Stajnie Świętokrzyskie

sepia, Oblęgorek 🙂
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
16 października 2012 08:06
Jeżdżę i tu i tu i zawsze mi się myli... Faktycznie Oblęgorek, sorki  😜
Czy robił ktoś zdjęcia w ten weekend na stadionie? Albo na Mistrzostwach 3 tyg temu?  :kwiatek:
Witam 😀
dopiszę sie do listy mieszkańców świętokrzyskiego,
zamieszkuje wraz z moimi kopytnymi 😉 w dolinie Sokołowskiej z widokiem na zamek Chęciński.

27-10-2012 Hubertus w Zamku Rycerskim w Sobkowie.

pozdrawiam
Czy jest gdzieś Stajnia która oferuje calodzienne padokowanie konia? Najlepiej na trawiastych pastwiskach... No i z możliwością jazdy na ujezdzalni i w teren 🙂
Czy jest gdzieś Stajnia która oferuje calodzienne padokowanie konia? Najlepiej na trawiastych pastwiskach... No i z możliwością jazdy na ujezdzalni i w teren 🙂

J. Sienkiewicz ?
prib
Stajnia Dialog w Brudzowie u Ewy Ignacak ,
Stajnia u Ciepłego Piła gmina Końskie + wymiarowa hala.
Dzięki wszystkim! Planuje wakacje z koniem i sie rozglądam...
prib jest jeszcze stajnia w Cedzynie tzw. u Gruchy😉
Amatt a gdzie ta hala? Bo na stronie cos nie widać...

Patusia a masz dokładny adres?

Sory za post za postem

Przeprosiny przyjęte 😀
pribJak planujesz wakacje to chyba hala nie bedzie Ci potrzebna.

Hala jest może nie ma zdjęć na stronie nie wiem, jeździłam u nich na hali,
nie była tylko w terenie ale końskie słynie z pięknych lasów.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
04 listopada 2012 18:07
odkryłam kameralną stajnię z hektarami pastwisk i cudownymi terenami 🙂😉. wieści na PW.
omnia- pisz!
Chciałabym przypomnieć, że na naszych Targach Kielce w najbliższy weekend 16-18 listopada odbędą się targi jeździeckie
http://www.targikielce.pl/index.html?k=galopem&s=ogolne

Sunny obawiam się, że na 99% nic z tego nie będzie, bo było zbyt mało chętnych wystawców 🙁 W programie zostały, bo inne towarzyszące mają być, ale jeździeckie wypadają. Tak mój ojciec słyszał od znajomych w Targach 🤔
Kochani, mam pytanko. Odnośnie stajni w korzecku.
Istnieje tam jeszcze? Jeśli się rozpadła to ma ktoś może informacje kiedy i gdzie trafiły konie?
Niestety wyszukiwarka nie chce mi pomóc ;/
Ja wiem tylko, że nie istnieje.
Ja niestety byłam coraz bardziej niezadowolona z ostatniej stajni, więc przeniosłam konia tu www.stajniaucieplego.pl . Niestety póki co stoi pod  namiotem, ponieważ w stajniach miejsca juz nie było ale i tak uważam to za słuszny wybór 🙂 Przede wszystkim hala, koń codziennie padokowany, siiano do oprou 🙂
ola8719.... fiu fiu! ale Ciepły się rozbudował! Jak byłem tam ostatni raz to hali jeszcze nie było (jakie hala ma wymiary?) Bardzo tam fajnie, faktycznie dużo pastwisk, konie fajnie karmione, dobrze wyglądają 🙂
stajnia u Ciepłego to niezły wybór 😉
hala standardowa 20x40
warunki dla koni są tam super- przede wszystkim właśnie padokowanie, hala, nieżałowanie paszy i fajni ludzie
Rochnar mnie uprzedziła 🙂 ja póki co nie narzekam pomimo że koń nie stoi w stjni, ale mam nadzieje ze to tez tylko przejsciowe ze cos sie zwolni 🙂
Ja niestety byłam coraz bardziej niezadowolona z ostatniej stajni, więc przeniosłam konia tu www.stajniaucieplego.pl . Niestety póki co stoi pod  namiotem, ponieważ w stajniach miejsca juz nie było ale i tak uważam to za słuszny wybór 🙂 Przede wszystkim hala, koń codziennie padokowany, siiano do oprou 🙂


Nie wiedziałam, że Ty to Ty 🙂

Jak dla mnie jedna wada ośrodka jak na razie- za daleko ode mnie. Natomiast dla mieszkańców okolic Końskich bym gorąco poleciła.
ehhh 30 km ode mnie 🙁

Serio 450 zł za hale i siano do oporu ?! To im sie opłaca ?

Jakie podłoże na hali , jest zewnętrzna ujeżdżalnia ?
na hali piasek kwarcowy z geowłókniną, na zewnątrz też jest ujeżdżalnia, bez specjalnego podłoża, ale chyba ma się to zmienić
szuwar- wydaje mi się, że im więcej koni w pensjonacie tym niższe koszty utrzymania. Więc calkiem może to być opłacalny biznes. Poza tym nie jest to jakaś metropolia, więc nie mogą chyba być ceny z kosmosu.
Zewnętrzna ujeżdżalnia jest , a podłoże- to ścinki geowłókniny z piaskiem.
Słyszałam że cena ma podskoczyć do 500 zł ale uważam że nie jest to dużo tak czy siak. Zresztą stajnie są wypchane prywatnymi koniami więc zapeewne jest to oplacalne, mając tym bardziej swoje siano 🙂 Plac treningowy na zewnątrz z podłożem profesjonalnym ma byc podobno w tym roku. szuwar są osoby z Kielc które tu konie trzymają, bo bardziej opłaca im sie dojeżdżać te 40 km do Ciepłego

nie no zdziwiłam się bo w Lublinie gdzie studiuję za 450 to pełno stajni ale drugie tyle musisz władować na żarcie dla konia ,bo na sianie się oszczędza a i hali nigdzie nie uraczysz , nie mówiąc już o podłożu kwarcowym. Kiedyś stałam w Mar-Romie koło Szydłowca i szczerze tęsknię za tym komfortem pracy na hali z dobrym podłożem .
ehhh to kto wie może przyjadę na wakacje z koniem popracować 🙂 właściciele myślą o jakiś konsultacjach dla lotów i nie-lotów ? Jakiś ruch w tym kierunku jest ? 🙂
2 razy w tygodniu przyjeżdża oskar szrajer, prowadzi treningi głównie dla skoczków ale i nie skaczącym też 🙂 Póki co jest komplet koni więc o miejscer ciężko, mój stoi w poczekalni tzn pod namiotem aż się coś zwolni 🙂
i mimo tego, że tyle koni tłoku na hali gdzieś nie widać🙂
Ja jestem codziennie do południa i nie ma nikogo 🙂 w sobote musiałam poczekac bo rekreacja było poza tym raczej luz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się