Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Wszędzie tylko cycki i cycki :P Jak masz WIEEEEEEEELKIE i przekraczają normę to zmniejszenie nawet na fundusz może być 😀 A powiększenie to zależy od rozmiaru. ja stawiam że 7000 - 20000 tysi* 🙂

*7 - 20 tysi !

Poprawione coby nie było...
Wszędzie tylko cycki i cycki :P


o tym samym pomyślałam, już czwarty albo piąty wątek chyba 😂

calore, może naklejka stara i się rozwarstwiła po prostu? albo jakoś źle zrobiona 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 listopada 2012 15:42
ja stawiam że 7000 - 20000 tysi 🙂


20 milionów?
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2012 17:09
Naciau, zależy w jakim mieście i u kogo robisz. Zwykle ceny zaczynają się od 10 tys., najdroższe z jakimi sie spotkałam były 19 tys., ale pewno i drożej można :P
ile kosztuje operacja plastyczna biustu ?  🙂


Zależy o jaki typ operacji Ci chodzi.
Jest wiele rodzajów. Powiększenie- wyłożenie implantow - zależy od wkładek (rodzaj a nie wielkość), od tego czy lekarz wchodzi obok sutka, czy pod biustem robi nacięcie.
Cena operacji w Poznaniu - renomowana klinika, najlepsze wkładki - 23tys zł
Trzeba wiedzieć, ze to nie na całe życie- implanty sie zmienia, wyciąga co 10-15 lat.... Nie są dożywotnie. Trzeba więc mieć uwagę na stan kasy.....

Można biust zmńiejszyc - to tez operacja biustu.
Można tez podciagnać - np obwisły biust po powodach skorygować. Wtedy to tez operacja, kształtująca biust - ale nie daje sie wkładek - implantow.
Można tez biust powiększyć wstrzykujac tłuszcz z posladkow, bądź ostrzykujac jakimiś substancjami.
O jaka operacje Ci chodzi?
Dodofon, nie jest prawda, ze implanty sie zmienia. Teraz sa dostepne dozywotnie implanty. Jedyne co robisz, to lifting biustu po kilku latach od operacji, srednio co 10 lat. W Warszawie moge polecic z czystym sumieniem klinike dr. Szczyta. mam doswiadczenie na wlasnej skorze, ale publicznie nie bede pisac, moge na PW udzielic informacji.
ok 15,000 w zależności od rodzaju implantu. Domyślam się, że o powiększanie chodzi? Na stronie większości klinik jest cennik.
dziekuje dziewczyny  :kwiatek: tak pisze o powiększeniu  🙂
Dodofon, a ile takie wstrzykiwanie tłuszczu (z pupy / ud) w biust kosztuje? 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 listopada 2012 23:46
Pytałam w wątku o telefonach ale tam cisza więc spróbuję jeszcze tutaj 🙂

Ma tu ktoś Sony Xperia U ? Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym McAfee Security Mobile... Weszłam w tą opcje, poprosili o zweryfikowanie numeru więc podałam i na tym się zakończyła moja aktywność w tej aplikacji jednak proszą o podanie numerów przyjaciół + adres email> Podać nie podam jednak tak myślę, że jeśli ta aplikacja jest darmowa przez 7 dni to mogą ode mnie pobierać opłaty po tym okresie ze względu na to, że zweryfikowano mój nr?

Pytam, bo już raz tak miałam z nawigacją - nie dokończyłam rejestracji i chcieli pobierać opłaty dlatego teraz żałuję, że w ogóle wpisałam tam swój nr.
Dzisiaj stoję ze sztandarem szkoły w kościele. Mogę ubrać czarne spodnie, czy koniecznie muszę kiecę? Zimno jest, brzydko i szczerze mówiąc wolałabym nie marznąć.
Spodnie a pod nie ciepłe rajtki  😉
Lepiej się ciepło ubrać niż później chorować.
Dodofon, a ile takie wstrzykiwanie tłuszczu (z pupy / ud) w biust kosztuje? 😉

Nie mam pojęcia, bo koleżanka robiła implanty.
Wygooglaj.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2012 09:23
Moje dwie koleżanki maja powiększony biust i płaciły 10,000zł. Implanty maja oczywiście dożywotnie 😉
calore, może naklejka stara i się rozwarstwiła po prostu? albo jakoś źle zrobiona 😉

a ile by musiała mieć, żeby się rozwarstwić? mam ją od wakacji, dopiero teraz sobie o niej przypomniałam. raczej nie była źle zrobiona, bo u kogoś (naklejki stajni to były) widziałam taką samą naklejoną na kalendarz, ale nie mam już kontaktu z tą osobą.
calore, bo taka naklejka jest 3 warstwowa. najpierw odklejasz spód, naklejasz na powierzchnię, wszystko ładnie dociskasz i odrywasz tę folię zabezpieczającą.
spód to jest papier? bo obrazek zostaje na papierze właśnie, a nie na folii.
1 warstwa papier, 2 naklejka właściwa, 3 folia
zdejmujesz warstwę 1, naklejasz, dociskasz. zdejmujesz warstwę 3. przynajmniej ja tak miałam w tych moich naklejkach
no właśnie nie zdejmę warstwy 1 (papieru), bo na nim zostaje obrazek. bo dobrze rozumiem, że obrazek ma zostać na folii? czyli, że dociskam przez folię i ją potem zdejmuję? taki sposób znałam, a tu się tak nie da 😉
calore, to ja już nie czaję... 😉 wstaw foto, jeśli możesz
no dobra, wstydzę się, bo to z repertuaru nastolatki... ale może ktoś wie, jak nazywa się facet z teledysku Lany del Rey - tego konkretnie

Albo co ma wytatuowane na czole...
Magdalena, ten facet to Bradley Soileau

e. a tatuaż to: „War Inside My Head“
Rany Heval DZIĘĘĘKIII!!!  :kwiatek: 😜

edit: kurde - listopad jest, nie marzec. Chyba mi odbiło. [mam nadzieję że mój mąż tego nie przeczyta]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 listopada 2012 14:54
Jak przekłuwanie sutków ma się do karmienia piersią? W sensie w jakim stopniu kolczyki uszkadzają sutki?
CzarownicaSa, kilka kanalików się uszkadza, tak to po wyjęciu można spokojnie karmić 😉 chyba, że przekłucie było zrobione nieprofesjonalnie.
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2012 14:58
dlaczego kobiety ktore "zrobily sobie cycki" sie tego wstydza? czemu nie chca o tym mowic ani sie przyznawac do tego?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 listopada 2012 15:09
Właśnie, a jak to jest z czuciem po powiększaniu? Usłyszałam ostatnio, że się traci wrażliwość...
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 listopada 2012 15:10
Czy można gdzieś kupić butelki w kształcie starych butelek po mleku?
Coś takiego, tyle że bez wzorków:


Na allegro znalazłam tylko jedną aukcję i są niestety z napisem.
Czy to prawda że bilety w kasach polskiego busa można kupować tylko w dniu wyjazdu 15 min przed ruszeniem z przystanku?
dlaczego kobiety ktore "zrobily sobie cycki" sie tego wstydza? czemu nie chca o tym mowic ani sie przyznawac do tego?


Bo wolą żeby wszyscy myśleli, że to ich naturalne, a nie zrobione 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się