Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2012 23:38
Właśnie zakręciłam kołem i wygrałam... DRZEWKO FL 😅 😅

Edit: którego nie mam w pasku 😕 😕 😕 Zniknęło, wcięło moje drzewko
Bischa i drzewko masz??
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2012 14:22
ja zaczęłam grać 🙂

tylko nie wiem co mam zrobić z tymi gwoździami i deseczkami  😡
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 14:57
zbierać 🤣 Później jak uzbierasz to będziesz mogła z nich zbudować rzeczy z warsztatu 😉
zuza   mój nałóg
14 czerwca 2012 16:57
Też gram.Po tym jak skasowało mi WF zaczęłam jakiś czas temu i jestem zachwycona  😉
Teraz dokształcam się czytając Wasze posty.I dzięki temu już wiem jak zdobyć 5 kurników w 1,5 h i posadziłam drzewko brzoskwiniowe za "gwiazdki" z drzewa  😅
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 czerwca 2012 08:22
A  ma ktoś Fantasyrame? 👀 Ja się właśnie zarejestrowałam i powiem wam, że lubię takie klimaty magii 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2012 09:18
A co tam się robi? Opowiedz.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 czerwca 2012 09:26
Jest to bardzo podobne do farmeramy (siejesz, zbierasz itp.) Tylko w świecie wróżek czyli są inne zwierzątka i rośliny.

tak wygląda miasto:



a tak pole:



To na razie beta ale jest to polska wersja językowa 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2012 10:05
Kupiłam sobie jedną tajemniczą sadzonkę i wyrósł mi czarny bez 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2012 19:08
A ja 11 sadzonek i żadnego bzu 😕
Nie miałby ktoś ochoty podesłać chutney'a jednego? Odwdzięczę się dożywotnio cukrem/solą/innymi prezentami (w zależności od potrzeb użytkownika) lub jakimś drzewkiem w G&T (brzoskwinia/mirabelka/pistacja/granat (o ile dwa ostatnie będzie można wysyłać)/miłorząb/magnolia) :kwiatek:
A w Fantasyramę zaczęłam grać pare dni temu, ale chyba nie chce mi się grać na dwie farmy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2012 09:15
Chodzi mi o najnowższy event. Trzeba mieć orzeszki ziemne, napój izotonczny i fanów? Skąd tych ostatnich wziąć?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
30 lipca 2012 15:15
Skąd bierzecie kody na aktualny event - święto sportu ?
Może ktoś podać kod na dziś ?  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2012 19:11
Zapewne na forum są farmeramy.
macie może linka do aktualnej rozpiski/tabelki co od którego poziomu można uprawiać na farmie i bahamie? albo po prostu ktoś wie, od którego poziomu jest żyto i orkisz? 🙂
dobra, już mam. gdyby jeszcze ktoś potrzebował, to tu można się wszystkiego dowiedzieć KLIK
Bischa   TAFC Polska :)
24 sierpnia 2012 18:50
A jak tam wam poszły ostatnie sadzonki?
Na bahamie wszystko a na głównej mam drzewko solne i buk czyli nie mam cukrowego i moreli - ogólnie brak motywacji o walkę  o floreny więc za bardzo nie ma co wydawac 🙂
kupiłam jedną, bo mi było szkoda florenów i dostałam orzecha włoskiego 😵 z ciekawszych rzeczy to mam cytryny, drzewo jajeczne, śliwki mirabelki i pewnie jakieś inne, nie wiem czy drzewo złotolistne albo kasztanowiec się liczą. gorzej u mnie z zagrodami, mam sowy, skunksy, kangury, ale nie mam np. motyli, które przydałyby się do nowej misji. w ogóle coraz trudniej robi mi się misje, bo nie mam levelu do roślin albo cierpliwości do hodowli kolorowych zwierzaków 😉
Bischa   TAFC Polska :)
26 sierpnia 2012 22:34
calore, przypuszczam, że do następnego GT skończę motylki, bo mam 7 zagród i w miarę szybko mi to idzie, to Ci wyślę jedne motylki 😉
Ja w sadzonkach się całkiem nieźle obłowiłam 😜

- mandarynki xxl x 3
- kakaowiec xxl x2
- pitaja xxl
- pomarańcza xxl
- grusza xxl
- 5 orzesznic brazylijskich
- 3 karambole
- 2 cukrowe
- 2 morele
- 3 buki i 3 jarzębie
- 3 choinki

Do tego pare granatowców, pistacji, czarnego bzu, pachnących, chyba ze 3 cytryny, 4 kasztany, jajeczne.

Wyspa i leśna polana pełna drzewek: 
calore  w razie czego to pisz bo u mnie motyli też akurat dostatek, chyba 10.
Co do trudności w robieniu tego wszystkiego to mam niby poziom wysoki bo 83 a łatwo nie ma, mi czasu brakuje na nadrobienie, teraz sobie myślę że trzeba na siłę zwierzaków po produkować bo dożynki się zbliżają. Ciągle tylko przestawiam wszystko na farmie. Niektóre rzeczy odpuszczam, tak jak aktualnie kolorowe zwierzaki, bo mało zwirzaków,  misje stałe stoją albo są robione sporadycznie, mogliby trochę dać spokoju od ewentów z sianiem tysięcy czegoś tam 😉
edit Bischa ale drzewek nawystawiałaś 😲
Bischa   TAFC Polska :)
27 sierpnia 2012 10:20
Wszystkie rodzaje stoją, a i tak kilkadziesiąt jeszcze w pasku siedzi 🤔 Na dożynki się przydadzą drzewka.
dzięki dziewczyny 🙂
od dzisiaj od 14 wesołe miasteczko Renzo 😉
Koniki kolorowe będziemy hodować 😍
Bischa   TAFC Polska :)
17 listopada 2012 23:34
Kilka zagród, a w tym jedno... schronisko dla wron! 🏇
To jest szczęście 🙂 A u mnie ani orłów ani chomików ani estrady ani schroniska 😤
Bischa   TAFC Polska :)
18 listopada 2012 13:01
Ja mam dwie zagrody dla orłów, ale jedna z nich niestety już zaklepana 🙁 Chomików do wczoraj nie miałam, a z zagród brakuje mi tylko estrady, ale mam czerwoną stajnię, więc może uda się zdobyć w GT.
A to mój schron, chyba magicznie zadziałało to wronie drzewo stojące obok 😁
No to posłuchałam opinii na forum i jest lepiej - żeby sadzić nie wszystko razem i odkrywać ręcznie a nie kombajnem - na 5 niedźwiedzie, pomarańczowe owce, schron, chomik i kaczka +, czyli w porównaniu do poprzedniego różnica znaczna, jeszcze zainwestowałam i zobaczymy co wyjdzie, oby hity i orły.
Bischa   TAFC Polska :)
18 listopada 2012 14:51
Ja nigdy sadzonek, ani zagród nie odkrywam kombjanem, zawsze ręcznie. Chociaż ostatnio w sadzonkach zaryzykowałam kombajnem i wypadło mi jedno mleczne i jedno miodowe na 10 😁
A i tyle ile kupię, zawsze w jednym momencie sadzę/stawiam. Wcześniej zero szczęścia, teraz super mi idzie od 4 czy 5 TS-ów.
I 5 zagród stoi jeszcze, za 1:50 zbiór- dwie z CFA, plus jeden sms dający 45 FL.
Doszły mi dwa chomiki,  dwa skunksy jakieś żółte i kaczki +, więc orłów i estrady ciągle brak, ale i tak rezultat był znacznie lepszy niż wczorajszy.
Ja zagrody ogólnie odpuszczam albo ograniczam do minimum bo za drogie, więcej drzewka ale ostatnie kupowanie  odpuściłam zupełnie i tu i tu, stąd z chomików radość średnia bo moreli brak. TO gra i koniec. Nie ma się od razu to kiedyś się zdobędzie.
jeden jedyny TS i polana świetlików 🏇
założyłam właśnie konto 🙂 jeśli można mieć tu znajomych to bardzo prosiłabym o kontakt 🙂 nick : bemyself
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się