pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

epk, Oj jest, jest :P Ale więcej nie chciało mi się przerabiać. Masz tylko kolor oglądać :P
Szukam zdjęcia jakiegos fajnego ciemiowania bo ostatnio nie dogadałysmy się w fryzjerka :-) mam włosy sporo za zapięcie stanika lekko falowane, bez grzywki zaczesuję na bok. Nie chcę schodzić z długości. Myślę że po cieniowaniu będą się lepiej układać. Ale chciałabym żeby klaki nie uciekały mi z kucyka. Macie jakieś pomysły?
jakie dobre kosmetyki do włosów na puszenie znacie?? i polecicie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 listopada 2012 20:23
Edytka, Ja sie właśnie przed chwilką zapisałam do pani Edyty  🙂

Juz po wizycie? Zadowolona jesteś? 🙂
W poniedziałek idę na 17, jak wrócę to wstawię zdjęcie i zdam relację  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 listopada 2012 21:09
Ja dzisiaj przeżyłam straszliwą traumę  😵 Podczas porannego mycia włosów zobaczyłam, że końcówki są w okropnym stanie i postanowiłam podciąć je u fryzjera. Jako że nie wybieram się w najbliższym czasie do domu a w Warszawie żadnego fryzjera nie znam, mając 2 godziny wolnego popołudniu weszłam do pierwszego lepszego salonu i okazało się, że mogę podciąć końcówki od ręki. Co ja tam przeżyłam.. nie dość, że babka umyła mi włosy szamponem po czym zaczęła je szarpać grzebieniem jeszcze przed nałożeniem odżywki, to później wykonała zaledwie kilka chaotycznych ruchów skracając moje biedne włosy znacznie więcej niż tego wymagały. A prawdziwa masakra była podczas suszenia- wsadziła mi suszarkę w głowę przez co zostałam poparzona i poczułam zapach palonych włosów, po czym suszyła je używając okrągłej szczotki i szarpiąc mnie niemiłosiernie, a na koniec zaczęła tą szczotką czesać moje włosy tak jakby to była zwykła szczotka.. porażka, nigdy więcej  😵
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2012 11:06
smarcik, o kurde, wspolczuje 🙁
ja obok siebie mam nawet tania fryzjerke, ktora krzywdy mi jeszcze nie zrobila i od ktorej pierwszy raz uslyszalam o olejku arganowym. ide do niej niedlugo i jesli bedzie tak ok jak pamietam to bede Ci mogla podeslac namiary 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
10 listopada 2012 11:25
smarcik, i nie zwróciłaś babce uwagi? ZAWSZE, ZAWSZE patrz fryzjerowi na ręce. ZAWSZE!!! Dokładnie wytłumacz, jak chciałabyś być obcięta, pokaż zdjęcia, jeśli to jakaś wymyślna fryzura. Jak fryzjerka złapie włosy do obcięcia to poproś, żeby Ci pokazała, ile ma zamiar ciachnąć, najlepiej skontroluj to ze 2 razy. Nigdy nie ufaj fryzjerowi, a obcemu to w szczególności. Za poparzenie uciekłabym z fotela i nie zapłaciła za usługę.
cieciorka   kocioł bałkański
11 listopada 2012 11:32
Niestety zgadzam się ze Scottie.
Ja już po...

Efekt prawie taki jak miał być, z dużym prawie.... mialy być dluższe  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2012 20:32
Dziewczyny ja zawsze chodziłam do jednej, mojej ukochanej fryzjerki, i do głowy by mi nie przyszło że można komuś zrobić taką krzywdę zwykłym obcinaniem  🙄 Siedziałam przerażona i dosłownie sparaliżowana nie wiedząc co zrobić. Na przyszłość będę omijać takie miejsca szerokim łukiem..  🙁

kujka no to czekam na relację i ewentualne namiary, mam nadzieję, że Twoja fryzjerka jest w porządku, muszę znaleźć kogoś zaufanego w Warszawie  😀
kujka   new better life mode: on
12 listopada 2012 20:45
smarcik, dupa, poszlam w to samo miejsce ale juz inna pani mnie strzyg(l)a...
tragedii nie bylo, ale szalu tez nie, wiec chyba nie polece.
tyle mojego, ze mi wlosy pochwalila (a ja spuchlam z dumy bo dopiero niedawno zaczelam sie bawic w naturalna pielegnacje 😉 )
cieciorka   kocioł bałkański
12 listopada 2012 20:59
Moje włosy są zwykle chwalone, ale i tak zawsze puchnę 🤣
Bawiłyście się może w kolorowanie włosów kredą/suchymi pastelami?
Niemiłek, Baardzo brudzi ciuchy.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 listopada 2012 14:41
Znowu marzy mi się grzywka, taka prosta aż do brwi i głęboka. Kiedyś miałam i było ok. Musiałam tylko ją dobrze wyprostować, bo potrafiła się rozdzielać :/
Fryzjerka gdzie chodzę się farbować nie chce mi obciąć grzywki. Twierdzi, że będzie się źle układać bo mam wicherka.
No owszem mam, ale już miałam taką grzywkę i się dało.
Gdzie mogę iść kto zrobi ładnie taką grzywkę i nie będzie marudził?
[quote author=niemiłek link=topic=1358.msg1582960#msg1582960 date=1352816338]
Bawiłyście się może w kolorowanie włosów kredą/suchymi pastelami?
[/quote]
Ja próbowałam flamastrów
klik
Florcik, o to beznadziejnie 🙁

Alabamka, jakie to flamastry, specjalne? Fajny pomysł, potrzebuję kolorowych włosów na jedną noc i dzień
Zwykłe, ja mialam firmy firbacolor. Też trochę brudzą ale nie aż tak jak kreda czy pastele a i nie zafarbujesz sobie rąk jak przy bibule. Trzyma się aż nie zmyjesz, zmywa się całkowicie, powinno sie sprawdzić na tą jedną noc i dzień  🙂
Alabamka, wow dzięki! Spróbuję 🙂 a że trochę brudzą to nic, przeżyję. Tylko trochę się obawiam, że nie wyjdzie, bo jestem ciemniejszą blondynką...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 listopada 2012 20:27
ja ostatnio trafiłam na coś takiego do "kolorowania włosów" klik
lusia722, fajne, ale cena powala 🙁
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 listopada 2012 08:38
ash, w MDMie na konstytucji, poproś o Aldonę-mi zrobiła bez marudzenia, chociaż mam twarz w kształcie księżyca w pełni :P też mam wicherka, nawet kilka chyba i wtedy musiałabym się straszliwie namachać żeby grzywka mi się jakoś przez to rozchodziła 😉
Przeczyatalam wczoraj gdzies w internecie, że istnieje zabieg zwiekszajacy objetosc wlosom, ktoś coś slyszal?
ile potrzebuje pasemek na dobieranego warkocza/kucyka ?

wlosy mam swoje do ramion

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-remy-pasemka100szt-60cm-ringi-0zl-i2781181560.html
Naciau, takie włosy nadają się właściwie tylko po to, żeby je rozpuszczone nosić. W dobieranym warkoczu/kucyku będzie widać rurki. IMHO wygląda to obleśnie, ale jak kto lubi 😉
to jakie najlepsze do dobierańca ?
własne 😉
taa , swój mam ale lichawy  🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
15 listopada 2012 15:16
Naciau, , cavaletti, dobrze mówi. te z allegro doczepiane najlepiej tylko jako rozpuszczone.
Miałam i wiem co to jest. Jak związałam w kucyk to już musiałam się nagimnastykować żeby schować te końcówki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się