Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

kiedyś w Sopocie na MPom było tak jak na normalnych mistrzostwach, własnie z konkursem szybkości na początku 🙂
Zapnij sie ja sie do Was wybieram z Rudym i nowym Gniadoszkiem 🙂
Tylko sie jeszcze nie zgłosiłam
Cieszę sie Kasiek! chyba lubisz u mnie startować co? ;D
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 08:49
kasiek, a na hajpo sie wybierasz?
Zapnij się, pewnie  że lubię, podłoże macie coraz lepsze, drągi kolorowe, parkury miłe do jazdy, 😀

Ktosiek na hipo sie nie wybieram, zlot rodziny  👿 :emot4:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... Usiłuję znaleźć kalendarz pom zj, ale strona pomzj nie działa i nic mi w google nie wyskakuje. Wiecie może, gdzie go znajdę?
Ponia   Szefowa forever.
30 września 2012 18:48
a jak wyniki MPom?
W seniorach pierwszy Konrad Pawłowski, drugi Jacek Zagor, trzeci Darek Reszuta.
pozostalych kategori  nie wiem
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 października 2012 09:43
takie trochę mało miarodajne wyniki tych mistrzostw, i juniorach i w seniorach,dużo aktywnych w tym sezonie zawodników mistrzostw nie pojechała....szkoda 🙁

generalnie jakies mam takie wrażenie,że z roku na rok,MPom tracą na znaczeniu....
Moon   #kulistyzajebisty
02 października 2012 09:51
Ktoś, no to nie jesteś sama. Może jakby mpom. wróciły do Sopotu...?

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 października 2012 10:16
Moon, a nie masz wrażenia,że Sopotowi to już nic się nie chce? jedno wkkw w ciągu całego roku? albo ploty o tym,że do CSIO musieli dołożyć? 🤔

ja mocno Kwiekom kibicuje,mają potencjał,widać,że im się chce...każdy kolejny raz jak tam jestem widze,jak wiele na korzyść się zmienia,jak pojawiają się kolejne inwestycje... trzymam kciuki za to,by pogoda na Mistrzostwach Województwa w wkkw dopisała  😅
Moon   #kulistyzajebisty
02 października 2012 10:23
Ano mam, łudzę się naiwnie, że to przez remont (który notabene ostatnio ruszył, w kooońcu  🤔wirek: ) wszystko "rozbabrane", z wkkw w tym roku, to po prostu żenuła, z jednej strony nie powinno to dziwić, że wszystkiego ubywa przy obecnym zarządzie, z drugiej... smutno i tęskno do starych czasów.  🙁
Ronin.   Każdy orze jak może.
02 października 2012 18:37
W niedzielę 14.10.2012 na sopockim Hipodromie odbędą się Towarzyskie Zawody w Skokach.

do pobrania  PROPOZYCJE
czy tylko mi nie działa link z propozycjami? Otwieram, klikam i nic się nie dzieje.
Mi też nie działa.
chyba trochę nie ogarnęli swojej strony. Tu link z facebook'a  propozycje
Jak myslicie, czy sezon halowy umrze w tym roku jak zeszła zime ? Czy orientujecie sie, czy ktoras ze stajni w okolicach trojmiasta podejmie sie halowek ? : )
Zależy, co rozumiesz przez okolicę 😉 W Kwidzynie są halówki.
Miałam na myśli te blizsze okolice trojmiasta. Swojego czasu pamietam, ze w Bolszewie organizowali halowki. Do Kwidzyna wybiore sie, jak w koncu doczekam sie swojego trailera... Ehh..
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2012 12:49
Jeszcze weź pod uwagę, jaki ośrodek/stajnia ma w ogóle halę zdatną, żeby halówki zorganizować - w obrębie Trójmiasta to obecnie chyba żadnej nie uświadczysz. Więc pytanie lekko z kosmosu. Niestety, póki Sopot nie wróci do stanu używalności (o ile w ogóle - rozstrzygnęli już przetarg na halę w ogóle?) to sezon halowy będzie martwy.
klaudiabolusiowa, ktos może i by sie podjął, gdyby ktokolwiek miał halę w odpowiednim choc minimalnym rozmiarze. A właściwie to potrzeba dwóch hal. Głównej i mniejszej na rozprężalnie.
Najbliższy ośrodek z właściwym zapleczem to Kwidzyn, który zresztą organizuje halówki dość regularnie. Potem masz np. Robsona.
Kwidzyn jest fajny dopóki nie będzie wielkich deszczy/mrozów/śniegu bo jak dla mnie pomysł żeby z koniem chodzić z małej ( z rozprężalni ) hali do dużej ( na parkur ) np w -20 to jakaś pomyłka..  A znowu na tej hali co stoi parkur MOIM zdaniem jest za mała aktualna rozprężalnia, i odstrasza mnie niekiedy parkurmajster, tzn Jego pomysły ...  👀
My za tydzień uderzamy na regionalki do Robsonów, a potem może upragnione Jaszkowo czy Leszno!  :kwiatek:
Tam jest wspaniale  🤣
Miałam na myśli te blizsze okolice trojmiasta. Swojego czasu pamietam, ze w Bolszewie organizowali halowki.

Olaboga, kiedy?!
Zapnij się Do Łodzi dawaj !
Białogóra ma fajną halę i zawody się nawet sprawdzają, jednak tam to brak konkretnego organizatora.
Agaleon Ty to mnie rozbawiasz... Żeby do Łodzi jechać to trzeba mieć kasę i być pewnym że d*y się nie da, bo bez sensu jechać tam i nie ukończyć parkuru, na przykład ; D
ja uderzam za tydzień do Robsonów, od L do C 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 listopada 2012 18:58
Hajpo rozpisało konkurs na użycie restauracji 😀


"26-28 kwietnia 2013 - Międzynarodowe Zawody WKKW (publiczność: ok.3000 - 4000 osób)"

"Najemca zobowiązany będzie do przeprowadzenia na własny koszt remontu mającego na celu większe
otwarcie Restauracji na teren zielony (tor wyścigowy i plac konkursowy). Remont polegać będzie na
powiększeniu okien Restauracji i opcjonalnie Wstawienia tam dodatkowych drzwi. oczekujemy także
stworzenia o8ródka letniego od strony terenu zielonego."

"1.10 Współpracy z Hipodrom sopot sp. Z o.o. W realizacji przedsięWzięć związanych Z dziatalnością obiektu
Hipodrom - nieodpłatnego udostępniania lokalu spółce Hipodrom sopot oraz oferowania ustalonego
menu w cenach zawierających przynajmnie.i 30% upustu W stosunku do cennika na:
. zawody jeździeckie oraz wyścigi konne, których terminy wynajmujący przekaże Najemcy
z przynajmn iej 6-miesięcznym wyprzedzeniem.
. na imprezy typu Hubertus, Mikołajki, spotkania z użytkownikami, itp., których szacunkowa liczba to
6 wydarzeń w ciągu roku."

Moment moment. Dobrze widze jakie super zachęcające warunki oferują ??
Konkretny remont na swój koszt, nieodpłatne udostepnianie obiektu hipo i rabaty na menu ??
Już widzę to morze chętnych.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 listopada 2012 19:19
Ja się uśmiałam już przy 4000 osób na wkkw...
O... haha. Ta linijka mi umknęła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się