sklepy internetowe

Lawa   bardzo szybko....
02 listopada 2012 21:48
[quote author=Kurczak link=topic=81.msg1572290#msg1572290 date=1351878061]
Zna ktoś może niemiecki sklep internetowy Reitsport-Exculsiv?

edit. literówka


Dwa razy robiłam zakupy u nich. Wszystko ok, bez problemów.
[/quote]
mozma od nich kupowac tez w ebay-u, ale sa tansze sklepy.
Jestem wkurzona, dałam kupę kasy za czaprak i owijki, a owijki przyszły bez opakowania rozpieprzone po pudle  😤  I to ze sklepu z samymi dobrymi opiniami, grrrr  😫

Hehe faktycznie masakra🙂 Czasami mam wrażenie że ludzie już nie wiedzą czego się czepiać🙂 To napisz do sklepu na pewno pomogą rozwiązać ci problem  😀iabeł:

Lawa, ty tutaj nie sugeruj że nie reklamujesz sklepu bo wystarczy zobaczyć Twoje posty aby stwierdzić ze rejestrując się 30 października notorycznie linkujesz i chwalisz jeden sklep oraz jego produkty. Także bez sensu jest zarzucać moderatorom że robią reklamę skoro właśnie zapobiegając kryptoreklamie... Troszkę pokory:-)
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 listopada 2012 01:30
Lawa, napisali, że przez ebaya nie wysyłają do Polski i mogę ten sam przedmiot kupić w sklepie internetowym. Swoją drogą w sklepie internetowym wyszło taniej i to o ok. 30 euro. Być może są i tańsze sklepy, ale ja szukałam konkretnego produktu, który był u nich baaardzo tani, a szukałam od dość dawna, więc myślę, że większej promocji bym nie znalazła 😉 Jedyne na co mogę ponarzekać to droga wysyłka, ale i tak jestem na plusie, więc jeżeli wszystko będzie ok, to z pewnością będę mogła polecić ten sklep 🙂
Kurczak, a można wiedzieć co kupiłaś?
Lawa   bardzo szybko....
03 listopada 2012 11:24
Lawa, ty tutaj nie sugeruj że nie reklamujesz sklepu bo wystarczy zobaczyć Twoje posty aby stwierdzić ze rejestrując się 30 października notorycznie linkujesz i chwalisz jeden sklep oraz jego produkty. Także bez sensu jest zarzucać moderatorom że robią reklamę skoro właśnie zapobiegając kryptoreklamie... Troszkę pokory:-)

chwale, bo ostatnio robilem tam zakupy i bylem zadowolony, zabronisz, popatrz ile jest tu linkow na sklepy i jakos nikt sie nie przyczepia...a ile + dla tego czy tamtego....
Nie nie zabraniam. Ale jeśli ktoś rejestruje się na forum tylko po to by linkować produkty z danego sklepu i zachwala ten sklep w lewo i w prawo to już inna sprawa. Z byle powodu nie zostałeś zmoderowany.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
03 listopada 2012 11:54
tereska siodło  😜 Mieli jakąś mega promocję i z tego co widzę na ich stronie na niektóre modele wciąż mają.
Czy ktos w nieszczęsnym okserze zamawiał moze siodło??
Lawa   bardzo szybko....
04 listopada 2012 17:42
Nie nie zabraniam. Ale jeśli ktoś rejestruje się na forum tylko po to by linkować produkty z danego sklepu i zachwala ten sklep w lewo i w prawo to już inna sprawa. Z byle powodu nie zostałeś zmoderowany.
nie rejestruje sie by linkowac produkty, chyba nie masz pojecia ile tu reklamy....wpisz slowo oks...anim itp to zobaczysz, to tyle na temat.
No na pewno... szczególnie okser... który ma akurat chwilowo więcej minusów. Na forum są setki użytkowaników którzy dzień w dzień udzielają sie w róznych tematach i od czasu do czasu piszą o doświadczeniach ze sklepami. Lub firmami czy producentami. Czym innym jest jak ktoś rejestruje się po to aby tylko o danym sklepie napisać, nowym sklepie...
Lawa, ty tutaj nie sugeruj że nie reklamujesz sklepu bo wystarczy zobaczyć Twoje posty aby stwierdzić ze rejestrując się 30 października notorycznie linkujesz i chwalisz jeden sklep oraz jego produkty. Także bez sensu jest zarzucać moderatorom że robią reklamę skoro właśnie zapobiegając kryptoreklamie... Troszkę pokory:-)

Balajlama idąc Twoim tropem to Ty  nieźle dajesz z tą reklama dla gnl na soich postach, zanim zaczniesz kogos krytykowac to zweryfikuj najpierw siebie- 😀
Nie mam, co narzekać na animalię, albowiem ostatnio robiłam u nich zamówienie i jak mieli problemy z dostaniem jednego produktu to poinformowali mnie, a zwrot pieniędzy za anulowanie zamówienia był natychmiastowy. Zatem zasłużony plus.
[quote author=Balajlama link=topic=81.msg1572655#msg1572655 date=1351897394]
Lawa, ty tutaj nie sugeruj że nie reklamujesz sklepu bo wystarczy zobaczyć Twoje posty aby stwierdzić ze rejestrując się 30 października notorycznie linkujesz i chwalisz jeden sklep oraz jego produkty. Także bez sensu jest zarzucać moderatorom że robią reklamę skoro właśnie zapobiegając kryptoreklamie... Troszkę pokory:-)

Balajlama idąc Twoim tropem to Ty  nieźle dajesz z tą reklama dla gnl na soich postach, zanim zaczniesz kogos krytykowac to zweryfikuj najpierw siebie- 😀
[/quote]
Dorunia, :-) ja jestem tutaj dwa lata albo dłużej 🙂 i akurat nie linkowałam jednego sklepu w międzyczasie z tego co pamiętam bo w różnych musiałam kupować w swoim jeździeckim życiu (jeśli chodzi o internetowe).Sama wejdź w profil  Lawy i zobacz o co mi chodzi. AKurat denerwuje mnie taki rodzaj kryptoreklamy. Dlatego zwracam na nią uwagę. Bywam często w Łodzi właściwie co weekend i tak naprawdę jestem skazana w większości przypadków jeśli chodzi o sklepy stacjonarne kupować w gnl. Jeżeli nie widzisz tego że ktoś zarejestrował się i w kilka dni linkował i polecał produkty jednego sklepu to spoko. Po prostu uważam że forum nie jest po to🙁 Jeżeli nie widzisz różnicy to ok🙂
Balajlama, to Ty wejdź sobie lepiej w profil doruni77 😉 jej postawa jest zrozumiała. w końcu jest fanką  Felixa Buhlera.
W sumie widzę też zarejestrowana 1 listopada... Ja po prostu uznaję że jeśli ktoś raz dostanie ostrzeżenie od moderatorów to rozumie to i przepisy panujące na forum. A nie że po zwróceniu uwagi moderatorzy obrywają publicznie że są stronniczy a że wszyscy inni reklamują animalię czy oksera i to jest ok... i ze co to za forum... Zresztą sama wiesz co mam na myśli
Lawa   bardzo szybko....
04 listopada 2012 22:19
Lawa, napisali, że przez ebaya nie wysyłają do Polski i mogę ten sam przedmiot kupić w sklepie internetowym. Swoją drogą w sklepie internetowym wyszło taniej i to o ok. 30 euro. Być może są i tańsze sklepy, ale ja szukałam konkretnego produktu, który był u nich baaardzo tani, a szukałam od dość dawna, więc myślę, że większej promocji bym nie znalazła 😉 Jedyne na co mogę ponarzekać to droga wysyłka, ale i tak jestem na plusie, więc jeżeli wszystko będzie ok, to z pewnością będę mogła polecić ten sklep 🙂
kupowalem w ebayu przez kolege z Niemiec i dlatego bylo taniej niz w sklepie. Czasami wystawiaja cos od 1€ i mozna pilnujac od czasu do czasu cos taniej wychaczyc.
[quote author=Balajlama link=topic=81.msg1572655#msg1572655 date=1351897394]
Lawa, ty tutaj nie sugeruj że nie reklamujesz sklepu bo wystarczy zobaczyć Twoje posty aby stwierdzić ze rejestrując się 30 października notorycznie linkujesz i chwalisz jeden sklep oraz jego produkty. Także bez sensu jest zarzucać moderatorom że robią reklamę skoro właśnie zapobiegając kryptoreklamie... Troszkę pokory:-)

Balajlama idąc Twoim tropem to Ty  nieźle dajesz z tą reklama dla gnl na soich postach, zanim zaczniesz kogos krytykowac to zweryfikuj najpierw siebie- 😀
[/quote]dzieki, choc jedna osoba, ktora jest troche objektywna...tylko uwazaj, bo i Ciebie beda za Twoje zdanie dalej krytykowac. Niby kazdy jest tu taki niewinny tylko malutki plusik tu i tam tak regularnie jeszcze moze jakies zdjecie...Balajlama jest smieszna i wyraznie broni jej ulubionych sklepow, o przepraszam sklepu...a niech tylko ktos napisze o konkurencji, jest w stanie sie strasznie udzielac, bo tylko ona ma doswiadczenie no i jest tu od ponad 2 lat....
Lawa, odpuść sobie. Zrozum że z jakiegoś powodu zostałeś zmoderowany i tyle. Jak już chcesz się zagłębiać w moją historię to polecałam kilka sklepów. Przepraszam ze akurat nie Twój... I proszę nie prowokuj dalej. To jest forum a nie SPAM.
Lawa   bardzo szybko....
04 listopada 2012 22:41
Lawa, odpuść sobie. Zrozum że z jakiegoś powodu zostałeś zmoderowany i tyle. Jak już chcesz się zagłębiać w moją historię to polecałam kilka sklepów. Przepraszam ze akurat nie Twój... I proszę nie prowokuj dalej. To jest forum a nie SPAM.
to Ty sobie odpusc, nie mam zamiaru sie zaglebiac w Twoja historie nie interesuja mnie, to raczej Ciebie moje posty zirytowaly bo wiercisz i wiercisz...i jakos sobie nie mozesz darowac, ze nie polecam TWOJEGO sklepu, tylko inny, choc to nie moj cel tutaj. Wiec wyluzuj, to nie ja wystartowalem z krytykowaniem, tylko TY...wiec jakis powod mialas.
Lawa... to ty zacząłeś atakować forum i jego zasady. i nie ja jedyna na tym forum zwróciłam na to uwagę.  🚫
dorunia77, Lawa, wy macie jakas schizofrenie? rozmawiacie jakbyscie sie nie znali, a piszecie z jednego ip  😂
azja   koń pleśniowy
04 listopada 2012 22:57
Oj tam, oj tam. Ktoś tam siedzi i układa misterny plan jak tu zwiększyć sprzedaż w cudownym nowym sklepie i przy okazji świetnie się bawi.
To na pewno spisek modów działających na zlecenie innych sklepów internetowych  😵
No ja juz chyba odpadam, za mało mam czasu na takie bzdury
azja   koń pleśniowy
04 listopada 2012 23:01
No ja juz chyba odpadam, za mało mam czasu na takie bzdury


Cóż, plan był dobry. Szkoda, że nie wyszło  😀iabeł:
Cos Ci nie wyszło??? Faktycznie szkoda
ushia   It's a kind o'magic
05 listopada 2012 10:17
A ja sie wlasnei nacielam na http://www.koniczynka.eu
Zamowilam co tam chcialam, wszystko pieknie ladnie, tylko cisza odnosnie zaksiegowania mojej wplaty. Zadzwonilam raz, jakis pan cos metnie tlumaczyl ze musi sprawdzic w komputerze i oddzwoni. Oczywiscie nie oddzwonil
NApisalam uprzejme pytanie co jest grane, to dostalam odpowiedz, ze sklep jest w trakcie reorganizacji i zadne zakupy nie powinny byc w nim mozliwe i juz powiedzieli o tym informatykowi...
Strona dalej hula bez zadnej wzmianki o zmianach, a ja czekam na zwrot kasy...
+ Dla sklepu konik.com.pl w niedziele wieczorem zamawiane, we wtorek już paczka u mnie 😉 Towar jak najbardziej z opisem 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 listopada 2012 07:29
A ja chyba muszę dołożyć minusa dla okser.pl.

Składałam dwa zamówienie, jedno po drugim, z opcją łączonej przesyłki. Dostałam wiadomość, że jednej rzeczy nie mają, ale zostanie jak najszybciej dosłana listem poleconym. Ok.
Zapłaciłam we wtorek, przelew został zaksięgowany w środę. A informacji o wysyłce jak nie było, tak nie ma...
Gdyby nie to, że zamawiałam czaprak z niedostępnej już kolekcji, którego nie ma w żadnym innym sklepie, to nie zrobiłabym zakupów w okser.pl.

Edit:
Jak się okazało, moja paczka zawieruszyła się gdzieś i podobno dzisiaj (po tym, jak sama się o nią upomniałam) została wysłana. Mimo wszystko utrzymuję minusa, ponieważ uważam, że klient nie powinien dopominać się o wysłanie swojego zamówionego i od dawna opłaconego towaru...
+ dla sklepu horsehouse

Za genialny kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi, chęć pomocy, otwartość i życzliwość dla klienta.
ode mnie wielki plus dla mksklep i kolejny dla amigo. Super szybko, bezproblemowo 🙂 aż chce się robić zakupy 🤣
🤔trzałka: minus dla Mustanga

Zamówiłam paczkę za pobraniem za kilka dni dzwoni pewna sobie pani i informuje mnie ze jednak muszę zrobić przelew, bo? No właśnie bo, Bo muszę i koniec. Oczywiście grzecznie i stosownie powiedziałam że mają opcję pobraniowa i ja przy niej zostaje. Uparcie stała przy swoim że chcą przelewu. Nie wiem o co chodziło...
Miałam wrażenie że rozmawiam z jakąś nieogarnięta babką.

edit: prosze o usunięcie jednego posta jakiś błąd na moim komputerze się pojawił.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się