... ślub :) ...

maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 listopada 2012 17:18
W pełni rozumiem obawy. Moja niestety nie nadaje się na przeróbki ani np. do sesji konnej, nie ten fason.
Mówię - następna kupię za 300zł na Allegro :p
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2012 17:30
maleństwo, szykujesz się do następnego ślubu?
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2012 18:11
magda, bardzo mi się podoba 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 listopada 2012 19:36
maleństwo, szykujesz się do następnego ślubu?


pói co daleko mi do szykowania się, ale mam nadzieję, ze jeszcze będzie mi dane 😉
Szukam inspiracji na prezent ślubny dla 50cio letniej pary. Nie mieszkają razem. Nie mają za bardzo pasji. No może poza podróżami.
Ja co prawda po ślubie już grubo pół roku, ale pochwale się zdjęciami które robił mi mój mąż zdolniacha 😎





łooo, wiecej pokaz!! I lanie powinnas dostac ze sie wczesniej nie przyznalas :P 😀
piekna suknia 🙂
łooo, wiecej pokaz!! I lanie powinnas dostac ze sie wczesniej nie przyznalas :P 😀
piekna suknia 🙂


🙇 Wiesz, myślałam że po ślubie to w końcu skończy się szaleństwo i życie trochę zwolni. a tu guzik- ciągle coś od załatwienie/zrobienia 🤔wirek: Aktualnie jestem na L4 i dopiero teraz czuję, że mogę co nieco nadrobić - również  w kwesti chwalenia się 🤣

Wiecej zdjęc z sesji plenerowej masz tu:
https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.416759845040721.111372.230935043623203&type=3

Wkleję potem kilka zdjęć z uroczystości, bo tam również było konno 😎
Obiecane więcej:
Nordysek gotowy, czeka aż pańcia wczłapie się na wozidło 🤣


w drodze do kościoła, sensacja na wsi, panna młoda sama "prowadzi"  😲:


nasz kościółek


trochę korek zrobiliśmy- w drodze do ośrodka jeździeckiego gdzie odbyło się przyjecie zamieniliśmy sie "kierownicą"  😎


ups! ktoś jest chyba głodny 😂


wnętrze w którym żeśmy się stołowali, jak na wiejską okolicę to uważam że całkiem gustownie:


i zbliżenie na bukiet, dla szukających inspiracji


Dziękowałam już wielokrotnie, ale podziękuje i tu: Lagunie za piękne zdjęcia i pomoc przy koreczkowaniu u zawijaniu Nordysa,  :kwiatek:
emi, ślicznie wyglądałaś! a Nordysek jakie owijeczki cudne, nie mówiąc o koreczkach 😜
edyta  dziękuję  :kwiatek:
Dużo osób mi pomagało tego dnia i na nikim się nie zawiodłam. Tacy ludzie wokół to prawdziwy skarb 💘 Dzięki nim wszystko wyszło tak jak chciałam 😉
emi, pięknie! Pokaż więcej wnętrza sali, wygląda na cudne!
Dzionka  :kwiatek:
zdjęcie ze stronki ośrodka:

i stoły w innej "konformacji"


Kiedyś już o tym pisałam, ale przypomnę że to właśnie tu zaczynałam swoją przygodę jeździecka kilkanaście (matko jak ten czas leci :ke🙂 lat temu także miejsce dla mnie szczególne 😀
emi ślicznie, bardzo ładny ten ośrodek jeździecki.A bukiecik cudeńko!
emi, trochę nie mój klimat. Ale wyglądaliście pięknie, a koń jaki wszechstronny! Jak sobie wyobrażam mojego w bryczce, to mam ciarki na plecach 😉 Gratulacje 🙂
vill_18
:kwiatek:
Dzionka Rozumiem ze bryczka nie twój klimat tak? mój teoretycznie też nie  😎 , ale chciałam żeby koń który jest ze mną pól życia jakoś w tej ważnej uroczystości uczestniczył a że nie miałam "pod ręką" odpowiedniego konia dla lubego, a łaciaty kiedyś był zaprzęgany to decyzja nasuwała się sama.  I było fajnie, bo inaczej, mieliśmy niezłą radochę z tego powożenia. Dodatkowy plus ze nic nie trzeba było wynajmować- koń jest, znajomy w bryczką jest= całkowity koszt przedsięwzięcia 0zł.  🙂

emi, nie nie, bryczka jak najbardziej mój klimat! Sala nie mój ten myśliwski styl do mnie nie przemawia. No ale wiadomo, każdy inaczej sobie to wszystko wyobraża 🙂

Dostałam dzisiaj upragniony list z urzędu i grrr - nie ma decyzji czy się zgadzają czy nie, tylko piszą, że wszczęli procedurę administracyjną i decyzja zostanie nam wysłana po 7 dniach. Bez sensu, mam złe przeczucia.
Dzionka - ja ostatnio oglądałam filmik na stronie hotelu, który stoi 5 minut od mojego domu. Filmik był z .. zaślubin i imprezy. Pomyślałam od razu o Tobie - wierzę, że Ci się uda i trzymam kciuki!!  :kwiatek:
whitemoon071, dzięki, jeszcze nie tracę nadziei 🙂 Trochę się jednak stresuję, bo z naszego awaryjnego miejsca na ślub i wesele przysyłają nam update'y co do wolnych dat i na przykład w lipcu nic im już nie zostało 🙁
zawsze w razie wu mozecie sie odwolac, a jak to nie pomoze to wezcie slub innego dnia w urzedzie a na miejscu zrobcie ceremonie humanistyczna - ale wezcie kogos ze Stowarzyszenia Racjonalistow a nie tak jak ja  🤣
sama poki co zmieniac stanu cywilnego nie zamierzam, ale patrze na Wasze zdjecia, Dziewczyny, i stwierdzam jedno- to chyba jednak jakis magiczny dzien, bo wygladacie wszystkie przeslicznie 🙂 no chyba, ze na codzien tak macie, szczesciary 🙂

a teraz pytanie- w sierpniu bede swiadkiem na slubie mojego brata, debiutuje w tej roli a ostatnie sluby przezywalam na tyle dawno temu, ze nie interesowalo mnie czym swiadkowie sie zajmuja w trakcie slubu i wesela.... a teraz jak pomysle to troche mi wlosy deba staja. czy wymagania/obowiazki zaleza od uzgodnien z mloda para, czy sama powinnam sobie odpowiedziec na pytanie co ja do ch...ry robie 🙂
dzieki z gory za wskazowki!
emi, nie nie, bryczka jak najbardziej mój klimat! Sala nie mój ten myśliwski styl do mnie nie przemawia. No ale wiadomo, każdy inaczej sobie to wszystko wyobraża 🙂

Dostałam dzisiaj upragniony list z urzędu i grrr - nie ma decyzji czy się zgadzają czy nie, tylko piszą, że wszczęli procedurę administracyjną i decyzja zostanie nam wysłana po 7 dniach. Bez sensu, mam złe przeczucia.


🤦 a to źle odczytałam posta, sugerując się wcześniejszym 🤣 mi sie bardzo podobał, tylko trochę za dużo tej martwej zwierzyny było 😁 ale były tez i końskie motywy, kominek, ciemne drewno a całość jakoś mi tak ładnie współgrała. tak jak piszesz każdy ma inne wyobrażenia swojego idealnego miejsca na uroczystość, ja nie lobię na przykład typowo weselnych sal, pustych, udekorowanych balonikami tylko na ta chwilę  😉

Z tym listem to nie denerwuj się, z tego co się orientuje to jest normalna procedura i w zasadzie nie oznacza nic- ani ze jest dobrze ani źle 🙂

LaLena Nasi świadkowie nie zajmowali się niczym poza pilnowaniem obrączek i trzymaniem mikrofonu kiedy kościelny nam gdzieś zniknął 😀iabeł:, ale robiąc zdjęcia na przeróżnych ślubach zauważyłam, że świadkowanie to nieraz ciężka praca 🤔 Wymienię tylko co niektóre: pomoc w ubieraniu młodego/młodej, odbieranie prezentów/ kwiatów/ kopert i pilnowaniu żeby bezpiecznie dotarły we właściwe miejsce, pomoc w trakcie sesji plenerowej (chociaż w większości przypadków bardziej przeszkadzają niż pomagają), ustalenie na sali weselnej czy wszystko jest jak trzeba (gdzie jest tort??? no przeciaz mial byc o 11 😉) i ogólnie bycie blisko młodych na zawołanie.  Myślę ze powinnaś po prostu zapytać brata i przyszłą bratową w jakich kwestiach liczą na Ciebie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 listopada 2012 08:03
Tak jak pisze emi, bywa to i ciężką pracą. Moja świadkowa akurat była też moją makijażystką (i malowała też moją mamę), a poza tym: wsparcie psychiczne oraz wymienione już odbieranie i pilnowanie prezentów. Za to świadek się urobił - w sumie nie wiem, czy tak było ustalane z panem młodym, czy tak wyszło... Świadek pilnował prezentów, rozlewał alkohol na weselu, pilnował, czy wszystko gra (i to dosłownie, bo doglądał też muzyki <mieliśmy muzykę z komputera>😉. Byłam pod wrażeniem, jak się uwijał. Także potwierdzam - lepiej po prostu zapytaj, czego od Ciebie oczekują, aby nie było potem zdziwienia/ stresu 😉
No i wybrałam dzisiaj sukienkę 🙂! Nie wiedziałam, że to tak szybko pójdzie, miłość była od pierwszego wejrzenia - i to u 4 osób jednocześnie 😁
Dzionka, a pochwalisz się?  💃
Dzionka którą wybrałaś? masz jakieś foto ? 👀
Znalazłam jej zdjęcie, ale słabo widać... Oczywiście jest zupełnie inna niż planowałam 🙂 Nie ma ramiączek, za to ma przepiękne koronki 😍
W ogóle piękne te suknie w Madonnie. Do każdego typu figury można dobrać coś z klasą. Rany, nie mogę się doczekać poniedziałku, bo przymierzam ostatni raz (już z tatą też) i kupujemy! Nie chcę wyjść na próżniaka, ale serio, mimo rota wirusa i kiepskiej miny, wyglądałam ładnie.

To ona:
Scottie   Cicha obserwatorka
17 listopada 2012 18:46
Dzionka, bardzo ładna ta suknia- 100 razy ładniejsza od tych, które wrzucałaś wcześniej 🙂
Dzionka,
za każdym razem gdy tu zajrzę hejtuję Cię coraz bardziej  😤 😁
Scottie, dzięki 🙂 Tak ze zdjęcia w życiu bym jej nie wybrała, ale jak założyłam to od razu wiedziała, że to TO 😀

kasska, widzę, że mamy podobny gust 🙂 Fajnie, będzie mi miło śledzić twoje wybory jak nadejdzie godzina zerio 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się