Nie tylko fotografowane, także rysowane... cz.III

MajaK - prace s? ?wietne. Technik? pastelow? opanowa?a? bardzo dobrze. Najbardziej w Twoich pracach podobaj? mi si? oczy, s? pe?ne wyrazu, ?ycia. Szkoda, ?e wysz?a? z wprawy rysowania o?ówkami, bo prace w?a?nie w tej technice s? na prawd? super! Z pastelowych tutaj teraz pokazanych przez Ciebie, najbardziej przypad? mi do gustu 3 rys. Wida? kresk?, co bardzo lubi?. 🙂

Abre- podziw. Niesamowite prace! Wstawiaj na digart 😉 Kocham Twoj? kresk?, mnóstwo charakteru i wyrazu. Gratulacje. Anatomia akurat tutaj schodzi na 2. plan. Brawo za kresk? i pomys? na prace.

Pozdrawiam 🙂
rysownicy, a tutaj tylko końsko czy niekońsko też? 😉 Bo chyba bez sensu osobny temat dot. rysunków niekońskich? 😉
asior   -nothing but eventing-
07 lutego 2009 23:02
Anaa - wklejaj!
To jest wątek kontynuacyjny zapoczątkowany przez m.indirę, pewnie z myślą o koniach. Chociaż jak sobie przypominam widziałem na starej volcie rysunki nie powiązane z końmi, więc można jak najbardziej dzielić się swoimi pracami nie o tematyce końskiej.  😉 Wstawiaj  😀
konia może też jakiegoś stworzę niedługo 😉 Chwilowo bawię się cieniowaniem.
Pierwszy rysunek za który się wzięłam chyba od Świąt... później nie było czasu. Jeszcze oczywiście WIP ale podoba mi się jak wychodzi.
Z referencji 🙂

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2009 15:23
Fajny, przypomina mi Chucka z GG.
Anaa, super 😉
Strzyga - dobrze Ci przypomina 😉 To na podstawie fotki Eda

Alice - thx 🙂

W ogóle kocham Open Canvas. Program jest super przejrzysty i świetnie się w nim cieniuje 🙂
Anaa to jakiś adobe? powiedz coś więcej...
nie, nie adobe :-)

tu masz stronkę : http://www.portalgraphics.net/en/

japoński program. Pierwotnie miał dosłownie kilka narzędzi, w przeciągu paru lat się mocno rozwinął.
W zasadzie bardzo wiele osób rysujących w stylu manga korzysta z tego programu.
Ma jedną rzecz chyba niespotykaną w innych tego typu programach - mianowicie nagrywa tzw. event files, czyli możesz sobie odtworzyć proces rysowania obrazka (swojego zapisanego, albo czyjegoś ściągniętego 🙂 )

Ze strony można ściągnąć triala 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2009 20:52
Anaa,  tylko większe wory pod oczami by się przydały. Mi się Ed najbardziej podobał jak był zachlany i zaćpany xP
Strzyga - i rozczochrany  😍

😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2009 21:03
Anaa, no to widzę, żebyśmy się dogadały ;]
Strzyga - rrrrrręce precz! 😉 😁

ale najwyraźniej tak 😉
Fajny ten program 😀 A skąd wziąc serial?  👀
on jest w ogóle niedrogi, kosztuje ok 60 euro (no, teraz kurs poszedł, ale ogólnie rzecz biorąc 😉 ) Ja zamierzam nabyć jak skończy mi się trial...
A serial... ;] w sieci tego mnóstwo...
m.indira   508... kucyków
06 marca 2009 15:25


kiedyś , w prezencie dla voltowego Mata , jak pamietacie to jego Bucek , czyli Bucefał m ...

dopiero dziś dokopałam się do tej fotki ...
trzynastka   In love with the ordinary
11 marca 2009 00:22
tak po was wstyd wstawiać swoje ale a co mi tam 🙂
wyciągnęłam farbki z szafy po 5 latach 🙂 wiem że kopyta i nogi sux ale uwierzcie, że się starałam 🙂
Starania zawsze się liczą ninevet, i  ja to zawsze doceniam 🙂
Oczywiście jeszcze przed Tobą dużo pracy, o ile tego nie porzucisz 🙂

M.indira - a co ja mam Ci powiedzieć, świetnie 🙂

Alice - widzę, że w avatarze masz swojego Chonsu w Bonitowej wersji 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 marca 2009 13:51
woooow :O
Ja dam moje bazgroły... 🙁 :


hmm, rysowany to on raczej nie jest...ale to tak apropos roznych prac plastycznych🙂 dopiero w piatek odlany🙂 ciezko mu zrobic jakies sensowne zdjecie, bo sie odbija swiatlo🙁


kasska 🙇 :respect🤔uper
dzieki🙂 pierwszy raz w zyciu sie w cos takiego bawilam:P
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 marca 2009 20:14
kasska
Pięknie wygląda  👍
Jakiej ten konik jest wielkości?
Pauli,
to na czym stoi to zakretka od lakieru do paznokci..😉 jest wielkosci 50groszówki
ja bym nigdy w życiu takiego czegoś nie zrobił, dlatego innych podziwiam  😀 ładna praca 🙂
kasska,a z czego on byl pierwotnie zrobiony?
A teraz sama go tak po prostu odlalas? 👀
Moze glupie pytnia,ale kompletnie sie na tym nie znam  😉
Jest sliczny i ta prezycja.Gratuluje  😉
abre   tulibudibu
16 marca 2009 23:13
To zdaje się metoda na wosk tracony. Pogooglaj. Samodzielnie tego nie zrobisz chyba że będziesz odlewać w jakimś łatwotopliwym metalu.
Można i samodzielnie - ale gratuluję zabawy: piaseczek drobny ceramiczny i cynk stopiony w palenisku typu ognisko z "dopalaczem".
Kasska - oświetl maleństwo pośrednio, od ekranu i ustaw na zawiniętym arkuszu papieru najlepiej z aksamitem/welurem. Będzie wyglądał super-hiper! Śliczny jest!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 marca 2009 02:10
Wygląda na większy 😉
Da się zrobić taki o większych rozmiarach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się