Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

cieciorka   kocioł bałkański
12 listopada 2012 13:38
Tania, mnie wkurza odkąd pojawiła się na volcie :P
Tania, mnie wkurza odkąd pojawiła się na volcie :P

O rety! Najpierw przecinka nie zauważyłam. I się przestraszyłam, że ja Cię wkurzam.
cieciorka   kocioł bałkański
12 listopada 2012 14:05
Tania, nie, nie, nie! Nawet jeśli kiedyś denerwowała mnie ilość tematów przez ciebie zakładanych, bardzo lubię cię czytać 🙂
Tania
No zgadzam sie tylko, tylko nie wiem co merytorycznoscia, bo juz od dluzszgo czasu nie probuje nawet przebrnac przez to co pisze, po prostu nie czytam.
Raz zwrocilam jej uwage i pomoglo na dwa posta, ale widac po prostu ma gdzies ze ktos tu musi rozszyfrowac potem. 
Ja się pomęczyłam i poczytałam te wpisy w wątku o licytacji. I przypomniałam sobie, że pomagaliśmy bez pytań, kiedy było trzeba.
I jakieś to takie słabe teraz z jej strony. To sądzenie, dopytywanie, ocenianie. No nieładnie. A po revoltowemu nie ładnie.
A w jej narzeczu: noladniue  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
12 listopada 2012 14:21
Tania,  ja przestałam czytać tak jak Arimona, . Niestety nie da się tego czytać bez poświęcenia kilku-kilkunastu minut na jednego posta.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 14:29
A mnie wogóle wkurza to, co się dzieje w wątku o INDEKSIE. Dyskusje o komornikach, jakieś przepychanki, a konie w tle. Ani to miłe, ani smaczne. Tam się dzieje źle, a tu pisanina cholera wie o czym.
Jeżeli ktoś może pomóc, niech pomoże. Jeśli nie to po cholerę posty nabijać?
A mnie wogóle wkurza to, co się dzieje w wątku o INDEKSIE. Dyskusje o komornikach, jakieś przepychanki, a konie w tle. Ani to miłe, ani smaczne. Tam się dzieje źle, a tu pisanina cholera wie o czym.
Jeżeli ktoś może pomóc, niech pomoże. Jeśli nie to po cholerę posty nabijać?

Ja już nie wytrzymałam i horse_art wprost napisałam, ale za efekt nie ręczę. Też myślę, że staruszki są zagrożone.  🙁
A najgorsze, że jakby tam napisać, to znów się off top zrobi. Buuuu.....
Meise też to słyszałam! 😀 Nie znam francuskiego, więc uwierzyłam na słowo. A może należy to wymawiać jako coś pomiędzy w, a u/ł?  🤔


ja też nie znam francuskiego, ale miałam łacinę przez jeden semestr i tak jak aqua powinno się czytać "akwa" (ale wszyscy wymawiają niepoprawnie - akła), tak quo jest "kwo" a nie "kło", bo są to właśnie słowa z łaciny (sic!)  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2012 17:50
Cintra, nie, uzylas nicku innego uzytkownika jak netowy cham. I to mnie wkurza

Kujka, Wacus czy wacus 😉?

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 listopada 2012 17:55
Zostawcie Wacusia w spokoju, tak? On już swoje wycierpiał...
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2012 17:57
Strzyga, niewazne jak mowia, byle nie przekrecali..imienia 😉.
To Wacusiowata jest fanką strzygowego Wacusia?
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2012 18:01
Dworcika, tego nie wiem, ale kto by nie byl :*
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 listopada 2012 18:03
Wiecie dobrze, że Wacuś jest bardzo delikatny psychicznie, nie wolno tak igrać z jego uczuciami.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 18:11
Matko, jaki Wacuś?!!!! Strzyga, weź oświeć! 🙂
Matko, jaki Wacuś?!!!! Strzyga, weź oświeć! 🙂


http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,15203.0.html
Ja oświecam .  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 18:14
dragonnia,  http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,15203.0.html

edit:
Tania była pierwsza.
Ha! Pierwsza!  😅
edit: JARA była o włos za mną.
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2012 18:20
Bosz, laski, wrocilam do tych tekstow i padlam znowu. I znowu, i znowu 😀.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 18:34
Ło Matko... wariatki jesteście 😀 Że też mi taka akcja przed oczami zwiała 😀 Teraz pamiętam, doczytałam o tym jak było na 7 chyba stronie pisania 😀

Zaraz zaraz, Wacusiowa akcja narodziła się po jakiejś aferze na forum... tylko o kogo wtedy chodziło?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 18:38
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 18:45
JARA, jesteś wielka 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 listopada 2012 20:20
dragonnia, no wlasnie...to byla jakas kolejna aferka ze zbieraniem kasy na cos..ale na co?
Wkurza mnie 😉, żę nie znam rv na pamiec 😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 20:21
Wiem, wiem BASZNIA, chyba Gajara i ja "kcem konisia" czy jakoś tak
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 listopada 2012 20:38
To było chyba pomieszanie większości wątków pomocowych. Kojarzy mi się Ewerest.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 listopada 2012 20:49
A tyż może być 🙂 W każdym razie Wacuś z tych czasów 😀
Re-volta mnie wkurza, globalnie. Dostałam kumulację PW od różnych "indywiduów" i chyba mam dosyć. Hipokryzja niektórych też jest godna medalu - najpierw spuszczą na ciebie bombę, a potem (jak bym miała amnezję) słodkie do wyrzygania PW z prośbą o pomoc. No błagam, naprawdę?
ash   Sukces jest koloru blond....
12 listopada 2012 21:05
Dzionka, chill out. Nie ma co się denerwować.
Ja obserwuje częste globalne naskakiwanie na innych. Jakiś użytkownik coś napisze, a za chwile 20 innych podłapie i idzie lawina.
edit: z tego głównie względu więcej przebywam na towarzyskich niż końskich tematach, no i nie pokazuje się ze swoim "jeździectwem" żeby później nie usłyszeć że jestem dupa a nie jeździec. Takie rzeczy to wolę słyszeć od osób, które widzą na żywo jak jeżdżę. 😀
ash, ale mi nawet nie chodzi o naskakiwanie (pominę wątek o czasopismach, bo czuję, że nie do końca o mnie tam chodzi), ale o to, co się dzieje na moim PW. Ludzie myślą chyba, że jestem głupia i osoba X oficjalnie pisząca na rv to dla mnie zupełnie ktoś inny niż osoba X pisząca mi PW pt. poradź mi w sprawie tego i tamtego, przetłumacz mi taki i taki tekst, poleć mi kogoś, sprawdź mi mój list motywacyjny... itd. No do cholery. I jeszcze PW: proszę usunąć oszczerstwa o stajni Y, które pani napisała. Odechciewa mi się pisania czegokolwiek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się