Olsztyńscy voltowicze

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
31 października 2012 10:09
A ja się pochwalę jesienną Olimpią z wczoraj 🙂
Bardzo pilnie potrzebuje książki "Stadnina Koni Liski" z 1966r, posiada ktoś i może pożyczyć? 🙇


na PW masz odp.  😀
ircia2

A na Olimpi kosteczka

🏇
Iszka jutro odpalę stary tel i spisze nr  😉 
a ja poszukuję transportu na sobotę dla konia - z Kortowa do Robsonowa na zawody. Znacie kogoś oprócz Pauli K?
A ja się pochwalę jesienną Olimpią z wczoraj 🙂

Piękna, gratuluję  🙂
Iszka jutro odpalę stary tel i spisze nr  😉  
a ja poszukuję transportu na sobotę dla konia - z Kortowa do Robsonowa na zawody. Znacie kogoś oprócz Pauli K?


Ja oferuje uslugi transportowe, ale akurat nie na ten region ;p

a ja poszukuję transportu na sobotę dla konia - z Kortowa do Robsonowa na zawody. Znacie kogoś oprócz Pauli K?


Kosteczka oferuje transport, tanio i solidnie
ircia2 -śliczna ta twoja kobyłka 🙂 .

Wybiera się ktoś , na zawody 10listopada , do Januszewa ???
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
31 października 2012 20:27
rudasek tak to kosteczka.
figaro2046,fajna_juladziękować  :kwiatek:
[quote author=***allexandra*** link=topic=216.msg1570503#msg1570503 date=1351704912]

a ja poszukuję transportu na sobotę dla konia - z Kortowa do Robsonowa na zawody. Znacie kogoś oprócz Pauli K?


Kosteczka oferuje transport, tanio i solidnie
[/quote]

zgadza się
dziękuję ale już nieaktualne  😉 
W Sobotę w Marengo było Hubertusowo 😉

Blow, więcej zdjęc !!!
Może kiedyś....póki co życie wzywa 👿
Blow ! Świetne zdjęcie! Gratuluję fotografowi! A tam na drugim planie, na karym koniu ktoś się chyba obija i nie goni za lisem  🏇 ???
Tak się obijała na tym karym koniu w pomarańczowych ochraniaczach że złapała LISA!!  😉
Bo tym, którzy się obijają, najczęściej udaje się złapać 😉
Tak się obijała na tym karym koniu w pomarańczowych ochraniaczach że złapała LISA!!  😉


A na zdjęciu w pełnym galopie  🏇  😀 To gratulujemy pani na karym koniu w pomarańczowych ochraniaczach. Postawiła flaszkę wedle tradycji?  🥂
I powielam prośbę o więcej zdjęć  :kwiatek:
Rudasek, dziękuję, fotograf to ja 🤣 Na więcej zdjęć trzeba troszkę poczekać 😉

Flaszki niet, nieletni nie stawiają ale za to hektolitry grzańca były, a owszem 😁
[quote author=RatiNa link=topic=216.msg1574510#msg1574510 date=1352099669]
Tak się obijała na tym karym koniu w pomarańczowych ochraniaczach że złapała LISA!!  😉


A na zdjęciu w pełnym galopie  🏇   😀 To gratulujemy pani na karym koniu w pomarańczowych ochraniaczach. Postawiła flaszkę wedle tradycji?  🥂
I powielam prośbę o więcej zdjęć  :kwiatek:
[/quote]

Nieletnia jest, wiec nie mogla postawic :P
Blow, Angeel
U nas w stadninie ( dawno temu we  Wsi Nowej  😉 ) jakoś jak nieletni złapali, to rodzice ich stawiali :P Tradycyji musi zadość się stać :P  🏇
To u nas jej rodzice organizowali tego Hubertusa i stawiali grzanca i cala reszte dobroci 🙂 Wiec mozna powiedzic, ze wszytko wg tradycji :P
Witam, a ja tu piszę trochę w innym temacie a mianowicie szukam dobrego weta w przystępnej cenie, muszę iść ze swoim pieskiem a nie znam Olsztyńskich lekarzy, przeszperałam różne fora i nic, opinia opinią, jedna dobra druga tragiczna, więc mam nadzieje że tutejsze Koniary ;P mi coś bardziej konkretnego podpowiedzą 🙂 
a co konkretnie z psem jest? bo to zależy od tego co chcesz, bo cenowo jest różnie
Witam, a ja tu piszę trochę w innym temacie a mianowicie szukam dobrego weta w przystępnej cenie, muszę iść ze swoim pieskiem a nie znam Olsztyńskich lekarzy, przeszperałam różne fora i nic, opinia opinią, jedna dobra druga tragiczna, więc mam nadzieje że tutejsze Koniary ;P mi coś bardziej konkretnego podpowiedzą 🙂 

Polecam przychodnię Betowen-przyjmuje Pani weterynarz(taka se) i pan weterynarz pracownik(świetny!).Facet jest baardzo miły, nie zdziera.Tylko, że wszędzie w internecie widnieje ich stary adres na Polnej, jakiś już czas temu przenieśli się na prostopadłą do niej ulicę(pod górkę).
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
05 listopada 2012 20:28
Cześć annan  :kwiatek: zapytaj może też tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,32.0.html
Dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek: chodzi o to że psiak ma taką czarną narośl na skórze coś a la duży wrośnięty kleszcz, zależy mi na trafnej diagnozie żeby się nie okazało że usuną a tego nie należało "ruszać" tudzież na odwrót : /
Witam, a ja tu piszę trochę w innym temacie a mianowicie szukam dobrego weta w przystępnej cenie, muszę iść ze swoim pieskiem a nie znam Olsztyńskich lekarzy, przeszperałam różne fora i nic, opinia opinią, jedna dobra druga tragiczna, więc mam nadzieje że tutejsze Koniary ;P mi coś bardziej konkretnego podpowiedzą 🙂 



Z opiniami internetowymi bywa różnie, niejednokrotnie czytając poznaje się wyłącznie jedną ze stron i często można natknąć się na ubarwienie lub podkolorowanie konkretnych sytuacji, zdarza się, że nawet niekoniecznie prawdziwych. Jednak jak wiele osób, tak wiele opinii. W zależności od tego, co dolega psu, droga może być odmienna, od szczepienia, po złamania i długotrwałe leczenie chorób serca- mogę pomóc, doradzić, znam kilka sympatycznych adresów, w kilku przypadkach bezpośrednich telefonów. Sądzę, że wskazana będzie pm.
Z czystym sumieniem mogę polecić zaprzyjaźnioną lecznicę- http://www.tworkowskiwet.pl/
Ja polecam vet-com na Jagiellońskiej 71 - cudowna Pani Weterynarz z sercem do pacjenta i właściciela 🙂
mój psiak miał takie coś i dostaliśmy maść, a dopiero jakby to nie pomogło to byśmy myśleli o wycięciu, ale maść dała radę chodź ja byłam złej myśli 🙂 zwróć uwagę jak pójdziesz czy chce odrazu ciąć czy da maść 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się