Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

To ja Was troche postraszę i wrzucę swoje przed-imprezowo.


[img]https://lh3.googleusercontent.com/-YZcjl7YtlDo/UKFXAv3rNII/AAAAAAAAAX0/7TrfTjhwRw8/s512/getFile.jpg?gl=PL[/img]



foto z marca, jeszcze ruda byłam 😉)
i oczywiście na piersi logo JARPOLowe  😎
🚫 Zapnij się, śniłaś mi się ostatnio 😁
Ja tak z innej beczki tym razem, coby ukryć moje afro :P

whitemoon017, bardzo delikatnie, fajnie 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 listopada 2012 21:32
Piękne Wy  😍

whitemoon017 ----> Też mam podobne afro, zwłaszcza jak wstaje rano 🙂 Ładna to ty jesteś 🙂

To może teraz ja.
ahh dziewczyny zachwycacie.
Wilczyk zazdroszczę figury <3
dla porównania jaka jestem mała


i jakieś z lata
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 listopada 2012 04:51
nasicc może i mała, ale figury chyba nikomu zazdrościć nie musisz  😉
Chyba to działa tak,że uwielbiam szczupłe dziewczyny <nie to żebym była jakaś ciepła ^ ^>,ale fakt faktem nie narzekam na siebie(czasami może na brzuch,ale to jak każda kobieta na coś czasami narzeka>
nasicc, ale "mała" w stosunku do czego? Bo zdjęcie nic nie obrazuje 😉
Chyba w sensie "niska". Na pierwszym trochę widać, na ostatnim też nieco, chyba ciut inne proporcje ciała niż taka wilczyk 😉
No dokładnie 🙂 o to mi chodziło. Mam jakieś 152-4 cm wzrostu, więc  do dużych na pewno nie należę,
widzę, że tu się robi kolejna odsłona fotka.pl.... 🙄 cyckami po oczach, majtki widoczne spod mini... cóż poglądowe...
😀 Carmina, gdyby było lubię to, to na pewno kliknęłabym.
Sprzed miesiąca, jeszcze z dlugimi wlosami:

Jak tak patrzę na pierwsze zdjęcie, ktore tu wstawialam to łaaa, ja sie jednak zmieniam
widzę, że tu się robi kolejna odsłona fotka.pl.... 🙄 cyckami po oczach, majtki widoczne spod mini... cóż poglądowe...


Czekałam na to 😉 I jak najbardziej się zgadzam...
Konkurencja do kalendarza dla mechaników nie śpi 😁
Averis   Czarny charakter
14 listopada 2012 17:56
Dworcika, opatentuję moje hasło 😎
Averis, zbijesz na tym kokosy!
Averis   Czarny charakter
14 listopada 2012 18:22
Dworcika, ma się ten mózg  kopirajtera.
To ja wrzucę jakieś bezcyckowe 😉
Hubertusowe ognisko 🙂



kare_szczescie, jak ja Ci zazdroszczę tych włosów!  😍
ale spoko spoko....jeszcze kilka lat i będzie wymarzona długość 😁 (pomijam fakt, że ja mam dużo cieńsze i bardziej sianowate aaaale.... 😉 )

btw, co to za butki brązowe na ostatnim zdjęciu?

Averis, Ba. Twoje hasło trafia w sedno sprawy. 😎
Moon   #kulistyzajebisty
15 listopada 2012 09:55
Dla mnie równie interesujące są pytania czy szczupła osoba w ogóle się czymkolwiek odżywia czy (nawet żartobliwe) "zjedz coś!"...
Do osób z nadwagą też się tak zwracacie? "Nie żryj tyle?" albo "a czy ty czasem się ograniczasz w jedzeniu?"

nobel dla tej pani!  :emota200609316:
Swojego czasu już mnie do furii doprowadzały pytania w stylu "czy ty coś w ogóle jadasz?"
Sankaritarina, a butki dostałam od koleżanki za desperadosa, nie wiem skąd, nie wiem za ile, ale trzymają się już drugi sezon.
Ja Cię w ogóle najbardziej lubiłam w wersji z krótszymi włosami, miałaś kiedyś takie za ucho, nie? Bardzo ładnie Ci w nich było.
widzę, że tu się robi kolejna odsłona fotka.pl.... 🙄 cyckami po oczach, majtki widoczne spod mini... cóż poglądowe...


tak sobie pomyślałam, czy nie chodzi o moje "roznegliżowane" wakacyjne fotki (drugi raz w życiu coś tu wrzuciłam), ale kurczę, jestem jedyną babą jaką znam, która:
- W OGÓLE się nie maluje
- W OGÓLE nie chodzi na szpilkach
- generalnie nie zważa na ubiór i czesze się z rzadka

no nie dbam o siebie, no.. także lans byłby słaby. to nie może chodzić o mnie  😁
kujka   new better life mode: on
15 listopada 2012 11:18
Meise, przeciez wszyscy wiedza ze chodzi o fotki nasicc,.

no i popsulam zabawe.
tak też się domyśliłam po kolejnym przewinięciu do góry, ale przeglądałam jako niezalogowana i nie było widać ost. zdjęcia wtedy.. (btw. jak to jest, że czasem jako niezalogowana nie widzę części zdjęć?)
kujka   new better life mode: on
15 listopada 2012 11:23
Meise, jak ktos ma na serwerze voltowym, to chyba nie widac. chyba 😉
haha, zagadka, która nurtowała mnie odkąd tu jestem, ale zawsze zapominałam zapytać. dzięki  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 listopada 2012 12:05
Żeby to były jakieś wulgarne zdjęcia, robione samojebem na łóżku, bez gaci na dupie- to bym rozumiała Wasze zbulwersowanie się.
A tu dziewczyna zapozowała, bądź co bądź w krótkiej mini- ale pewnie nałożonej tylko do zdjęć, aby pochwalić się ładną figurą- jak dla mnie spoko.
A co do cycek na wierzchu- na pewno mało z Was chodzi z dekoltem?
Nasicc- świetna figura!
Hmmm... sama nie wiem.
Trudno powiedzieć kiedy już jest fota typu fotka.pl, a kiedy jeszcze nie.
Od jakiej długości mini, od jakiej głębokości dekoltu, od jakiej wysokości szpilek...?
Chyba faktycznie zdjęcia nasicc już z lekka pod fotka.pl zalatują. Ale tylko z lekka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się