Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
01 listopada 2012 14:22
Dziękuję. :kwiatek: Wyższy obcas odpada, muszą być w miarę płaskie. Najfajniejsze są ostatnie, tylko szkoda że mają srebrne okucia. 🙂 Jadę jutro zobaczyć te ze Stradiego.
a ja ostatnio zaopatrzyłam się w dwie pary i mam na oku trzecią  💘 oo masakra jaki szał znów mam, przeglądając ostatnio wszystkie buty zobaczyłam, że nie mam żadnych na płaskim jedyne najniższe to te drugie na zdjęciu  😁





Pursat   Абсолют чистой крови
03 listopada 2012 14:38
Jednak uległam. 😉



Pięknie i starannie zrobione, super skóra. 😍
Przed chwilą kupiłam, już nie mogę się doczekać, aż przyjdą  💃

remendada, uważaj na obcasy, bo szybko się zużywają
Dzięki za radę  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 listopada 2012 17:42



mam identyczne 🙂 tylko, ze zaplacilam za nie 90zl😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych

a gdzie 🙂? I dziewczyny jak tu z rozmiarami? Zazwyczaj noszę 38, w converse 7,5 damskie. Czyli tu pewnie 39?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
Pursat, masz może zdjęcie, żeby bylo widać całą stylizację?  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
04 listopada 2012 13:03
korsik, fociłam tylko buty. 😉 Ale miałam do tego kremowy ze złotą nitką, lekko luźny sweter za tyłek, a spodnie to woskowane zarowe rurki z zamkami przy kieszeniach i nogawkach. 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 listopada 2012 15:25
mrylka w Białymstoku na rynku🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 listopada 2012 21:03
Wiecie co, chodziła ostatnio po sklepach w poszukiwaniu czegoś wygodnego, w czym mogłabym biegać do pracy i nie znalazłam właściwie niczego, co by mnie zwaliło z nóg...
Kiedy już upatrzyłam sobie jedne, które by mi pasowały, musiałam odbyć wycieczkę po mieście w poszukiwaniu rozmiaru.

Koniec końców, udało się je upolować i sprawiłam sobie dziś takie:

Pursat Chloe ?  🙇
remendada- bardzo fajne. Podobają mi się.  😀 Ile dałaś?
ovca   Per aspera donikąd
05 listopada 2012 19:41
remendada skąd one?  😍
Pursat  - są zajebiste !  💘

Mam pytanie do posiadaczy Hunterów, czy poci się w nich noga? Aktualnie mam kalosze tommiego i maksymalnie jestem w stanie w nich wytrzymać 1h... Jak jest z Hunteremi ?🙂 Bo nie wiem czy kalosz kaloszowi nie równy czy wszystkie takie same...
spełniło sie moje vansowe marzenie  😜

to już teraz tylko zostaje kupić te:
Dziewczyny, pomóżcie.  :kwiatek:
Szukam butów w tym stylu:



Jeszcze niedawno widziałam ich sporo na allegro, były na stronie H&M, a teraz jakoś przepadły i nigdzie nie mogę znaleźć.  👿 Nie rzuciły się komuś w oczy?
w vagabondzie są
Dzięki, ale drogie. :P
Szukam czegoś do 200 zł.
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2012 14:31
Pursat Chloe ?  🙇

A gdzie tam! Stradivarius. 😉

Pursat  - są zajebiste !  💘

Mam pytanie do posiadaczy Hunterów, czy poci się w nich noga? Aktualnie mam kalosze tommiego i maksymalnie jestem w stanie w nich wytrzymać 1h... Jak jest z Hunteremi ?🙂 Bo nie wiem czy kalosz kaloszowi nie równy czy wszystkie takie same...

Dziękuję! :kwiatek: Ja nie zauważyłam, żeby mi się noga pociła w Hunterach. Jedyne co, to obcierają mi kostki, bo często zakładam krótkie skarpetki. 😉
Pod jaką nazwą mam szukać butów z takimi metalowy elementami jak ponizej? szczegolnie zalezy mi na sztybletach na plaskim obcasie wlasnie z takimi metalowy wstawkami z przodu albo z tylu 😉
tunrida, ovca dzięki.
Dzisiaj przyszły są świetne, porządnie wykonane i ładniejsze niż na zdjęciu.

I cena  😍 były przecenione na butyku na 199 zł  😀
Została chyba jeszcze jedna para 37.

edit: a ten sam model tylko w jasnobrązowym kolorze jest we wszystkich rozmiarach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 listopada 2012 21:09
Spotkałam wczoraj a autobusie dziewczynę w oficerkach ze złotymi zamkami z tyłu, czy komuś rzuciły się gdzieś w oczy takie buty?  😉
zapewne to zara
Pursat   Абсолют чистой крови
06 listopada 2012 21:33
Karutek, boskie są! 😍

smarcik, ja mam takie z Zary, ale to stara kolekcja (jeżeli rzeczywiście o te chodzi 😉).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 listopada 2012 21:45
Pursat pokażesz zdjęcie?  😀
Dzisiaj kupiłam sobie takie:



Ada   harder. better. faster. stronger.
07 listopada 2012 12:52
ashtray, fajne, też podobnych szukam, gdzie kupiłaś?
H&M 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się