produkty ANKY

Livia podobna do banany
a domowe produkcje najlepsze  😁
Livia pięknie Sanderowi w Lemonce ^^  💘
Anky emerlad  😅  jeszcze raz podziękowania dla Thymos  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2012 17:04
Dewizka, pięknie 🙂
i tak zdjęcie nie oddaje prawdziwego koloru, na żywo  jest przepiękny 😍
Dewizka,  pięknie wyglądacie, irokez jest wspaniały. ale z Ciebie twarda sztuka, ja się nigdy nie mogę przemóc, żeby co ładniejsze komplety zakładać na błocko, wtedy najcześciej zakładamy coś "roboczego" 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 listopada 2012 18:50
A jakie miala wyjscie 🤔 jak zobaczylam ten  💘 komplet to wiedziaalam ze jest stworzony dla Zaira  😁 pozatym blocka nie bylo tulko 2 male kaluze 😍
Siwy obłędnie wygląda w emeraldzie  😍
Pięknie 😅 żeby długo służył; do oczka mu pasuje 😉
ale kolor na zdjęciu faktycznie przekłamany
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2012 14:40
Odświeżę wątek Anką Cornflower 💘



Olympia i Cornflower to chyba moje dwie ukochane Ankowe niebieskości 🙂
Wow, ten kolor na każdym zdjęciu jest inny. Ale S. we wszystkim pięknie wygląda. A Olympi zazdroszczę okrutnie  😜
kolekcyjne anky mozna teraz kupić 20% taniej w gnl http://www.gnl.pl/advanced_search_result.php?keywords=pad+anky&x=0&y=0 mają promocję przez 2 dni
Livia, pięknie Sanderowi, a Olympii niesamowicie zazdroszczę 😜
Zaczyna kusić ten cornflower, jeszcze ta promocja w gnl. 😉 Wytrzymać do Cavaliady! 😀
Myślicie, że racing red by jej pasował?
I teraz mam zagwozdkę, zamawiać cornflowera z GNLu, czy czekać do Cavaliady i tam się targować... Z wysyłką wyjdzie w sumie pewnie koło 190 zł, pytanie, czy opuściliby mi tyle na targach jakbym się gorliwie licytowała z wykorzystaniem całego uroku osobistego? 😁
Livia   ...z innego świata
02 grudnia 2012 18:00
domcia, dziękuję 🙂 Myślę, że Racing Red byłby fajny dla was - to jest bardzo ładna czerwień, nie aż taka konkretna, jak np. Indian czy China.

gabb, dziękuję 🙂

Altiria, ja bym zamówiła w sklepie, zawsze to pewniej i nie ma ryzyka, że ktoś wykupi pad pierwszy 😉
właśnie nie chciałabym takiego 'odblaskowego' koloru. W sumie nie przepadam za czerwonym, ale strasznie mnie kusi- ostatnio widziałam kilka gniadych w tym kolorze i wyglądały bardzo fajnie. A promocja w GNLu kusi  😁
Zapłaciłam już za cornflowera i kantar z nowej kolekcji Eskadrona.  😁 No i mam problem z głowy jeśli chodzi o branie dużej kwoty na targi, bo kupiłam już 2 z 5 rzeczy które chcę mieć.  🤣
Butter 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Po raz kolejny za duże zdjęcia!
Ola jeny,ale slicznie na karusku  😍
zalcia97  :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 grudnia 2012 21:30
ola8719.... do galerii śmigaj z Tym foto! jest fajne bo i na karym bomba! 🙂
Anky racing red jest przepiękny 😍 Idealny wręcz 🙂 Muszę Siwca wyszorować do zdjęć, bo już się nie mogę doczekać, aż ją ubiorę w ten komplet!
Livia   ...z innego świata
05 grudnia 2012 13:12
Sivens, na siwej powinno być bardzo, bardzo fajnie! 😉

Do mnie dziś przyszedł komplecik Pink lilac 🙂 Jednak co stara Anka, to stara! (Co nie zmienia faktu, że nowe mają fajne kolory i pewnie i tak będę je kupować 😉)
Racing red na Siwej

Sivens cudownie  😍
Sivens, super, mi też się podoba 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2012 20:13
Lara kon Sw Mikolaja 😅
Livia   ...z innego świata
09 grudnia 2012 14:49
Sivens, brakuje ci tylko czapeczki do kompletu! 🙂

Ale jak szukałam padu żeby pasował do mojej mikołajowej czapki, to najlepiej wypadł właśnie Racing 😁



A my dziś wypróbowaliśmy Ankę Pink Lilac 🙂



Livia jaka landrynka! 😀😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się