sklepy internetowe

gdzie zamawiacie pasze? potrzebuję zaufanego sklepu z karmami dla psów 😉
Poleca www.zooexpress.pl/ - zawsze mi przysyłali w 24h i ceny mają fajne
zooplus.pl - mogę poratować zniżką 10% na pierwsze zamówienie  😉
Rtk:

zdecydowanie animalia: Szybko, tanio, zniżki, pełen asortyment i kontakt

Taki mały  🚫 a propo's świątecznych zakupów w necie. Dlaczego w animalii mogli wymysleć że: zaznaczas godziny w których chcesz żeby kurier się pojawił, kurier dzwoni i upewnia się czy o tej i o tej może przyjść? Można? Można! Chyba dla obu stron lepiej że nie odbija się od zamkniętych drzwi!
A w innych RENOMOWANYCH dużych firmach kurierskich, z których korzysta większość sklepów jest to niemożliwe?
Nie masz wpływu na godzinę o której przyjedzie kurier. Nie masz możliwości skontaktować się z kurierem. Jeśli się dodzwonisz do firmy kurierskiej to może się dowiesz w jakim przedziale kurier będzie u ciebie. A to że cię nie będzie? Kogo to obchodzi. Zmienć godzin nie można bo kurier ma zaplanowaną trasę.
A to że celem dla obydwu stron jest dostarczenie przesyłki - o tym chyba się zapomina.....

Animalia  👍
Ponieważ Animalia ma swoich kierowców, którzy zamówienia rozwożą.
I niestety ta fajna opcja dostępna jest tylko w Warszawie i okolicach.
Ja też polecam Animalię - mają duży wybór, dobre ceny i im więcej zamawiasz, tym większy masz rabat.
Do tego zawsze jest paczka dobrze zapakowana, nigdy nie miałam nic zniszczonego/zgniecionego/rozerwanego/itd.
No i obsługa jest super miła - i zawsze stara się pomóc, ja zawsze mam jakieś dziwne pomysły, albo zapomnę czegoś zamówić i nigdy nie ma problemu, żeby to coś dołączyć do zamówienia. Polecam!
pomiędzy animalią, a krakvetem mam 70zł różnicy na jednym worku karmy z korzyścią dla tego drugiego.
Robił ktoś zakupy w krakvecie?
rtk,  a widziałaś w sieci zdjecia z magazynu Krakvetu? 😉
o matko ja widziałam! Wory z karmą, ogromny magazyn trzymany pod folią. Najnormalniej w świecie karma trzymana w tunelu pod folią. Tam pomidory powinny rosnąć, a nie jedzenie dla zwierząt.

Niestety blog zniknął na którym było to opisane, ale na szczęście w sieci pozostał ślad http://i.imgur.com/Pf8bN.jpg  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 listopada 2012 15:31
ja też polecam animalia.pl chociaż ceny nie zawsze mają konkurencyjne  😎 😎 ale szybkość realizacji zamówienia jest niesamowita i dodatkowo co mi się podoba to możliwość odbioru osobistego w określonych punktach w warszawie i okolicy  😀

quantanamera ja wiele razy zamawiałam z krkvetu i nie mam żadnych zastrzeżeń .. co z tym magazynem ? ale jeżeli było by coś nie tak to raczej nie mieli by prawa handlować ??? ( inspekcje weterynaryjne chyba pilnują porządku )

edit  🤔 widzę !! ej to jak to działa ??
hanoverka, tunel i bajzel - no cóż, syf i beznadziejne temp. przechowywania (w lecie w namiocie 40 stopni, w zimie -20) to pół biedy, mnie rozwaliło na kolana, jak to magazyn zwrócił kartę zamówienia i dopiskiem karma po terminie, a biuro oddało ten sam rachunek z przykazem: "Odterminuj!!!". Taka standardowa praktyka. No to jest dopiero hardkor! 😲

Edit: zjadło mi karmę 😁
Poza tym w Krakvecie karma jest na stronie, a nie ma jej na stanie.
Wystarczy ich komentarze na allegro zobaczyc
Mnie nie jest wszystko jedno czy karma jest przechowywana w stałej tempereturze czy też przechodzi wielokrotnie procesy rozmrażająco-zamrażające.
I co z tego, że po opakowaniu nie widać.
Pomijam już jakieś szkodliwe pleśnie i itp historie ale .....witaminy, minerały szlag trafia w takich karmach.
Równie dobrze można psa karmić pyrami z makaronem

Patrząc na ich ceny i znając mniej więcej ceny hurtowe, to ja nie wiem skąd oni te karmy biorą.
O co w tym wszystkim chodzi ?
Przecież, żeby to żarcie psio-kocie czy końskie spełniało jakieś podstawowe normy bezpieczeństwa nie może być trzymane byle gdzie i byle jak.
Przecież magazyny, płace pracowników, sprzęt magazynowy, samochody i masa innych elementów składa się na cenę.
Mając jeszcze świadomość, że "odterminowanie" to jest żaden problem to hmmmmmmmmm. Już przeterminowane kupują czy jak ?

edit- literówki jak zwykle  😕
Szemrana firmy kurierskie też mają swoich kierowców, nie w tym rzecz. To nie kwestia kierowców tylko chciejstwa oraz organizacji. No i zrozumienia że obydwie strony mają ten sam interes - przesyłkę. A w koñcu firmy kurierskie po to istnieją żeby te przesyłki dostarczać, dlaczego więc czasami im kompletnie na tym nie zależy?! Kompletnie dla mnie niezrozumiałe.
Nie ważne że tylko na terenie Warszawy i okolic - tam jest firma więc jest to zrozumiałe. Ważne że się da jak się chce!
Dava   kiss kiss bang bang
17 listopada 2012 09:25
Jesli chodzi o karmy dla psow i kotow to tu: http://www.telekarma.pl/
sa super konkurencyjne ceny.
Wielu hodowcow i swiadomych wlascicieli zwierzat tam zamawia i sa bardzo zadowoleni.


I owszem, potwierdzam animalia.pl jak zawsze na 5z plusem jesli chodzi o kurierow, dostawy i kontakt  🙂
+ dla equiversum - ciekawy asortyment, na niektóre produkty chwile się czeka bo sprowadzane z niemiec,  ale nie dłużej niż w opisie, więc człowiek uprzedzony. Miły i stały kontakt.
Duży + dla cavalloshop.pl
Szybko i sprawnie, profesjonalna obsługa oraz 5% rabatu na cały asortyment  🙂
Polecam
Plus dla Trok.pl szybko i tanio  😎
co się stało z amigo? czy tylko u mnie nie działa?
agull   Dążąc do celu
19 listopada 2012 10:16
Wielki plus dla sklepu www.podkowa-liny.pl i samego Pana Podkowy - przemiły kontakt e-mail oraz telefoniczny. Realizacja zamówienia zgodnie z ustaleniami.
Polecam w 100%.
W którym sklepie internetowym, lub jeśli ktoś ma dostęp do stacjonarnego mogę kupić czaprak Eskadron Berry w wersji SR (koniecznie!)
Szukałam... ale nigdzie nie znalazłam.
RatiNa ktoś tu na ogłoszeniach revoltowych sprzedawał 🙂
RatiNa, ja kupiłam właśnie taki eskadron w internetowym sklepie Patataj.
http://patatajsklep.pl/potnik-eskadron-kolekcja-coffeeberry-jesienzima-20112012-p-1167.html?cPath=6_21_47
od razu mówie, że nie mają owijek berry.
wlasnie mi dzis w patataju odpisali ze juz nie maja  😕
To chyba zostaje już tylko czaprak z ogłoszeń.
ale miałam farta, kupiłam ostatni taki czaprak w patataju 👍
Wielki + dla cavalloshop.pl
Bardzo sprawnie, profesjonalnie, super zapakowane itd itp. POLECAM!!
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
20 listopada 2012 11:52
OGROMNY + dla dobry-koń.pl
Przesympatyczna Pani tam pracuję i mają rewelacyjny kontakt z klientem.Gdy czegoś nie ma to proponują zamianę i znoszą moje niezdecydowanie. 🤣 Paczka przychodzi błyskawicznie i towar zgodny z zamówieniem.Właśnie zamówiłam tam drugi raz i sytuacja się powtórzyła, także będzie to chyba mój ulubiony sklep. 😉

Nie to co Okser, który ma nie powiem gdzie klientów i robi łaskę jak odpisze po miesiącu, że czegoś oczywiście nie ma.Wystawiać to mogą mnóstwo rzeczy, szkoda, że większość z nich nie mają. 🙄
Niestety olbrzymi MINUS dla okser.pl. Lubie robic u nich zakupy, ale tym razem przegieli. Pod koniec wrzesnia zamowilam pare rzeczy, z czego jednej z nich nie dostalam do dzisiaj. Na zwrot pieniedzy, za odeslana do nich derke czekalam miesiac. Wykonalam w tym czasie do nich dobrych kilka telefonow. Za kazdym razem slyszalam "przekaze szefowej", "pieniazki beda dzisiaj" itd. Dopiero jak poprosilam o rozmowe z szefowa (co nie doszlo do skutku, bo szefowej rzekomo nie bylo) i powiedzialam grzecznie, acz zdecydowanie, ze to sa jakies zarty, to po 2 godzinach mialam od nich potwierdzenie przelewu.
Duży plus dla Końskiego Świata
Minus dla Patataj. Kompletowanie zamówienia, które podobno mieli na stanie zajęło im ponad 2tygodnie. Wysłali kurierem zamiast pocztą polską. Pomylili adres. Ogólnie dobry kontakt przez emaila, ale do czasu poinformowania mnie o tym, że przesyłka została wysłana dopiero teraz, bo podobno "kurier źle odczytał adres z D zrobił P". Zamówiłam pierwszy i ostatni raz z Patataj... Nie wspominam już o tym, że paczka doszła w fatalnym stanie, ale to już chyba wina firmy kurierskiej..
+ dla animalii, super kontakt (pani pomagała mi dobierać owijki do padu i musiała odpowiadać na milion pytań  😁 ), ekspresowa wysyłka, bardzo fajny gratis.  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się