Warszawskie voltopiry :)

Znacie może jakieś bary/restaurację z dobrym i najlepiej niedrogim jedzeniem, które będą otwarte 11 listopada?
Najlepiej w okolicach SGGW, żeby nie musieć przebijać się przez wszelkie pochody związane z rocznicą.

Albo może macie pomysł gdzie zabrać rodzinkę w ten dzień? ZOO odpada, nie mają ochoty. Chętnie pokazałabym im coś ciekawego, a niestety nie znam zbyt dobrze Warszawy.
sprawdź sobie którędy idą przemarsze i w te okolice rodzinki nie zabieraj...
Ja bym chciała polecić wszystkim, restaurację "Mały Belgrad" na Ursynowie. Jedzenie jest pyszne, obsługa przemiła, taka rodzinna atmosfera i można się objeść tak, że ciężko potem wstać z krzesła. 😉 Tylko trzeba wcześniej zamówić stolik, bo obłożenie jest duże, a lokal niestety niewielki. Byłam tam kilka razy i jest to moja ulubiona restauracja w Warszawie.
http://www.malybelgrad.pl/index.htm
Czy macie do polecenia jakiegoś dobrego dermatologa w Warszawie, który przyjmuje prywatnie, bo nie mam czasu załatwiać ubezpieczenia? Bo szukam szukam, ale wolę polegać na waszych opiniach 😉
http://www.wasylyszyn.com - co prawda byłam w sprawie kapilaroskopii, a nie "typowych" problemów dermatologicznych, ale zrobił na mnie dobre wrażenie.
Scottie   Cicha obserwatorka
11 listopada 2012 20:48
www.novaderm.pl- podobno doktorzy Chlebus są super, ja chodziłam do doktor Kryst (ale prywatnie, w LuxMedzie) i dopóki nie "odpuściła" sobie LuxMedu, to była świetna. Mojej siostrze pomogła ogarnąć łojotokowe zapalenie skóry, a mnie trądzik.

edit: Może ktoś w Warszawie ma wagę jubilerską i mógłby mi użyczyć dosłownie na chwilę? Potrzebuję odmierzyć proszek i bardzo ważne jest, żeby jego waga zgadzała się co do grama.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 listopada 2012 21:16
Scottie, popros w aptece o odmierzenie- oni maja hiper dokladne wagi.
Gdzie w Warszawie można zrobić tanio i szybko pantomogram?  :kwiatek:  👀
Rejony północno-wschodnie najchętniej, ale mogą być też okolice Ursynów, Kabaty...

Znalazłam na KEN 19, w cenie 80 zł, bez umawiania i wynik na miejscu.
Ale może gdzieś się da taniej?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 listopada 2012 17:21
Julie, gdzieś na tyłach centrum my zawsze robimy, wrócę do domu to podpytam mamę 🙂
To ani ursynow ani kabaty ale dojazd dobry 🙂
Zapytaj, z góry dzięki  :kwiatek:
Ale co mam rozumieć pod pojęciem "centrum"? Bo jeśli chodzi o centrum Warszawy, to średnio chętnie się zapuszamy samochodem 😉 Akurat w ciągu najbliższych dni będziemy jeździć od nas (Ząbki, Targówek) przez Ursynów, do Piaseczna, więc te rejony by były idealne.
Ale jeśli gdziekolwiek indziej było dużo taniej, to oczywiście trzeba się będzie wybrać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 listopada 2012 19:12
Julie 80zl to nie jest wysoka cena, ciężko będzie znaleźć coś sporo tańszego (a przynajmniej na tyle żeby opłacało się jechać gdzieś dalej samochodem uwzględniając koszt benzyny  😉 )
Jeśli to normalna cena, to też dobrze. Chciałam się tylko upewnić, czy może gdzieś coś taniej... 😉
rok temu(może 1,5) robiłam zdjęcie całej paszczy w attis na woli za 50zł. może nie zmienili ceny.

http://www.attis.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=28
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
13 listopada 2012 20:32
Julie, ul kredytowa, niestety nie pamiętamy dokładnego adresu... Okolice placu Dąbrowskiego.
A, i kosztuje 70zl
Scottie   Cicha obserwatorka
13 listopada 2012 21:29
[quote author=baba_jaga link=topic=4154.msg1577742#msg1577742 date=1352377307]
http://www.gastronauci.pl/pl/21662-okienko-z-frytkami-warszawa
prawie jak frytki belgijskie ?
ktos byl?
[/quote]

Ja byłam wczoraj, dzięki re-volcie 🙂 Nie wiem, czym charakteryzują się frytki belgijskie, ale te z "Okienka" były grube, z chrupiącą skórką i miękkie w środku. Przypominały mi trochę grube frytki z KFC. Duża porcja (za 8 zł) jest tak duża, że mój chłopak- jamochłon się nią zapchał (chociaż był bardzo głodny), a ja zjadłam ledwo 1/3 opakowania. Wzięliśmy 3 sosy- ketchup, jalapeno i majonez z jalapeno i ketchup był najlepszy. Nie ma gdzie usiąść, więc lepiej podjechać samochodem i w nim zjeść. I trzeba zaznaczyć przy kupnie, żeby Panie sypnęły mało soli, bo te nasze były tak słone, że przed zamoczeniem ich w sosie musieliśmy strzepnąć sól, której było MNÓSTWO. I tak cały czas mnie suszy po tych frytach, nawet moja cera się wysuszyła 😉 Frytki dobre- byłyby lepsze bez tej soli, dupy nie urywają, ale pewnie jeszcze kiedyś tam wrócę.
Potrzebuję pilnie dużego sklepu papierniczego (nie żadnego kiosku, tylko porządnego sklepu). Macie pomysł gdzie pojechać? Najlepiej po północno-zachodniej stronie Wisły :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
16 listopada 2012 14:20
fin a czego potrzebujesz? w empiku nie dostaniesz tego?
Może sklepy dla artystów na Mazowieckiej?
Papieru kancelaryjnego i dużego wyboru ładnych zeszytów a4 w cenach niższych niż Empikowe 😉
jedź do office depot w jupiterze na towarowej 🙂
chociaż nie wiem czy tam są ładne zeszyty. raczej normalne.
Dziękuję, właśnie o takie coś mi chodziło :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
17 listopada 2012 18:41
Poszukuję taniego (do 50 zł), dobrego fryzjera u którego nie trzeba się zapisywać, czyli jak się przyjdzie, to jest duża szansa, że tego dnia mnie ostrzyże bez zapisów. Fajnie, gdybym mogła nawet jutro się wybrać. Jeśli chodzi o jutrzejszy dzień, dzielnica (najchętniej z dojazdem komunikacją, ale spacer biorę pod uwagę jak najbardziej, nawet dłuższy) i godzina jest obojętna, natomiast poniedziałek, wtorek i środa do 12-12:30 max (w zależności jak daleko od Ursynowa, bądź metra, którym na Ursynów się dostanę), bo na 14 do pracy (stajnia SGGW). Chodzi tylko o zwykłe skrócenie włosów, wycieniowanie i potrzebuję się ostrzyc do środy wieczorem max.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 listopada 2012 18:59
Tani, dobry i bez zapisów? Też chętnie takiego poznam 😉
Bischa   TAFC Polska :)
17 listopada 2012 19:07
Dobry, w sensie, że nie opitoli mnie na łyso, nie będę wyglądać jak straszydło, itp 😁
Swoją drogą polecam Europejską Szkołę Stylizacji (czy jakoś tak) na Al. Krakowskiej, przystanek za Hynka jadąc od Centrum. 10 zł za obcięcie i ułożenie (5 zł bez układania), ludzie przychodzą, raczej zadowoleni z usług, obcinają ucznowie szkoły pod bacznym okiem nauczycieli. Niestety są zapisy i różnie bywa z terminami, raz można na za 2 dni się zapisać, a nie raz można i 2 tygodnie czekać, bo taki termin znaleziony. Będę w poniedziałek dzwonić o ile do jutra nic nie znajdę.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 listopada 2012 19:16
Raz byłam w takiej szkole zrobić włosy i raz zrobić tipsy i nigdy więcej! Co z tego, że tanio skoro z fryzury byłam totalnie niezadowolona, a tipsy nie dość, że były robione ponad 5 godz. (wchodziła w to jeszcze przerwa na obiad dla kursantek), to tego samego dnia musiałam je zdjąć, bo wyglądały koszmarnie. Nauczyciele niby pilnują, ale różnie to bywa, tym bardziej, że można trafić na dziewczynę, która pierwszy raz w życiu trzyma nożyczki (na taką początkującą trafiłam robiąc tipsy).
Bischa   TAFC Polska :)
17 listopada 2012 19:41
Nie no, to jest oczywiste. Ja się strzygłam wielokrotnie wśród tłumu różnych ludzi, każda z tych osób miała róne fryzury, nawet bardzo trudne, wszystko ładnie wyglądało, tłumy zawsze są, kilka razy widywałam te same osoby (mówię cały czas o klientach), za każdym razem kto inny mnie strzygł i poza skaleczeniem na skroni malutkim (koleś mnie niechcący dziubnął nożyczkami) zastrzeżeń brak. Tipsów, paznokci, makijażu nie robię, więc się nie wypowiem.
Dziewczyny, potrzebuje pomocy.
Szukam jakiegoś dobrego sklepu  w Warszawie, w którym będę mogła kupić porządny długopis na prezent, parkera lub watermana.  W okolicy mam tylko zwykłe papiernicze i tam niczego takiego nie ma. Polecacie może jakiś sklep?  :kwiatek: Ew. internetowy z możliwością odbioru w Warszawie - nie mam czasu czekać na wysyłkę.

edit: jak już marudzę, to pomarudzę jeszcze trochę. Najlepiej praga południe lub centrum  😡
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 listopada 2012 14:04
Kiedyś przy Kinie Femina był taki sklep, ale nie jestem pewna czy jeszcze istnieje. Jutro będę tamtędy przechodziła, więc mogę sprawdzić. Może poszukaj w galeriach handlowych? 
Averis   Czarny charakter
19 listopada 2012 14:33
ashtray, już wypełnione 😉 Ja moją miłość do Warszawy mogę manifestować w dowolny sposób. Chciałam się jeszcze pochwalić, że taki oto tatuaż popełnię 30. listopada. Mam nadzieję, że znaczenia i pochodzenia napisu tłumaczyć tu nie muszę 😉

http://www.dafont.com/windsong.font?psize=l&text=semper+invicta
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się