Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

epk, jak na moje oko, to zle bedzie wygladalo na nodze, bedzie ja optycznie skracalo, co za tym idzie - pogrubialo. Jakby do tego dodac legginsy, to by wyszedl jakis koszmarek 🙁

Jezeli chodzi o botki "z golfem" to ja bym szukala czegos w takim stylu:

buty

edit-skracanie linku mi sie pochrzanilo  😡
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 listopada 2012 08:43
Ja mam takie: http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/jennifer-jennifer/304355 i wyglądają bardzo dobrze na nodze, a do tego są bardzo wygodne, polecam  😀
Help!  👀  Poszukuje pilnie butów na zimę, niestety nie mogą być Emu (bardzo ubolewam  😕 ). Zależy mi żeby były ciepłe (to najważniejsze), w miarę ładnie i trwałe. Mam budżet do ok. 400 zł. W sumie sama nie wiem co mi się podoba  😵 myślałam o czymś w tym stylu, ale inny kolor. https://schaffashoes.pl/index.php?kategoria=botki_sztyblety&produktID=29358 Ktoś coś widział?  👀
wilczyk te Timberlandy są też w innym kolorze brązowym i takim jakby oliwkowym, sama się do nich przymierzam 😉
Mona o cudownie! Masz może jakieś zdjęcie?  👀

edit: jestem geniuszem  😵 też są na shaffie, dzięki bardzo  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
13 listopada 2012 21:57
z ciekawości, jeśli można, dlaczego nie emu ?  😉
za szybko rozwalałam wszystkie, które miałam i mama się nie zgodziła na kolejne  😉
UGG są dużo trwalsze niż Emu i lepiej wykonane  😉
I za drogie  😕 na Uggi niestety tez sie mama nie zgodzila, musi byc cos innego :c
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 listopada 2012 11:10
wilczyk, spokojnie można kupić UGGi do 400 zł 🙂 i warto! Moja mama dorwała rok temu na allegro za 200 chyba (na pewno nie podrobione 😉 ) i wyglądają jak nowe-w przeciwieństwie do moich emu 😉.
ja to samo, mam 2 pary UGGów, obie oryginały za 300 zł  😉  obie pary były już prane, tyram jedne 3ci, a drugie 2gi sezon i są jak nówki sztuki  😍
Gdzie mozna dorwac Uggi za 300 stowy? I jak poznac podrobki?
Zu, Babi dzięki za opinię! przekażę mamie, może się zgodzi  🙂
Moje emu trzymają się dobrze, a całą zeszłą zimę w nich przechodziłam. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2012 16:05
Help!  👀  Poszukuje pilnie butów na zimę, niestety nie mogą być Emu (bardzo ubolewam  😕 ). Zależy mi żeby były ciepłe (to najważniejsze), w miarę ładnie i trwałe. Mam budżet do ok. 400 zł. W sumie sama nie wiem co mi się podoba  😵 myślałam o czymś w tym stylu, ale inny kolor. https://schaffashoes.pl/index.php?kategoria=botki_sztyblety&produktID=29358 Ktoś coś widział?  👀


Jest gdzieś zdjęcie tych butów, ale z odwiniętym futrem?
Kupiłam te buty w h&mie:

[img]http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/J60%2002904%2009090%2060%200716%202.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large][/img]

Szukałam jakiś ciężkich botków, ale wszystkie skórzane były mega drogie. Te na żywo wyglądają o wiele lepiej i są całkiem wygodne jak na buty z h&mu 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 listopada 2012 19:32
Dziewczyny, wiecie gdzie dostanę takie botki w rozmiarze 36? Znalazłam je na stronie fleq.pl, ale niestety tam już nie ma mojego rozmiaru 🙁

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2012 19:39
martva chyba nie to zdjęcie..  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 listopada 2012 19:40
Martva, słabo widać  😁
A ja walczę o tete
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 listopada 2012 19:43
Buhahaha wpadeczka  😵

Sorki, już zmieniam!  :kwiatek:
exploited, ja mam. Bardzo wysokie wybrałam i zrobiłam błąd
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 listopada 2012 10:18
Dziewczyny, na deezee hit wyprzedaże!  💘
Szkoda, że jestem skrojona z funduszy, ale aż grzech nie pozamawiać paru par po 19zł.  💃

edit:
Wiecie może gdzie jest większy wybór tenisówek na koturnie?
Rozchodzi mi się o:
ash   Sukces jest koloru blond....
20 listopada 2012 10:37
yga, kupiłam koturny za 19zł 😀
Ehh, zamorduję. Kupiłam dwie pary...Masakra.
Wichurkowa   Never say never...
20 listopada 2012 11:48
A ja 3  🙄
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 listopada 2012 12:31
Długo kręciłam się po Wojasie, z chęcią kupiłabym tam przynajmniej 4 pary. Ale, jako że założyłabym te buty pewnie tylko kilka razy, a ceny w większości grubo powyżej 4 stów, poszłam do ccc i kupiłam te:
http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/305841
W rzeczywistości wyglądają o niebo lepiej i mają ładny rudy kolor.
Ale do Wojasa i tak wrócę. Może na jakiejś wyprzedaży coś da się upolować.
A ja chciałam coś na tej wyprzedaży w deezee wybrać, ale dla mnie niestety- wszystkie koszmarki.
jak z numeracją deezee? Zawyżona, zaniżona czy normalna? :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
20 listopada 2012 13:38
dla mnie masę pięknych, ale nic na moją stopę, no nic 🙁(( bo jak już ma pasek żeby stopę trzymać to wycięciem na palce mi pół stopy wyjdzie  😵
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 listopada 2012 14:06
No no dziewczyny, niepotrzebnie sie chyba chwaliłam tą wyprzedażą, bo mi diabły powykupowałyście rozmiarówki moich namierzonych bucików!
Musiałam zdecydować się na nieco gorsze, ale w koncu cena-kusi!
Ja te z 3 pary: koturny zwykle letnie, szpilki turkusowe i mamuni pod choinkę słupy odrazu.  😉

numeracja normalna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się