

platka   Audere est facere
25 października 2012 06:40
ehhh... wielka szkoda 🙁
niestety dla mnie przewiezienie konia w środku tygodnia jest nierealne  😕

może by tak się udało chociaż piątek, to by już było jakoś łatwiej...
Netti, tak 😉
W Bolęcinie będą towarzyskie zawody hubertusowe 3go listopada 🙂
Skoki, konkursy tatarskie itp 🙂


Egzamin na złoto będzie 9go listopada (piątek) o godzinie 17.
Krakusy i Krakuski!🙂
czy ktoś z Was jedzie na seminarium z Heuschmannem w Wawie? Oferuję transport samochodowy na miejsce! jak coś to pisać
a kiedy ono jest?
Czy znajdę rymarza w Krakowie który mi poszerzy siodło Waldhausena? Bardzo ważne... :kwiatek:
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
03 listopada 2012 19:49
Gościu z Hidalgo poszerza, dopycha, dopasowywuje siodła
A siodło tej marki da się poszerzyć?
Ja prestige'a oddaję do Equishopu w Katowicach(gdzie go kupiłam), Kieffery jeździły do Niemiec przez przedstawiciela(ale to było parę lat wstecz) - każda marka ma inne maszyny do poszerzania siodeł.
edit.
Hidalgo serwisuje siodła Sommera i Kieffery,ale nie wiem czy nie z odesłaniem do producenta.
Hidalgo ma specjalna maszyne do poszerzania sommerów. A z innymi siodłami to wątpię. Myślę że może być problem żeby ktoś poszerzył siodło w Krakowie. Jedynie co mi przychodzi do głowy to Bogdan z HB Contact ale to drugi koniec Polski
Inne siodła też poszerzają.

http://akademia.amigo-konie.pl/szkolenia.html - ktoś się wybiera i dyspinuje np. miesjcem w samochodzie?
Rozumiem że to w Będzinie? Są jeszcze miejsca?
Za 20zł chętnie pojade i wtedy mogę wywalczyć z rodziną auto 😉
Robiłam dziś rezerwację i były. Też mi się wydaje, że to bardzo fajna sprawa, a przy okazji pewnie jakies tańsze zakupy można zrobić na miesjcu 😉
żaczkowa   gone with the wind
05 listopada 2012 22:10
Ma ktoś może jakieś fotki z zawodów w KKJK i październikowych Swoszowic? 👀
kto goli konie w krakowie i w jakich cenach? może być na priv 🙂
Po Twojej stronie Krk Ewa Zimny od Szarych
dzięki  :kwiatek:
Będę jechać na te warsztaty 17go do Będzina. One kończą się chyba koło 15-16 to prawdopodobnie będę jechać potem do Bolęcina więc z Krakowa do Będzina na pewno mogę wziąć a powrotnie możliwe że tylko do Chrzanowa/Trzebini ale stamtąd za 5zł jeżdża Busy i pociągi uber często do Krakowa 🙂
Także jakby ktoś był chętny to ja także chętnie obniżę koszt podróży a można i na autostradę się szarpnąć  🤣
Dava   kiss kiss bang bang
07 listopada 2012 08:42
Warto przeczytać wywiad z Naszym trenerem  :kwiatek:

http://www.tylkoskoki.pl/wywiady/47-witold-niemojewski.html

Pogoda szaleje, ja jak mantrę powtarzam 'byle do wiosny'
Odszedł MIECZYSŁAW RUSINEK
Z przykrością zawiadamiamy o śmierci MIECZYSŁAWA RUSINKA, zasłużonego hodowcy koni sportowych.
Pogrzeb odbędzie się 08.11. 2012 roku (czwartek) o godzinie 12.30 na Cmentarzu w Wieliczce.

(ze strony mzj.)
I to nie jest jedyna zła wiadomość, niestety.

Odeszła też Pani Irina Kaźmierczak
pogrzeb: 8.11 o 09😲0 na Cmentarzu Batowickim





Ja tak z innej beczki: właśnie słyszałam w radiu, że podobno w przyszłym roku we wrześniu, mają być jakieś gonitwy na błoniach. Coś ala` Służewiec.
Czy to znowu pan Soska...?
CHyba już co roku jakiś szalony radny/poseł zapowiada...a co potem wychodzi, wiadomo
Kami   kasztan z gwiazdką
07 listopada 2012 19:40
Taniu wiesz może dlaczego Ira zmarła - bardzo smutna dla mnie wiadomość, bo jednak lata uczyła mnie jeździć  🙁
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
07 listopada 2012 19:42
Kami, Ira walczyła z rakiem.....
Kami   kasztan z gwiazdką
07 listopada 2012 19:52
Czyli po tylu latach jednak przegrała  🙁 a myślałam, że już było lepiej  🙁
Graba.   je ne sais pas
08 listopada 2012 08:05
a nie wiecie czy ta Irina miala syna ok. 16 letniego? ja ją poznałam w zupelnie innych okolicznościach i nie wiem czy to ona, czy moze zbieznosc nazwisk.
Kami   kasztan z gwiazdką
08 listopada 2012 09:28
Ira ma dwóch synów - Michała rocznik '85 i Adama rocznik '90  🙂
A ja mam pytanie do pensjonariuszy z KJ Szary.Jaka cena jest za boks za miesiąc i co w nia wchodzi?padokowanie jest odpłatne?bo tyle opinie jest że się można pogubić;(
Cena za mies- 1200 zł. W cenie boks(i jego sprzątanie), karmienie 3 razy dziennie owsem(lub twoją paszą, podawanie suplementów), 2 razy sianem, codzienne wypuszczanie do karuzeli(z zakładaniem ochraniaczy,kaloszków itp.), użytkowanie infrastruktury ośrodka oczywiście.
W sezonie padokowym jeśli sobie zażyczysz obsługa może wypuścić twojego konia  na jeden w ogólnodostępnych padoków lub na twój prywatny, jeśli go wydzierżawisz( 1000 zł za 2 lata, wtedy na ten padoczek nie wychodzą inne konie). Jeśli koń ma wychodzić dodatkowo, oprócz karuzeli lub na dłużej może go wypuszczać/sprowadzać któraś z luzaczek, jeśli za to zapłacisz lub możesz robić to sama.
Dava pisała o tym dość szczegółowo w tym wątku, a na stronie ośrodka jest tel. do managera, którego możesz o ewentualne wątpliwości wypytać.
Dzieki za odpowiedź🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się