Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

hehehe 777 dobry pomysł, świetny pomysł !!!  😀
ale ja w tą sobotę nie mogę  🙁
świetnie by było "zjednoczyć" Naszych koniarzy
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
27 stycznia 2009 16:59
ej no w końcu ktoś pomyślał, żeby na forum tak zapytać  😅
a możeby tak w piątek??? 😅
piwko otwarte dla wszystkich?
czy są "persona non grata"?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
27 stycznia 2009 17:36
777 chyba, że tak się wyrażę "drzwi otwarte" co?  😉
777 i kabbi z moja osoba problemu nie maja 😎
pytałam o reszte 😁
dla mnie jak najbardziej  pasuje  :pijacy: mam tylko nadzieję że nic nie wykwitnie po drodze ,bo ostatnio różne rzeczy lubią wykwitać..  🙄

sznurka,niech więc się jeszcze wypowie ta strona, której w oczy coś kole  😎 ja problemu nie widzę, zaś w druga stronę patrząc ani fixxer ani kara ze mną problemu nie mają , 777 raczej też za dużych nie ma 😉 zaś reszta.. niech sama przemyśli 😉

fixxxer12, kara107, wybaczcie za brak odzewu co do dzisiaj ale nie miałam już sił fizycznie i psychicznie  😡

btw. fixxer, kara, może by tak jeszcze nasze ulubione matki polki zaprosić? sztuk dwie jak dobrze liczę 😉 + anna b. , dziecko przodujące oraz ewelina?

proti, jak Ty się na to zapatrujesz?
oooo jak pięknie 🙂
dla mnie pasuje czy to piątek czy sobota - dostosuje sie
trzeba wybrać jakieś lokum dzień i przybliżona godzinę
Proti   małymi kroczkami...
27 stycznia 2009 21:40
w sobotę nie mogę, ale w piątek chętnie.

btw. sznurka mogłabym Ciebie co nieco podpytać, bo jakby nie patrzeć na żywo zawsze lepiej 😉 :kwiatek:
no to piątek
macie propozycje gdzie ? no i ile osób
sznurka , kara107 , fixxxer12, proti, ja, k_cian
może jutro się jeszcze ktos przyłączy
wawrzyniec co prawda ma kawał drogi ale ostatnim razem mu to nie przeszkadzało  😁
k_cian, mnie nic w oczy nie kole
ja po prostu cie nie lubię i nie udaję

777, zapomniałas napisac o kcian, a dziewczyna ma zobacz jakie złudzenia;]

sznurka, zwij jak sobie chcesz 😉 masz problem i to duży, Twoja sprawa
Myślę że Sznurka żadnych problemów nie ma tylko w przeciwieństwie do co poniektórych jest szczera i tyle
jeśli ktoś nie może przeżyć chociażby takiej błachostki, że napisałam na forum, iż cieszę się że stoję w stajni ze świetnymi warunkami i truje o tym, oraz o tym  jakie to głupie ect.na pw innym, totalnie postronnym osobom to sory, ma problem  😁 a to tylko jeden przykład  😉

kabbi, co jak co, szczerość w twoich "ustach" brzmi jak świetny żart 🤣

dla mnie eot

fixxer, kara, dzwonię dziś do matek polek odnośnie piątku 😅 (chociaż pewnie aga jeszcze nie wydobrzała na tyle by wyjść na miasto  :icon_rolleyes🙂

edit: ania chętna  😎


nie ten weekend kochani, nie ten 😕 Jadę do stolicy na Walne Zebranie Członków Zw. Hod. Koni Fryzyjskich w Polsce, a to dla mnie najważniejsze "służbowe" spotkanie w roku. Mam jednak nadzieję, że to pierwsza taka integracja Podlasian w tym roku, ale nie ostatnia. Na kolejną piszę się jak najbardziej.
Świetny pomysł 777
fixxxer12 dzięki za info o przyczepce 😉 A można prosić o jakiś nr tel na pw do tego Pana?
Co do szczerości to kto jak kto ale t nie powinnaś innych oceniać i się nawet wypowiadać i jak widzę to delikatne sugestie na ciebie nie działają (tj pominięcie przy wypisywaniu osób chętnych i mile widzianych) więc sznurka napisała ci w prost a ty dalej nie możesz w to uwierzyć że są tacy co ciebie nie trawią
proponuję posprzeczać się na spotkaniu 🤬
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
28 stycznia 2009 08:14
777 myślę, że ok.10 osób będzie +/- 2
kwestia lokalu, napiszcie gdzie lubicie bo ja np. 6-ścian, Czarci
Proti   małymi kroczkami...
28 stycznia 2009 08:51
ja też lubię Czarci, ale nie wiem czy w piątek wieczorem bez rezerwacji miejsca udałoby się znaleźć stolik...
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
28 stycznia 2009 08:57
mam rzut beretem, mogę rezerwnąć 😉
jeśli będą wsie "za" 😉
napiszcie gdzie lubicie
nie ważne gdzie, ważne z kim  😜
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
28 stycznia 2009 09:04
mądrego to i dobrze posłuchać 🙂
Ja w sumie też nie mam daleko  😉 wystarczy zejść na dół  😁
sory ja o k_cian przez nieuwage nie napisałam
ale moze czas najwyższy zakopać "toporki" co baby
przynajmniej na chwile
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
28 stycznia 2009 09:38
no to słuchajcie, najlepiej, żeby do jutra się zdeklarować i jutro rezerwnąć jakiś lokal
dla mnie pasuje czarci
szescian rówież jest ok
oby mozna było normalnie pogadac a nie przekrzykiwac bo gra za głośno muzyka
777, fixxer,proti czarci może być, tylko dajcie znać o której

Kabbi,w takim razie dla ciebie rozwiązanie proste - nie przychodź, oszczędzisz sobie znoszenia mojej obecności  😁
Kabbi, to rozumiem ze się piszesz
ja namawiam jeszcze ludki co czytają voltę, moze dadzą się namówic
moze by erieen wpadła jeszcze, do lhp napiszę

Co do godziny to ja proponuję okolice 20, bo i 777 i Kabbi i ja musimy konidła nakarmić
no na reszcie - bez kłótni
ciesze sie
a propo antypati co niektórych osob to powiem tylko tyle ze skoro bedzie nas troszkę to moga tak usiąśc aby sie nie widzieć
ja tam sie uparłam i chcę iść
777, i bardzo dobrze, ja także zamierzam się wyśmienicie bawić 😉
a z victorii będzie z tego co się orientuję prócz naszej 4 jeszcze 5 osób + ania , więc łącznie 10 osób 
Proti   małymi kroczkami...
28 stycznia 2009 20:45
sznurka super!! fajnie by było gdyby dziewczyny też wpadły 🏇
hm...kto jeszcze jest voltowo podlasiowy? Czarka chyba wyjeżdża(tak k_cian?) więc odpada.
Mi też koło 20 pasuje, bo muszę z koniną wszystko zrobić, a trochę mi to czasu zajmuje (czytaj-z domu wyjechałam o 16, a dopiero wróciłam  😀 )

btw. nie przeszkadzałoby Wam jeśli byłabym kawowa, a nie piwowa? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się