Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ash   Sukces jest koloru blond....
12 listopada 2012 21:12
I jeszcze PW: proszę usunąć oszczerstwa o stajni Y, które pani napisała. Odechciewa mi się pisania czegokolwiek.


o takie perełki to i ja dostaje 😀😀
ash, oo, to od razu mi trochę ulżyło 😀
To było chyba pomieszanie większości wątków pomocowych. Kojarzy mi się Ewerest.

a tu nie chodzilo o "na pomoc talentowi"?
o takie perełki to i ja dostaje 😀😀

to jest nic. ja ostatnio odebralam taki telefon 😀
katija, ja swego czasu też telefon odebrałam, w dodatku byłam po imprezie i ze 3 razy zapytałam o co chodzi zanim do mnie dotarło.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 listopada 2012 22:35
A kto to wie, to było ze 2 lata temu 😀
cieciorka   kocioł bałkański
12 listopada 2012 22:43
Wkurza mnie wątek dla Jack Russel Terrierów- że mają własny, zamiast psi :P
...no i w dodatku psi wątek jest jednostajnie ' żywy' a ten JRT to tak raczej okazyjne 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2012 06:37
[quote author=Strzyga link=topic=785.msg1582420#msg1582420 date=1352752700]
To było chyba pomieszanie większości wątków pomocowych. Kojarzy mi się Ewerest.

a tu nie chodzilo o "na pomoc talentowi"?
o takie perełki to i ja dostaje 😀😀

to jest nic. ja ostatnio odebralam taki telefon 😀
[/quote]

To Twój telefon jest tak oficjalni dostępny ? 😀
Dzionka - czuję się winna Twojego wkurzenia :P Gdyż napisałam prośbę na temat Stanów 😀 ale odpisałaś mi miło!!! :P
whitemoon071, weź kobito się nie wygłupiaj, co 🙂?
No co! :P  W końcu napisałam prośbę 😀 :kwiatek:
JARA, byl w ogloszeniu po prostu... juz go nie ma 😉
Basznia oczywiście, że TO Cię wkurzyło, a że po moim poście nt. Julie?  😁 A chamem może być wacusiowata, ale wobec mnie takich słów nie używaj, bo sobie tego nie życzę.
Życzyć sobie zawsze można. Ale życie Cię jeszcze nie nauczyło, że życzenia zazwyczaj się nie spełniają?
Ja sobie ostatnio życzyłam wygranej w totka i co. I nic.
Masz rację, jak kogoś rodzice nie wychowali to ja tym bardziej tego nie zrobię.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 listopada 2012 13:17
Ja sobie ostatnio życzyłam wygranej w totka i co. I nic.


Nie Ty jedna... ja trafiłam tylko 2 numery wrrrrr.....

Dzionka, do bani nie bierz. Cham pozostanie chamem, na wieki wieków Amen. Szkoda życia, masz je jedno.
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 listopada 2012 19:21
Cintra, nie, uzylas nicku innego uzytkownika jak netowy cham. I to mnie wkurza

Czytanie ze zrozumiemien sie klania. Uzylas jak cham, a nie chamem jestes. A nie wiem, co ma Julie do rzeczy. I trzy kroki w bok od mojego wychowania, bo tu juz sobie ciekawe swiadectwo wystawiasz.

pok, chyba zostalas misanderstud 😉. Jak Ci z tym 🙂?? 
zdecydowanie R-Voltowy dom starców mnie wkurza...wkurza mnie jak łatwo uruchomić konformizm- Tania przed zimą zatęskniła za halką co ja dziś trudno kupić, a całe stado baranów wspomina, jak to przed wojną słońce było kwadratowe...
kujka   new better life mode: on
14 listopada 2012 21:31
w ogole tamten watek to dubel. lody bambino andruty i gume donald juz wspominali wszyscy bodajze w smakach naszego dziecinstwa (czy jakos tak to szlo)
O matko, myślałam że tylko mnie ten wątek strasznie wkurza!! Chciałam coś napisać, ale kolejna awantura nie była mi potrzebna, więc dopiero teraz mi ulżyło 🙂
No i jest hity naszego dzieciństwa, czy jakoś tak.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 listopada 2012 21:46
że też was tak łatwo czymś zdenerwować (wątek o domu starców)  😂

Podpisano:
Baran ze stada
Miałam to samo ... . Gdzieś to już widziałam 😉
a ja jednak sadze, ze dublowanie sie tematow, wynika z niezrozumienia tytulu nowego watku.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 listopada 2012 00:44
wkurza mnie, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem, byle tylko znaleźć 'zaczępkę'  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2012 06:40
No nie do końca. Część osób pisząca w tym wątku o domu starców nie zrozumiała chyba do końca przesłania Tani.
Jesień, smętnie to i powspominać się chce. Celowo założyłam osobny wątek, żeby można było zajrzeć lub omijać.
Wspominki zwykle schodzą na detale. Bo bliskie sercu. A że się tam nikt nie spiera? I dobrze.
p.s
Tania nie miała żadnego wielkiego przesłania. I z przyjemnością czyta wątek, gdzie nikt się nikomu nie rzuca do gardła i nie pisze o pochówku na siedząco.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 listopada 2012 13:26
Wkurza mnie (OGROMNIE!!) pytanie co chwile o link do ćwiczeń Ewy Chodakowskiej w wątku o odchudzaniu. Nosz kurde, link jest podany w pierwszym poście w tym wątku (razem z hasłami), dodatkowo co 2-3 stronę taki delikwent jest odsyłany do tej pierwszej strony, znowu podawane są linki, do tego jej ćwiczenia można znaleźć na youtubie. Zaczynam żałować, że się "wychowywałam" na volcie (zanim o coś zapytam sprawdzę 10 razy, czy już o tym nie było mowy), bo teraz tacy delikwenci mnie wkurzają, a miałam się nie denerwować. I zaraz ktoś napisze "ale ja nie śledzę wątku, bo... (np. nie mam czasu". A co mnie to? Jak chce znaleźć czas na ćwiczenia to niech znajdzie czas na znalezienie ich...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 listopada 2012 13:32
Mnie może nie wkurza ale dziwi pytanie w kółko o wagę i wzrost w wątku Zdjęcia re-voltowiczów. Nosz kurde, po cholere komuś ta wiedza. Albo pytanie, czy szczupła osoba w ogóle coś je. A co to kogo interesuje? Skoro, żyje, dycha i łazi to znaczy, że jednak coś musi jadać.
pok, chyba zostalas misanderstud 😉. Jak Ci z tym 🙂?? 

Stoicki spokój mnie nie opuszcza odkąd przestałam się wysypiać.
Wkurza mnie (OGROMNIE!!) pytanie co chwile o link do ćwiczeń Ewy Chodakowskiej w wątku o odchudzaniu. (...)

To samo wkurzało mnie w wątku Włosomaniaczek - "a co to jest CG? a co to jest BD?". Wystarczy usiąść i przeczytać pierwszego posta. I chwilę poczytać blogi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się