Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
03 listopada 2012 17:45
kayaaa Wątpię by twoje wypowiedzi jeszcze ktoś czytał 😉 My tu już dawno z tobą skończyliśmy, nie produkuj się już, nie ma takiej potrzeby.
wątek zamknięty
Kayaaa - przestań nas obrażać gówniaro bo większość dziewczyn z rv mogłaby być Twoją matką więc hamuj piętą, zakończ więc swoje wypociny i idź książki poczytaj  🚫
wątek zamknięty
No i w takiej miłej , zgodnej i życzliwej atmosferze, zacytuje czyjeś zdanie "przyszła pora na moderatora"
wątek zamknięty
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
03 listopada 2012 17:55

że nic praktycznie nie robią oprócz kilku  rzeczy



Interesujące co za kilka rzeczy xD
wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
03 listopada 2012 17:57
Karolinka to jeden wielki widniejący KWIATUSZEK.  😂
wątek zamknięty
ok. jest tak, ze przez nastepna strone poobserwuje jak rozwija sie watek i podejme decyzje o jego zamkniecu- lub nie. od was zalezy.
wątek zamknięty
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
03 listopada 2012 18:51
katija, moim zdaniem trzeba zamknąć ten wątek.Poziom jest tutaj żenujący i więcej tutaj koniareczek, które obrażają swoje koleżanki niż jakiś śmiesznych obrazków prezentujących prawdziwe kwiatki.
wątek zamknięty
Moim zdaniem nie! Zobaczcie ile znaleźliście kwiatków i ile ujawniło się spraw i osób, które źle traktują konie! Ostatnio kilka osób przegina, ale wątek powinien zostać, bo właśnie taki wątek czasami uświadamia ludziom, że coś jest nie tak i reagują!
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
03 listopada 2012 19:12
Ja też jestem na NIE i zgadzam się z  Behemotową.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 listopada 2012 19:13
Jestem za zamknięciem bo ani to ustalić reguł- co jest a co nie jest kwiatkiem
Przykład- dla jednych niedopasowane siodło  leżące na łopatkach dla innych karmienie konia snickersem. Często gęsto prane sa tutaj jakieś brudy osobiste, namolnie wstawiane linki z filmami.
Wiele osób wypowiada się w temacie o którym często nie maja pojęcia a próbują znaleźć na siłę na chama jakiś haczyk co by dopiec koleżance z fotobloga. I mam tutaj na myśli osoby  no dosc młode.
To nie to samo co było kiedyś.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
03 listopada 2012 19:19
Nie jestem za zamknięciem wątku, acz ustalenie jakiś porządnych reguł byłoby okej.
Przede wszystkim ustalenie, jakiego rodzaju kwiatki miałyby to być - bo jak napisała zabeczka17, są naprawdę różne.
A takie typu rzeczy powinny być od razu usuwane, blokowane, czy Bóg wie co jeszcze.  😉
wątek zamknięty
Wątek był ciekawy niekiedy śmieszny, niekiedy zal łapał za serce. Niestety teraz dziewczynki opanowały kwiatki rzucając skarzenia jedna na drugą i wrzucając zdjęcia oczerniają się wzajemnie. Wczoraj jeździła na lonży dziś z niej wyszła i śmieje się z ludzi, ktorzy np czaprak dali za wysoko. Trochę to smutne. Każdy może źle ubrać siodło, zawiązać krzywo owijkę ale czepianie się za to ludzi jest... kwiatkiem samym w sobie. Ja mam wiele zdjęć, gdzie pomimo kilku lat jazdy jezdze w adidasach, dresach, gdzieś na zadku jakaś zaklejka się by trafiła (mali ludzie zawsze mają pod górkę 😀 ) i to dla wielu ludzi byloby kwiatkiem. W wątku tym od pewnego czasu zabrakło DYSTANSU DO SIEBIE SAMEGO.
  Jestem kwiatkiem samym w sobie: jezdze w polarowych owijkach caly rok, bo mój koniu zawsze się gdzies stuknie czy przychaczy, wiem, że można w ochraniaczach ale ich nie mam i nie stac mnie na takie co wytrzymają codzienne jazdy, a owijki spelniają swoją rolę. Nie mam markowych ciuchów, jezdze w porwanych bryczesach, uwielbiam adidasy do jazdy, jezdze w za krotkich strzemionach (tak mowią) mimo to mój koniu czasem się ładnie pozbiera, nie jest szajbusem, ma co jesc, nie jest bity. Takich ludzi jak ja jest sporo co nie znaczy, że wszystkich trzeba tu umieszczac i pisac ale kwiatek. ja jestem za tym, żeby niestety zamknąć wątek lub żeby wprowadzić jakieś zasady (może więcej ostrzeżeń za kłótnie 2-3 osób na 3 strony).
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
03 listopada 2012 19:42
Zresztą, sądzę, że zacznie się burdel w innych wątkach, o "podobnej" tematyce i nie tylko, wątki będą otwierać chociażby o takich sprawach, jak mówi Behementowa. Od nas będzie zależeć, co tu będzie lądować.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 listopada 2012 20:20
A ja bym usunęła ten wątek i założyła nowy z określonymi zasadami które w razie nieprzestrzegania będą karane ostrzeżeniami.
wątek zamknięty
katija, Dlaczego ona dostała uciszenie a nie bana?!
Dlaczego wyzywanie od suk przechodzi przez moderację?

Kto to jest koniaraw, i w czyim imieniu pisze "my już dawno z tobą skończyliśmy"?  😲

Ja też jestem za zamknięciem tego wątku, bo on z całą resztą forum nie ma nic wspólnego. Rozpanoszyły się tu jakieś dzieci (albo osoby zachowujące się jak dzieci), które kompletnie nie kumają co to znaczy "kwiatek" w odniesieniu do dobrego poziomu jeździectwa.
wątek zamknięty
Julie, a skad wiesz, ze nie dostala? 😎
edit: koniaraw, nie wiem kim jest, ale mam od niej ignora  😁
wątek zamknięty
Dobrze by było gdyby ten wątek został zamknięty i powstał nowy.
Nowy z ścisłymi zasadami co będzie kwiatkiem a co nie.


Bo ostatnio jak tutaj zaglądam to powiem, że jest tu totalne nie ogarnięcie ( tak bez wulgaryzmów mogłam to ładnie ująć)
Ogólnie do tego sie już nie wtrącam bo powstaje coraz większy chaos 😜

Edit: zmiana zdania
wątek zamknięty
Ksekresi, a co jest bardziej niz uciszenie? a pomijajac to, to czy wy widzicie, czy ktos jest zbanowany? skad wiesz, ze uzytkowniczka nie zostala zbanowana?
a piszac o tym, ze poobserwuje watek, mialam na mysli nie glosowanie, tylko o probe doprowadzenia go do tego czym byl na poczatku.
wątek zamknięty
Poprawiłam sie z tym banowaniem..

Nie wiem czy ten wątek jeszcze da rade powrócić do pierwotnej formy 🙂
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
03 listopada 2012 23:10
Katija nie masz  😉
wątek zamknięty

Nie wiem co już podchodzi pod kwiatka, a co nie  🙄
To bodajże z jakiegoś filmu :p


@edit: Nie wiem czy to czasem nie było, ale przejrzałam ostatnich kilka stron (wyrywkowo) i nie znalazłam:

Śmiać się czy płakać?  😲
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
04 listopada 2012 09:02
liberian_girl Sama teraz nie wiem co się do kwiatków zalicza a co nie, ale drugie zdjęcie nie jest zbyt przyjemne dla oka - przynajmniej dla mnie. Jakoś nie widzę w tym nic zabawnego, nic sensownego, więc.. po co ?
wątek zamknięty
Julie, a skad wiesz, ze nie dostala? 😎

Yyy... myślałam, że jak jest napisane "uciszony" to uciszony, a jak "zbanowany" to zbanowany 🙂

Słuchajcie, jak na mój gust to jest jeszcze jeden powód dla którego powinno się ten wątek zamknąć, albo przynajmniej zmienić jego nazwę.
NK to już chyba nikt nie ma, tylko bardziej FB, a poza tym często tu są wrzucane różne rzeczy z innych miejsc w sieci.
Myślę, że lepszą nazwą by było "Internetowe "kwiatki"" czy jakoś tak. Wtedy podchodziłyby pod to także filmy i byłoby ciekawiej.
wątek zamknięty
Myślę że to jest dobry pomysł.
wątek zamknięty

Myślę, że lepszą nazwą by było "Internetowe "kwiatki"" czy jakoś tak. Wtedy podchodziłyby pod to także filmy i byłoby ciekawiej.

Popieram  😉
wątek zamknięty
też tak uważam 🙂
wątek zamknięty
jestem za 🙂
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
04 listopada 2012 19:31
Ja również  😀
wątek zamknięty
Może zróbmy po prostu ankietę, kto za, kto przeciw, a kto za założeniem nowego wątku  🙄
wątek zamknięty
Hmm, ciekawa jazda na źrebaku...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.