Howrse gra :)

Na pewno 🙂
mi brakuje diamentowej (znaczy mam w zapasach, jutro wymienię) i srebrnej 🙂
pojutrze będę miała boskiego konia 😀
CzarownicaSa, mogę wymienic się z Toba za zestaw harmonii🙂
Czy jest ktoś chętny wymienić się kuponami ? Mam 4 kupony na Internationalu a potrzebowałabym je na polskim  😡 Mam też kilka rzeczy z CR na wymianę . Chętnych zapraszam  🙂
Mój nick na howrse : blondi2911
Ej dziewczyny z howrsecup dawać na nasz wątek, bo chcę coś napisać, a tam 2 moje posty ostatnie i wczoraj edytowałam jeden  🤬
Przechowa mi ktoś na chwilę 450 tyś na com.?  chcę kupić kupon z funduszy :kwiatek:
Mam konia na Namib  😅 😅 byłam bym bardzo wdzięczna za wysyłanie mi zaproszeń. Potrzebuje osób do których mogła bym wysyłać prośby o pomoc w jego oswajaniu 🙂  St. Hippo
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 listopada 2012 15:04
mam nadzieję, że jeszcze będą zestawy kart 😀
Też dostałyście wiadomość, że trzeba podać załodze Howrse hasło żeby uratować swoje konto przed skasowaniem? 😲
fin,  to chyba próba wyłudzenia konta, ja nic nie dostałam, ale słyszałam że tak robią. Ponawiam, przechowa mi ktoś na chwilę na com.  450 tyś. ? 
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 listopada 2012 16:28
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=26096745

Dawać kamień czy nie dawać? 😉
Dziewczyny, macie może na sprzedaż Zestaw Centaura? 😉
Dunkaa, ja mam na pl. i tak  z niego raczej nie skorzystam, mogę odsprzedać, tylko nie wiem za ile
Już znalazłam 🤣
Jeszcze szukam SLH.

Btw, pomoże mi ktoś przerzucić 3 rzeczy?
Też dostałyście wiadomość, że trzeba podać załodze Howrse hasło żeby uratować swoje konto przed skasowaniem? 😲


zgłoś bo to próba wyłudzenia!
A jak i do kogo?

Tak to wygląda:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 listopada 2012 19:35
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=26096745

Dawać kamień filozoficzny czy nie dawać? 😉


hmm?  :kwiatek:
fin,, to jest raczej niemożliwe, ale gdyby jednak doszło do takiej sytuacji, to WSZYSCY dostaliby takie wiadomości, i pewnie byłoby trąbione o tym w nowych wiadomościach. To jest wyłudzenie konta, zgłoś jako nadużycie i czekaj na rozwój wypadków.
to jest na pewno niemożliwe. tekst jest z lekka nie po polsku, a do tego apostrof w nazwie konta Howrse'
eh, dalej brakuje mi 2 diamentowych :/ może w RO będą?
Cierp1enie chyba nie zauważyłaś, że miałaś kartę nie-powtórkę. aktywowałam ją i chyba masz skończone karty 🙂
A ja dalej ponawiam, przechowa mi ktoś na chwilę  500 tuś na com. ?  chcę kupić kupon z funduszy, a szkoda mi wydawać stówę, zwłaszcza że nie mam dużo  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 listopada 2012 20:02
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=26096745

czy

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=28987610

któremu z nich dać kamień filozoficzny na howrse? W zasadzie chciałabym zachować obydwa, ale raz- cienko z passami, dwa- z kart nie uda mi się zebrać, brakuje mi chyba połowy kolekcji, trzy- w zasadzie z tego co widziałam, to najbardziej pożądane na wymianach są OM, a ja żadnego nie mam.  😵

Watrusia, ja mogę, wystawię zaraz konia 🙂 równo 500tys?
słuchajcie, miałam kartę z koniem z Namib - on się pojawi w mojej stawce koni? Nie mogę znaleźć info na ten temat, co dalej z nim trzeba robić..
calore, tak równo, dziękuję  :kwiatek:
wystawiony 🙂
A jak i do kogo?

Tak to wygląda:


fin, oczywiście, że to oszust. Nigdy nikt z ekipy nie poprosi Cię o hasło. Moderatorzy go nie potrzebują, a administracja zapewne ma dostęp do kont przez bazę, więc wcale go nie potrzebuje. To konto oszusta i żeby zgłosić tą wiadomość użyj urlu pod miejscem na avatar (widocznym na załączonym screenie) "Zgłoś nadużycie". Nadawca zostanie ukarany i zostanie wyzerowana jego karma (powód: wyłudzanie hasła).

Najprostszy sposób na przyszłość, żeby sprawdzić, czy to oszust czy nie, to próba kliknięcia w login i przekierowanie na stronę gracza. Tam do razu widać kilkudniowy staż, co  w przypadku administracji jest nierealne.
calore, zwrotny też , dziękuje  :kwiatek:

Cierp1enie chyba nie zauważyłaś, że miałaś kartę nie-powtórkę. aktywowałam ją i chyba masz skończone karty 🙂


ooooo
🙂

to co wybrać Szmaragdę co urodzi mi Topaza
czy Jadeita??
ps nie zależy mi na diamentach


kolebka - przyjdzie po chwili, no i musisz go oswajać 🙂 albo dasz dużo eq na oswojenie, ale będziesz robić to powoli nie tracąc kasy- tak jak ja 😀
skoro nie na diamentach to na czym? na "ładności", na ilości? 😉
na kolekcji 😀
to bierz Szmaragdę (ona serio się tak po polsku nazywa???), będzie 2 w 1 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się