Końska rewia mody cz.VI (2012)

Coś czuję,że kilka rzeczy z tej kolekcji niciaków do mnie wpadnie  😍  Zrobimy się na my little pony 😀

ekuss - wam będzie pasować , słodki kucyk , słodki czapraczek 😀
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 listopada 2012 19:48
Już sobie upatrzyłam ten różowy+ derkę w gwiazdki 😀 Może też kupię bi-color 😀
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 listopada 2012 19:50
Ekuss taaak! 😍 Frigg w wersji my little pony to jest to! 😁

Ja planuję różowego cottona nici i kantar. Może derka w gwiazdki się przypałęta razem z oficerkami pod choinkę 😀?
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 listopada 2012 19:53
Chyba ten brąz też wezmę xD haha -no wreszcie taki róż jaki chciałam! I uwielbiam połączenie brąz+róż  😍  czekam tylko aż będzie w Polsce dostępne, kantarów mamy już za dużo i nie mam co z tym robić,więc sobie odpuszczę...
wątek zamknięty
za stara już jestem na te niciaki, nie podobają mi się, są takie.... słodkie
wątek zamknięty
haha ekuss zaraz skończysz z całą kolekcją. O ile Nici mi się nie podoba na dużych "poważnych" koniach ,to na  kucach wygląda super
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
16 listopada 2012 20:01
Możliwe 😀 I to jest fajnie w posiadaniu kucyka- ubiorę na różowo to słodko,bo kucyś taki, ubiorę w coś stonowanego to też fajnie,bo sport pony 😀
wątek zamknięty
ja bym się połasiła na brązowego cottona, gdyby nie ten konik w rogu  😉
wątek zamknięty
Dokładnie. Niestety ja Eskadrony , Anky itp będę na razie oglądać tylko w snach... To najbardziej denerwuje - cena  😤
tulipan - to prawie coffe :P
wątek zamknięty
Amarotsa, bardzo elegancko w tym walnucie, mi się podoba 🙂
Fantazja, ładnie jej w tej bieli 😀
Co do nowej kolekcji NICI to jakieś to... no za słodkie 😁 Nawet jak na NICI, może skuszę się na brązowego lub różowego cottona, ale derki w gwiazdki zupełnie do mnie nie przemawiają. A już szczególnie dla takiego poważnego konia jak mój, i tak trener się ze mnie śmieje za derkę hazel 😁
wątek zamknięty
gabb., huzarova, dziękuję  :kwiatek:

a dziś w niebieskościach.... nadal nie mogę się przekonać do niebieskiego na gniadym...
Eskadron brillant royalblue z 2007 roku
edit nie wiem skąd mi przyszło do głowy  😡  😡
wątek zamknięty
ach dlaczego różowy niciak nijak mi pasuje do gniadego, dostojnego folbluta.... 🤔wirek: ale za to brązowy jest super 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 listopada 2012 21:03
wreszcie jakiś 'must have' - brązowy niciak  😍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
16 listopada 2012 21:39
dzisiaj dostałam katalog HKM 2012/2013 i sporo fajnych rzeczy mają. Podpasowali mi kolorystyką bardzo-brązy, beże, czernie i fajnie wkomponowane kratki  🙂
wątek zamknięty
HKM w ogóle ładnie zestawia kolory - ich zeszłoroczny katalog też mi się całkiem podobał 🙂
wątek zamknięty
A miały być derki w groszki w kolekcji nici !! Gdzie one są ? 🙁 a tak się napaliłam
wątek zamknięty
masz gwiazdki zamiast groszków :P
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
17 listopada 2012 07:58
gwiazdki nie są złe, śmiesznościowe 😀
a ja poluję na niciakowego bery(?) jest obłędny  😍
wątek zamknięty
Pisałam już w voltopirowych zamówieniach zbiorowych ale napiszę jeszcze tutaj : W przyszłym tygodniu będę robiła zamówienie od reitsportklawunde osoby zainteresowane proszę o kontakt pw  🙂
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 listopada 2012 09:39
Monny na mniejszych zdjęciach pewnie gwiazdki wyglądały jak groszki 🙁.
wątek zamknięty
ekkus jestem za tym, żebyś wykupiła calą niciakową kolekcję dla Frigg!
wątek zamknięty
Ja przez to, że ostatnio podłapałam doła, wpadłam w jakiś szał zakupów! Właśnie wymyśliłam Niciaka Cobalta dla Aramisa, rozmyślam nad Nici Violet, ale bicolora navy-green chyba sobie odpuszczę ..
Ekuss, popieram Precelek, kolekcja stworzona dla Frigg!
wątek zamknięty
huzarova  haha mamy chyba podobny gust bo te dwa cacuszka też latają mi po głowie  😀
wątek zamknięty
Malawia w winterred
wątek zamknięty
Fajny odcień tego winterred. Gdybym miała lubić czerwienie na koniu, to chyba tylko właśnie takie.  🙂
wątek zamknięty
kittajka, bosko! Już chyba wiem, co sprawię sobie pod choinkę 😉

edit: ja za to mam dzisiejszego siwego (beżowego  😉) w pinku:

wątek zamknięty
harja, jak kucykowo hehe  😍
wątek zamknięty
harja

Cudnie!
Kocham ten kolor na nim od teraz 😉  😍
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
17 listopada 2012 17:31
Precelek, Huzarova -może nie całą,bo nie chcę 3 derek podobnych do siebie,ale derka+2 czapraki+2 pary owijek będą moje 😀 Może też kantar z uwiązem kupię i będzie z derką robił na zawody wyjazdowe jako komplet ,,od święta" 😀
wątek zamknięty
Całkiem fajny ten winterred.  🙂  Ja dzisiaj założyłam mojej kobyle kantar ten co ma kittajka i bardzo mi się podoba, kupujemy.
Obiecana szmatko-sesja, mimo moich obaw pogoda była prześliczna, tylko modelka nie za bardzo chciała pozować. Podczas trzeciego wyjścia ze stajni zrobiła w tył zwrot i chciała mi stratować pomocnika.  😂

Eskadron Cotton Chili:







ES Excellent College Star:




Eskadron Polopad Bicolor Navy-White z Navy/Burgundy:




Dralon z kolekcji Royal/Navy i kantar z Navy/Burgundy:


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.