PSY

lusia722, o rany, te pudle jakieś wadliwe! Ale faktycznie, ostatnio chodzi więcej w obroży, przestałam mu zakładać szelki na spacer. Czas wrócić do szelek w takim razie. Oby z serduchem nic nie miał, kurcze 🙁 Mój pudlu ma 14,5 roku, więc najmłodszy nie jest, no ale pudle potrafią i do 18 lat podobno żyć.
JARA oczywiście, że mogę ale Leyla śmierdzi na tyle, że chce się nastawić na szybkie pozbycie sie tego zapachu  😁
(tym bardziej, że właśnie wróciliśmy z dworu gdzie pada deszcz... 😉 )
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2012 20:17
Dzionka może te rodowodowe mniej wadliwe 😡





lusia722, może, mój pierwszy pudel był kupiony za równowartość 50zł jak miałam 8 lat, a drugi ze schroniska, wiec same podróby 🙂 Coś czuję, że kiedyś sprawię sobie takiego toya z hodowli, koniecznie czarnego i wreszcie będę spać spokojnie 😀 Pokaż swoją pudliszkę!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2012 20:52
Dzionka ja dostałam od rodziców w prezencie w podobnym wieku (9lat) 🙂

Niestety nie mam aktualnych zdjęć, bo mieszka z moimi rodzicami.

edit. zdjęcie z ferii u mnie na wiosce 🙂

lusia722, cuudna! Ale wygląda na sporo mniejszą niż Puyol.

Tez mam zimowego pacjenta 😀

Hej, znacie może kogoś, kto ma 'świeże' szczeniaki owczarka niemieckiego długowłosego do sprzedania? Dojrzeliśmy z facetem do 'dziecka'... ja jestem co prawda kociara, ale taki 'niedźwiedź' bardzo do mnie przemawia - bo właściwie to uwielbiam wszystkie zwierzaki i z takim psiurem chętnie bym pochodziła na jakieś agility, w góry i na rower do lasu - a z kolei on jako psiarz nie może znieść 80m mieszkania bez obecności psiej mordy. Dajcie znać jakby co!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2012 22:10
Dzionka faktycznie Puyolek 😍 chyba ciut większy od Cindy(ok.35cm)
Mi też się marzy toy 🙂
Lusia, ale uszy! 🤣
omg, zobaczcie jaka masakra  😵 - nie dla wrażliwych-
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2012 23:09
Blow uszy uwielbiam  😍, jak byłam młodsza to uwielbiałam je zaplatać  🤔wirek:
Martuha obrzydlistwo 😵
cieciorka   kocioł bałkański
02 listopada 2012 23:25
Dzionka, Puyol twardy będzie. Gapie też wszyscy się dziwią, że żyje, a żyje.
cieciorka, no właśnie taką mam nadzieję. Dzisiaj na spacerze szalał jak głupi, aż się z niego śmiałam. Tak się nie zachowuje umierający 14-letni pies 🙂 A jak ma się Gapa? Opanowaliście jej popuszczanie?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 listopada 2012 11:29
Choroby niestety dotykają każdego, niezależnie czy rasowy, czy nie...

Hiacynta, tutaj mają fajne ONki, ale akurat chyba tylko miot krótkowłosy.

[[a]]http://alta-escuela.pl/pl.php?s=62,szczenieta%21%21[[a]]
Co do filmu wstawionego przez Martuhe.. Czy ludzie nie myślą? Jak można doprowadzić psa albo często i siebie w kwesti wielu schorzeń aż do takiego stanu  🙄
Nesca właśnie też mnie to oburzyło, ale z drugiej strony to jest pies trzymany na łańcuchu gdzieś w Gambii. Chyba i tak nieźle, że trafił do weta...  🙄
Nesca właśnie też mnie to oburzyło, ale z drugiej strony to jest pies trzymany na łańcuchu gdzieś w Gambii. Chyba i tak nieźle, że trafił do weta...  🙄


Też tak myślę...Jaki ból/świąd, dyskomfort musiał odczuwać ten pies, uh....


Dzionka, trzymam kciuki za Puyola!

Lusia, hahah, sadystka 😉
[quote author=kkk link=topic=32.msg1571836#msg1571836 date=1351843328]
ja miksuję totalnie na miazgę. w zależnościod humoru Czarnego albo zjada albo wystawiam mu te miskę tyle dni aż zje 🙂

I co, wraz z postępem zmrodu, zainteresowanie wzrasta? Ja daję ryby wszelakie, bilans idealny itak nie istnieje. No i niestety, mimo, że w jadłospisie nie pojawiają się tak często jak reszta produktów, są fu 😉
[/quote]
Blow myślę, że to bardziej kwestia postępującego głodu 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 listopada 2012 19:10
Dzionka, ma lepsze i gorsze dni. Ale za każdym razem jak przyjeżdżam, poznaje mnie i wita, pamięta sztuczki i czeka na ciasteczka 😀
zaba   żółta żaba żarła żur
03 listopada 2012 19:32
Odszedł...  😕

W nocy,z 1 na 2 listopada pożegnałam moją Myszkę na zawsze  😕 😕 😕

Razem z Nim umarła częśc mnie. Boziu,czemu to tak strasznie boli???????
cieciorka   kocioł bałkański
03 listopada 2012 19:38
zaba, trzymaj się!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2012 21:31
Arek nie zyje?? :o
zaba   żółta żaba żarła żur
04 listopada 2012 00:29
Arek nie zyje?? :o


Sama w to nadal uwierzyc nie mogę!!! To jest jak jakiś koszmar!!!Ciągle wierzę,że w końcu obudzę się i znowu będzie tak,jak kiedyś...  😕 😕 😕
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 listopada 2012 00:34
najpiękniejszy z szaraczków 🙁 😕
zabka strasznie mi przykro...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 listopada 2012 00:36
Bardzo, bardzo  mi przykro 🙁
Przykro mi...Co się stało?Przecież to był młody pies...
zaba, rany, jakaś czarna seria... Pamiętam jak nie tak dawno żegnałaś poprzedniego szaraczka 🙁 Co się stało? Trzymaj się!
zaba, wspólczuję i trzymaj się!! 🙁(

My po RTG, nie obyło się bez znieczulenia. Leyla to istn adhd. Wiecie, spodziewałam się wszystkiego, roztrzaskanych stawów, zerwanych więzadeł, krzywo zrośniętej kości, no wszystkiego tylko nie tego... Leyla ma 2 śruty w sobie, była kiedyś postrzelona. Na szczęście śruty są w tkankach miękkich i nie przeszkadzają jej ale sam fakt mnie przeraził, co ten pies musiał przejść...
Mamy również nieznaczne zwyrodnienie stawu rzepkowo-udowego oraz spondyloze L1,L2,L3,L4. Zmiany są początkowe, nieznaczne oby łatwe do wyleczenia. Tak czy inaczej czeka nas długa droga. Panienka musi się przedewszystkim zregenerować, zrzucić ze 2-3kg, mamy również ją rehabilitować-lekkie codziennie ćwiczenia nóżki (w zasadzie to wszystkich) i masaże. Musi dostać dobre żarcie, suplementy na stawy, trzeba odrobaczyć i odpchlić (ale to wszystko po zdjęciu szwów). Także długa droga przed nami ale warto.
Zastanawiamy się czy nie pojechać do kliniki w Lublinie która ogłasza leczenie komórkami macierzystymi, pewnie jest to mega wydatek ale chyba wolimy odłożyć trochę forsy i wydać na coś sensownego niż przez cały czas po 2-3 stówki. Nie wiem sama.
Ktoś się spotkał z tym?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się