kącik skoków

z tym, że ja miałam na myśli ten weekend 😡 będę jeszcze 17-18, potem już nie planuję.
Happiowa, ja też 😉
Bischa   TAFC Polska :)
07 listopada 2012 21:20
Może ja się wybiorę, ale na razie nie wiem jak plany pozostałe 😉
My też do Aro, obstawiamy wszystkie konkursy od LL do C ;-)
Hmmm... a ja mam rozkmninę. Robson za tydzień, czy Kwidzyn za dwa.
Klami  Robson. Jak dla mnie o wiele lepszy wybór niż Kwidzyn  😀
Uwielbiam jeździć do Robsona  😅
A gdzie nocujecie jadąc do Robsona ??
Klami jeżeli chodzi o mnie, to w ciężarówce .
ALe niby 5 min od Robsonów są jakieś noclegi za 50 zł z pysznym i wielkim śniadankiem.
Hmm.. muszę to przemysleć.


Włąsnie. Ma ktos kalendarz pod ręką. Jak sa w grudniu Jaszkowo i Leszno ?? ZO ??
Klami dawaj do Robsona, może by mi się udało Was zobaczyć na żywo 🙂 Ktoś jeszcze się tam wybiera?
A gdzie nocujecie jadąc do Robsona ??


Na miejscu. Jest hotel lub domek
Tym razem się wszyscy wybierają do Robsonów a ja nie  😉
Domku nie polecam - ostatnim razem zabrakło nam ciepłej wody i ogrzewania. Na dodatek WSZĘDZIE były insekty - żywe lub martwe.
No ale za to cena atrakcyjna.
Domek zdaje egzamin ale latem  😎 My ostatnio nocowaliśmy w hotelu
Pomijajac to, ze bylo hardkorowo brudno to tak  😉
Ja będę startować na 3 koniach, od L do C 😉))
A ja odpadam niestety. Nie dam rady się ogarnąć czasowo-finansowo na ten weekend co jest Robson. I tak generalnie to w tym miesiącu już nigdzie nie jedziemy. Kolejny start w grudniu. Nie wiem jeszcze gdzie i kiedy konkretnie.
Smutno. 🙁
salto piccolo Widać nie jestem wybredna 😁 Pokoje w Łącku to dopiero była katastrofa  😵
Nie, nie, nie chodzi o wybredność. Chodzi o okolice 200-300 truchełek much leżących na pościeli, podłodze, parapetach, WSZĘDZIE. Byliśmy w szoku  😁
Ech... chciałam juz sobie wpisać w kalendarz grudniowe zawody u Robsona, ale patrzę, że w tym czasie są ZO w Lesznie. No i znowu dylemat. :/
Czy ktoś z Was może podesłać link do list startowych zawodów w Lesznie? Szukam szukam i nie mogę znaleźć a chciałabym wiedzieć jaka będzie kolejność startów od 15. dzięki
Będzie ktoś jechał do Aromeru 25.11. w okolicy Pruszkowa? Wykruszył mi się transport i chętnie bym się z kimś zabrała. Stajnia przy samej A2, więc może komuś po drodze? Proszę o PW.
Dzionka zawody przełożyli na 1 grudnia
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
13 listopada 2012 05:47
Wie ktoś może kiedy pojawią się propozycje na grudzień na ŚK i którego będzie Jaszkowo?  😉
Klami chce Ci się jeździć 400 km?
bakalia07  w jaszkowie CSN + ZR 30.11-02.12, potem 14-16.12. wszystko jest na stronie centrum hippiki 😉
wichrowelove, a te 14-16.12 to ogólnopolskie są? 🙂 wiesz może?
gabb.  to będą te gwiazdkowe regionalki co co roku organizują 🙂
To szkoda, bo na regionalki nie będę się tłuc ponad 300 km. Myślałam, że to ogólnopolskie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się