Końska rewia mody cz.VI (2012)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 listopada 2012 12:59
A orchidea ma stare pikowanie a kolor bardzo podobny do Pinka 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 listopada 2012 13:02
dobra zwracam honor, powiem szczerze ze oparłam sie na Nirv która napisała że ma stare pikownie i nawet nie sprawdzałam 😡
wątek zamknięty
Juliadna bez Twoich cennych rad by tak nie wyszło  🙇 petrol jest cudownie niebieściutki, uwielbiam go!  😜 zdjęcie w miarę dobrze oddaje kolor 🙂 Czeku fajnie, ale macie lepsze kolory, za to na siwym szał!  😜
wątek zamknięty
orchidea jest lekko fioletowawa i ma stare pikowanie, właśnie patrzę na nią na wieszaku😉 pink znacznie ładniejszy 😉
wątek zamknięty
Zairka na bank Pink, nawet ode mnie, bo widzę po koniu z aukcji, że to koń tego komu sprzedałam ;D
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
12 listopada 2012 14:30
Czy teraz Eskadron będzie za każdym razem wydawał jedną normalną kolekcję + jedną plastik fantastik zamiast dwóch normalnych? A co z niciakami?
Ale tandeta, Anky mają dziwne pikowanie, ESy już nie wypuszczają zamszowych padów, a Eskadron przerzuca się na lateks. 🙁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 listopada 2012 14:58
Czas przerzucić sie na dobre bo polskie JARPOL idzie ku lepszemu!!! 🏇
wątek zamknięty
Ja tam się cieszę, mniej kupię.  😁  Zachorowałam na tą nową kolekcję, przed chwilą robiąc zakupy w Mustangu z wielkim bólem usunęłam z koszyka kantar z futrem i uwiąz, bo w końcu mogę kupić taniej na targach albo w Dojczlandii. Marzy mi się jeszcze dralon, brillant sahara i brązowe owije.  😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 listopada 2012 15:02
ponawiam pytanie o niciaki. są przecieki jakichś nowych zdjęć?
wątek zamknięty
na reitforum.de nie widać niciaków, poszukam jeszcze
wątek zamknięty
Cały dzień czekam na paczkę z moim excellentem i co? Właśnie dostałam maila, że kurier próbował doręczyć paczkę i nikogo nie zastał. Pomijając fakt, że przez calusieńki dzień byłam dzisiaj w domu i żadnego kuriera na oczy nie widziałam.  👿  Normalnie coś im zrobię zaraz.  😤
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2012 16:36
Zairka, już spóźnione, ale to na bank Pink - bodajże z pierwszego rzutu Anek z nowym pikowaniem 😉

Altiria, znam ten ból...

Anderia, chyba pomysły na łączenie kolorów im się skończyły po prostu, dlatego udziwniają te kolekcje 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nie rzucił się wam może w oczy gdzieś pad stripe in mousse/terra VS na sprzedaż  😉 ?
wątek zamknięty
a ja ciągle mam mój projekt na lateksową kolekcję eskadrona 🙂  jak cos takiego wyjdzie, to do nich napiszę o prawa do projektu :P

szkoda, że nic o niciakach nie wiadomo, one zawsze tak pózno wychodziły? liczę, że nie beda tak grobowe jak normalna kolekcja...
wątek zamknięty
chyba pomysły na łączenie kolorów im się skończyły po prostu, dlatego udziwniają te kolekcje 😉


Mogliby powtórzyć coś ze starszych kolekcji, bo od jakiegoś czasu są w kółko brązy, czerwienie i niebieskości (navy-green, royal-navy, navy-burgundy... chyba kochają granaty w Eskadronie  :hihi🙂 z przerwą na lateks i worki na śmieci.
wątek zamknięty
jak ktoś ma fiorda to niech nie ogląda tych zdjęć 😉
kolekcja deepblue-nugat-marzipan  😜  😜













edit: dorzucam bo to nie wszystko









a z tego zdjęcia wynika że były owijki i marzipan i nugat (?)

zdjęcia oczywiście z reitforum.de
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 listopada 2012 17:09
a propos zdjęć Fantazji, widziałam te Next Generation na żywo i przeraziłam się...

Podeszłam, pomacałam, i zapytałam "czy to jest ta nowa kolekcja eskadrona?"

A Pani wybuhnęła śmiechem i potwierdziła, dokładnie wstrzelając się w moje myśli, mówiąc o CERACIE jako wykończeniach paska po środku.

ŻENADA! Jakieś odstające nitki, cienki materiał, i ta CERATA. KOSZMAR.  😵

Julka
, Czek to mój idol i oczywiście zawsze we wszystkim mi się podoba  💘
wątek zamknięty
Omg, jaki obłędny ten fiord.  😍  Ja mam pół fiorda, już wiem, po kim mój koń odziedziczył swoją niebywałą urodę.  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 listopada 2012 17:12
JUz dawno temu chyba Klami pisała ze Niciaki beda brąz, róż (ala hot pink Anky), crem
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
12 listopada 2012 17:31
chyba pomysły na łączenie kolorów im się skończyły po prostu, dlatego udziwniają te kolekcje 😉

Niech mnie zatrudnią w tym Eskadronie, to się jeszcze zdziwią jakie połączenia można wyczarować  😎
A tak na serio, to rzeczywiście mogliby coś powtórzyć. No drugim coriander-wine, deepblue-nougat czy toffee-gelb to ja bym nie pogardziła.
wątek zamknięty
Zdecydowanie całe jesień/zima 2008, deepblue/nougat/marzipan, negro/coriander/wine i  Niciaki hazel/starlight, to chyba najbardziej udana kolekcja zimowa.  😍
wątek zamknięty
Zairka, dziewczyny pytają się o foto niciaków, kolory są znane

tu jeszcze coton sahara i owijki

po prawej
edit: plastik fantastik 😉
wątek zamknięty
Koń też się zastanawia, czemu ktoś mu założył ceratę na plecy.  😁  Dla mnie ta kolekcja to absolutna porażka, ale co kto lubi.  😉
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
12 listopada 2012 17:53
Ta sahara się do mnie uśmiecha 😀 Co myślicie? Pasowałaby Frigg?
wątek zamknięty
Jestem ciekawa ile w sumie czapraków posiada właścicielka tego fiorda.  😁
wątek zamknięty
ashtray, bardzo dużo, już widziałam jej kolekcję coriander-wine, jakąś kolekcję z brązami, a nawet 1/4 stron nie przeszłam tego "tematu" z forum
ekuss, myślę, że może się trochę zlewać
Altiria, dokładnie, a może ma się odczulić od tej ceraty  😁  😂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
12 listopada 2012 18:29
Fantazja no właśnie tego się boję,bo mam już beige i Anky wheat i tak mdło się chyba zrobi
wątek zamknięty
ekuss, to trzeciego nie bierz 😉 lepiej jakiś żywszy kolor
wątek zamknięty
ekuss, ja też bym coś żywszego wybrała 🙂
Beluga/Flax odstrzelony, ale teraz trzeba zapełnić jakoś te puste miejce .. Lepiej w choco/marone czy navy/green?


I co myślicie o tym ES'ie? Hazel/ebony
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.