DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

cieciorka   kocioł bałkański
29 października 2012 22:56
Zorilla, rządzisz 👍
Zorilla-- przepieknie  !!!
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
30 października 2012 15:28
Zorilla,  bajeczne 🙂
bajer Zorilla, bajer.... i tak sama szyłaś od początku? i projekt i w ogóle?
jak nie wstawisz zdjęć na koniu to cie zlinczujemy (mentalnie) 😉)))
Tak, sama sama. Znajoma pokazała mi zdjęcie innego stroju na podstawie którego powstał ten.
Jeszcze muszę zwęzić troszkę bo wyje na plecach i przy ogonku. ale będzie super 🙂
Dzięki dziewczyny.
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
31 października 2012 19:12
Zorilla  👍 na prawdę super

A ja się pochwale nausznikami na wzór tych z niemieckiego forum.
Jak się podobają?

zelka2303,
w końcu wymiary nauszników ... (mam nadzieje ze to cob :P ale chyba tak bo takie nie duże)
w cm, bez naciągania (a ciężko , bo to elastyczne i sie zmienia troche ale tak "w spoczynku" próbowałam), po brzegach, bez ozdobnego brzegu
A - 9
B-7
C- 7
D- 36
E - 14 ( ja nie mam innego wzorka, na całości takie same te oczka, ale na tej linii  F kończy się "trójkąt"😉
F- 22
G- 4
H- 7 (ta 3-cia ściana też 7) -okolo ;P
I- 12

ucho ma 16 cm tą prostą strone

no takie wymiary, tylko pamiętaj ze są taki sferyczny kształt jest, nie płaski....
boże jakie o trudne!!! zanim nie zaczęłam analizować sądziłam że to taka prościzna...
I kolejna, są takie dwie. Zamówienie od znajomych z Ciężkowic dosłownie 3 dni wcześniej  także to naprawdę mój osobisty sukces że się wyrobiłam bo co poniektórzy (ptrz. horse art 😉 ) wiedzą że tydzień u mnie to koło 3 miesięcy  🤣 🤣 🙄.
ona z koła jest?

3 miesiące? co to jest pffyyy...wiesz jak ja długo zabeiram się do obrazu i do nakładki na siodło? a nawet i to i to zaczęte...
Z 3/4 koła dokładniej. W niedziele będę mieć fotki na koniu.
horse_art dzięki dzięki 🙂. tak ja też zanim nie zaczełam dziergac twierdzilam ze MNIEJ WIĘCEJ wiem jakie mają być rozmiary... 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
03 listopada 2012 17:32
Moje kolejne nauszniki. Jak sie podobają? zmienić coś?

hej Wam, kto by mi uszył nauszniki i owijki, za dość normalną cene?: >
Kameleonik podaj link do tej strony proszę
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
03 listopada 2012 19:58
jakiej strony? 👀 bo chyba się pogubiłam...
Kali, duzo firm sie tym zajmuje, a ich oferta dostepna jest w sklepach jezdzieckich. w ogloszeniach rowniez mozna cos znalezc.
Kameleonik, przepiękne te 2-gie! ( a jakbyś tak w pomarańczo-brązo-bielach/bezach zrobiła to już bym umarła z zazdrości ....)
a ten naczółek (bo to naczółek widać?) to kupny czy też robiony?

jak Zorilla wstawi zdjęcia sukni na koniu to ja się pochwale naczółkami które porobiłam (i robiłabym dalej gdyby pasmanteria była lepiej zaopatrzona ;/)

😉
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
04 listopada 2012 10:02
horse_art dziękuję, są do kompletu z czaprakiem i owijkami. Cierpię na ogromną potrzebę kupienia pomarańczowo-brązowego czapraka także może i powstaną w takich kolorach 🙂 Na pewno będą pomarańczowo-czarne, ale muszę się zmotywować... Naczółek już kiedyś tu wstawiałam. Został przerobiony z bardzo starego i wgl. nie wyglądającego naczółka.
Zorilla  👍 na prawdę super

A ja się pochwale nausznikami na wzór tych z niemieckiego forum.
Jak się podobają?


link do niemieckiego forum, z którego dziergałaś nauszniczki. co prawda znalazłam jedno ciekawe ale nauszniki mi wyszły jakieś XXXXXLLLLL

nie cytuj zdjec!
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
04 listopada 2012 12:07
zelka2303 chodziło mi o tamte które Ty wstawiłaś 🙂 z tym że ja nie lubię jak nauszniki są bez dziurek dlatego moje są całe z dziurkami  😉 no i mają jeden rządek mniej przerobiony na około (nie wiem jak to wytłumaczyć). Chodziło mi o to że wzorowałam się na tamtych - nie są identyczne bo lubię eksperymentować  😜 .
tak ja też mam już kilka pomyslów na inne ale jak na razie czekam az moje wysle mi mama, żebym rozmiar miała cob, wtedy moge porobic i powstawiac bo te co zrobilam najgorzej nie wyszły ale wydają mi się wielkie jakieś, a nie chcę zrobić kilku nauszników a pozniej okaze sie ze sa na jakies zmutowane konie czy cos 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 listopada 2012 20:40
Mój koń ubiera się w firmie Jarpol! 🙂 Dzięki Deb 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
04 listopada 2012 21:15
ash, nie ma za co. niech dobrze i długo służy.  :kwiatek:
ja po hubertusie w gałkowie nie wierzyłam że mój beżowy pad z brązowym krzyżem jeszcze kiedykolwiek będzie beżowy a nie brudnoszary. Wstawiłam na 40 stopni do pralki i wyjęłam pad jak nowy. a przeżył 5 godzinny teren brodzenie w wodzie po pół łydki i bardzo mądrze wypastowane na czarno od wewnątrz oficerki.
Pad ma już prawie 2 lata, przeżył 2 hubertusy i nadal wygląda super.
Moon   #kulistyzajebisty
05 listopada 2012 06:34
Deb, zaraz znów będzie, że reklamujesz zua kobieto...  😁

ash, nigdy bym nie przypuszczała, że kare w szarym może tak fajnie wyglądać - Lubię klasyczne 'smuty'  😜
Pochodnia_kc   Bo my rude zawsze trzymamy się razem <3
05 listopada 2012 17:41
cześć dziewczyny! nie wiecie kto owijki robi?
to ja też się pochwalę  😉
Zostałam "zmuszona" do zrobienia takiej treningówki





mtl   I M Equestrian
06 listopada 2012 09:32
ivett moge prosic o orientacyjna cene takiej derki treningowej? (na PW)  😜
ja również? boska😀
Piękna jest to fakt.
A z czystego czepialstwa - co to jest za linia na samym koncu części dużej, przy logo? Łączenie materiału czy co? Tak się błyszczy ^^.
Piękna jest to fakt.
A z czystego czepialstwa - co to jest za linia na samym koncu części dużej, przy logo? Łączenie materiału czy co? Tak się błyszczy ^^.


hehe 🙂 tak, to łączenie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się