Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Aaaa już widzę, dziękuję.  :kwiatek: Od razu wydało mi się to podejżane.
Poncioch, Kadyny to już przeszłość niestety...


Jaroszówka też...

edit: w sensie, że nie jest już państwowa, bo jako stadnina wciąż istnieje.
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 listopada 2012 21:51
Averis, nie, nie chodzi o to.
To był jakiś zwiastun sklejony przez fana bodajże.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
08 listopada 2012 22:22
Poncioch rozumiem 🙂 dziękuję bardzo  :kwiatek:
Nie za bardzo wiem jak zadać pytanie ale spróbuje.

Potrzebuje wiedzieć, jak nazywa się ... i tu zaczyna się problem, taka wstążka papierowa którą owija się bukiety kwiatów. Takie brązowe jest.
rafia?
rafia?



tak, dziękuje 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 listopada 2012 17:03
Orientuje się ktoś co zrobić by tekst napisany w microsoft word 2010 można było odczytać w microsoft word 2003? 👀
Freska, zapisz jako... i klikasz wybór rozszerzenia skrótu. Tam będzie opcja, żeby odczytywało 2003
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 listopada 2012 18:18
cavaletti dziękuję bardzo  :kwiatek:
Ratunku, chciałam wysłać email do znajomych i przez przypadek kliknęło mi się wszyscy i wysłało do wszystkich moich korespondentów (nawet tych z allegro, co pisałam cv itd itd)
czy da się to cofnąć?? zablokować??
"wiadomość została wysłana"
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 listopada 2012 11:09
Cierp1enie, zwazywszy, ze ona srednio chwileczke pozniej jest juz u adresata.. to raczej bez szans, nikomu skrzynki odbiorczej nie wyczyscisz. Wyslij moze errate, ze poprzedni mail zostal wyslany przypadkowo itd.
No właśnie wysyłam emaila z przeprosinami  😡
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 listopada 2012 12:09
czy tylko mi nie działa photoblog?
mi też nie działa.
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
11 listopada 2012 12:11
Mi też nie.

Czy seler można jeść na surowo?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 listopada 2012 12:12
już działa 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
11 listopada 2012 12:44
jakbym sobie chciała filmy z lapka na tv puszczać to jaki kabel muszę kupić?
Czy seler można jeść na surowo?

pewnie że można, nie jadłaś nigdy surówki z selera? Pycha 🙂
nine, to zależy jaki masz laptop i jaki telewizor. Te nowe to na HDMI chodzą
nine [url=http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&tbm=isch&tbnid=QYma9ZgVynaIHM:&imgrefurl=http://allegro.pl/kabel-do-monitora-laptopa-pc-tv-vga-svga-d-sub-5m-i2643257139.html&docid=aTq2P6hEuXvPOM&imgurl=http://www.bntrade.pl/pliki/zdjeciaznak/KM1/KM1a.jpg&w=640&h=437&ei=gaCfUOXILeHk4QT9joHgBg&zoom=1&iact=hc&vpx=316&vpy=156&dur=4444&hovh=185&hovw=272&tx=208&ty=60&sig=102677434323443242833&page=1&tbnh=143&tbnw=214&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s😲,i:71&biw=1367&bih=602]taki kabel[/url] i jeszcze kabel z końcówką blackjack do dźwięku. (Niestety nie umiem Ci powiedzieć jak ten pierwszy się nazywa, coś mi się kojarzy, że to jest hdmi, ale głowy nie dam)

e. cavaletti mnie ubiegła 😉
trzynastka   In love with the ordinary
11 listopada 2012 13:15
Telewizor mam bardziej stary niż nowy.
Znaczy z tych "lepszych" ale jeszcze z pudłem.

Dzięki 🙂
Kto mi to przetłumaczy na język dla kulinarnego beztalencia?

Składniki: 2 żółtka, niecałe pół szkl. cukru, 5 dag drożdży, 1/2 szkl. mąki, 1 szkl. mleka, szczypta soli, 1/2 szkl. oleju.
Mleko podgrzać, żółtka utrzeć z cukrem, dodać drożdże, sól, olej, ciepłe mleko i na koniec mąkę.

Do pizzy drożdże się do mleka dodaje z odrobiną cukru i mąką. Tutaj wszystko od razu do miski? Tak jak leci?
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
11 listopada 2012 13:40
ekhem, surówki chyba nie, ale strasznie lubię podjadać gdy kroję do zupy lub na frytki i zastanawiałam się, czy są jakieś przeciwwskazania (szczególnie do ilości  :hihi🙂. Dzięki za odpowiedź! :kwiatek:
cavaletti, podgrzewasz mleko, w tym czasie w misce ucierasz żółtka z cukrem, do tego drożdże, sól i olej, wlewasz ciepłe mleko do tego, mieszasz, powoli wsypujesz mąkę, rozcierasz grudki, już 🙂
:kwiatek: jakoś się udało. teraz wyłożyłam masę na blachę i wrzuciłam do ciepłego piekarnika żeby wyrosło. jeszcze tylko muszę znaleźć jakiś prosty przepis na kruszonkę...
Cavaletti, prosta proporcja 🙂
:kwiatek: dziękuję jeszcze raz
cieciorka   kocioł bałkański
11 listopada 2012 15:20
Jak takie duże zwierzaki jak np słoń, koń, czy nawet tapir i inne w siebie trafiają podczas kopulacji? Mają jakiś pussy radar? Zawsze się dziwiłam, że one tak wyłącznie na czuja, a daja radę. Na filmach przyrodniczych widać, że przyrodzenie samca trochę mu się majta i faluje- to właśnie żeby trafić?  😡
off top: moja drożdżówka jest zajebiaszcza! 😀 pięknie wyrosła i jest taaaaaaka pulchniutka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się